Strefa Patrona:

2

patronów

28 zł

miesięcznie

28 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
482
miesięczne wsparcie
479
liczba patronów

  Mam na imię Katarzyna i pielęgnuję dobre maniery w sobie i w innych. Szkolę, uczę i piszę na temat savoir-vivre w biznesie i w towarzystwie. Obecnie piszę książkę - "Savoir-vivre 2.0. Dobre maniery w erze nowych technologii".

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 2500 zł
brakuje 2472 zł
Aparat do sesji zdjęciowych i kręcenia filmów
Bardzo chciałabym na blogu mieć lepszej jakości zdjęcia, dzięki którym pokazałabym Wam łączenie elementów eleganckiego ubioru, nakrycie stołu, układanie sztućców i tym podobne. Na Youtube chciałabym nie tylko opowiadać o savoir-vivre na co dzień, ale również pokazać w praktyce jak się je trudne potrawy.

O Autorze

Za pomocą bloga staram się pokazać, że savoir-vivre to sztuka pięknego życia z klasą, które jest dostępne dla każdego.  Jestem aktywna na Facebooku, Instagramie, blogu, a niebawem ruszam z kanałem na Youtube.

Odkąd pamiętam interesował mnie temat dobrych manier. Pierwszy podręcznik z tej dziedziny przeczytałam w wieku 12 lat. Z czasem zaczęłam także interesować się protokołem dyplomatycznym i ceremoniałem dworskim. W 2015 roku stwierdziłam, że moją wiedzę warto popularyzować i założyłam bloga. Dodatkowo zajmuję się marketingiem w mediach społecznościowych i prowadzę szkolenia.

Katarzyna Kant

Katarzyna Kant