PrzekoTV

Mieszkanie

800 zł

43%

osiągnięto

450 zł

brakuje

Hmmmm.... skoro rzuciłam pracę, aby się skupić na rozwoju kanału, a w tym samym czasie się wyprowadziłam z domu to... no właśnie.

Wyprowadzka do stolicy sprzyja również mojej mobilności i spontanicznym wypadom na backstage podczas koncertów. Potem wrzucam to na instastories, a Ty możesz się poczuć jakbyś był/była na koncercie oraz zobaczyć jak tam raperzy się bawią na backstagach.

Dodatkowo, jak mówiłam w nagraniu atmosfera domowa nie sprzyja mojemu samopoczuciu, a jak mam Tobie dawać dobrą energie, jak sama jej nie będe mieć? Dlatego też się wyprowadziłam oraz potrzebuję Twojego wsparcia, abym mogła tutaj nadal mieszkać, a nie wylądować pod mostem, bo do domu nie wrócę 😔😔😔

Mikrofon

1 000 zł

35%

osiągnięto

650 zł

brakuje

Często pojawiają się komentarze pod wywiadami, że jest słaby, nieczysty dzwięk oraz występują szumy 😕😕😕

Nie ma się co dziwić, ponieważ posiadam mikrofon pojemnościowy kupiony za 115 złotych, no cóż za wiele od niego nie można wymagać.

Dźwięk jest naprawdę ważnym elementem wywiadów. Jeśli uda się zebrać dostateczną sumę będę mogła wstawiać odcinki na SPOTIFY w formie PODCASTÓW! 😍😍😍

Oświetlenie

2 000 zł

17%

osiągnięto

1 650 zł

brakuje

Oprócz wywiadów chce nagrywać również VLOGI, na których będą znajdować się moje przemyślenia na temat życia 😊😊😊

Chcę otworzyć drugi kanał, gdzie będą same VLOGI, aby nie zaśmiecać PrzekoTV.

Natomaist do tego potrzebuję nagrywać wywady z większą częstotliością oraz mieć czas aby je nagrać.

Mobilne oświetlenie przyda się gdy wybieram się do rapera, bo nie mam swojego studia 😕😕😕 A może w przyszłości dodam cel związany z przygotwanie studia, co Ty na to?

Do vlogów idealnie nadaje się oświetlenie statyczne. Wiadomo, że dużo przyjemniej będzie się oglądać MNIE z dobrym oświetleniem.Dojazdy do raperów

3 000 zł

11%

osiągnięto

2 650 zł

brakuje

Lubię podróżować to po pierwszę, więc nie widzę przeszkód abym to ja mogła dojeżdzać do danego rapera. W szczególności, że nie mam swojego studio.

Często jest tak, że raperzy nie mają czasu się zjawić w Warszawie, więc aby przyśpieszyć ich pojawienie się na PrzekoTV, chcę sama do nich pojechać.

Wiadomo transport kosztuję, nocleg również 😔😔😔

Jestem już poumawiana z kilkoma raperami z różnych miast, ale wcześniej nie miałam jak do nich pojechać bo miałam pracę. Teraz mam czasm ale funduszy brak. Co Ty na to? By rzucić groszem i przyczynić się do wywiadów w takich miastach jak: Rybnik, Koszalin, Kraków?

Nie ograniczam się znam angielski, hiszpański i francuski, więc wyjazdy zagraniczne też wchodzą w grę, to TY DECYDUJESZ! 🤗🤗🤗

Kamera

5 000 zł

7%

osiągnięto

4 650 zł

brakuje

Ogólnie zasada na Patronite jest taka, że jak autor tworzy cele to wpisuje również kwote celu. Musiałam wpisać jakąś liczbę, więc to zrobiłam.

To zależy od CIEBIE jaką kamerę kupię w zależności od tego ile uda mi się uzbierać pieniędzy. Tak jak mówiłam, to zależy od CIEBIE jaka będzie jakość wizualna PrzekoTV, o merytoryczną sama zadbam 😎😎😎

Na razie używam aparatu mojej przyjaciółki, ale wiadomo, że przy korzystaniu z jakiegokolwiek sprzętu ulega on również zużyciu.

Nie chcę nadwyrężać dobroci Moniki, dlatego jest to najwyższy czas bym zakupiła swój sprzęt.

Tak właściwie to nawet wywiady nie były nakręcane kamerą, tylko aparatem.

Gwarantuję dużo lepszą jakość co przekłada się na przyjemniejsze oglądanie odcinków 😎😎😎

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)