Strefa Patrona:

Autor
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
2

patronów

10 zł

miesięcznie

40 zł

łącznie

Tworzę gry i różne rzeczy o grach.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 128 zł miesięcznie
brakuje 118 zł
First blood - utrzymanie
Pierwszy, podstawowy cel. Chodzi o internety, serwery i inne takie tam. Kwota powinna być niższa, ale środki wykorzystam także na płatne rozwiązania oraz usługi, które mają na celu poprawę jakości moich materiałów.
0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 256 zł miesięcznie
brakuje 246 zł
Rampage - strumyki
Zwiększenie intensywności streamów. Choć bonusy pojawiają się i tak w miarę regularnie, to po osiągnięciu tego celu dwie dodatkowe audycje miesięcznie wejdą na stałe do mojego live'owego harmonogramu.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 384 zł miesięcznie
brakuje 374 zł
Domination - filmiki
Regularny powrót na Tubę. Oprócz streamów, ten cel oznacza również minimum jeden nowy film miesięcznie, głównie z zakresu tych mniej czasochłonnych, czyli F9 Blog oraz GDD, a także nowy, lżejszy format retro.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 512 zł miesięcznie
brakuje 502 zł
Mooooonsterkill - moar filmików
Jeszcze bardziej regularny powrót na Tubę. Realizacja tego celu oznacza minimum dwa nowe filmy miesięcznie, w tym produkcje z serii Mega Chranie oraz Retro gry, a także nowy format z legendarnym Dark Knightem.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1337 zł miesięcznie
brakuje 1327 zł
L33tlike - gamedev
Coraz więcej filmów oraz wzmocnienie mojej indyczej hodowli, czyli tworzenia niezależnych gier. Kwota pokryje dodatkowe wydatki z tym związane (licencje oraz zasoby), a patroni uzyskują wcześniejszy, nieodpłatny dostęp do części wyników.

O Autorze

Cześć i czołem, dzięki że tu zajrzałeś! Nazywam się qam, ale możesz mi mówić kłam. Starzy wyjadacze być może pamiętają mnie z Super Chrania i innych klasycznych serii, natomiast młodsi z ich mniej udanych kontynuacji oraz nowych projektów, w tym indyczej gamedeveloperki. Aktualnie staram się wrócić do regularnego tworzenia, czego pierwszą jaskółką jest moja nowa miłość, jaką są strumyki na żywo. 

Dlaczego Patronite?

Przez długi czas byłem przeciwny społecznościowemu współfinansowaniu i różnym formom monetyzacji. Znaczy, ogólnie uważam te idee za świetne, natomiast uznawałem, że moja twórczość średnio do nich pasowała. Ostatecznie zdanie zmieniłem dopiero po próbnym uruchomieniu donacji na streamach, za pomocą których udało mi się zakupić nowy mikrofon i drastycznie poprawić jakość warstwy audio. Dzięki temu wiem, że mam świetnych widzów i dzięki ich pomocy mogę dalej rozwijać swoją działalność. Patronite trakuję jako alternatywną drogę wsparcia, skierowaną dla tych, którym odpowiada taka formuła. 

Jakie cele? 

Podobnie jak w przypadku donacji, chciałbym aby wsparcie było gestem skwitowanym nie tylko podziękowaniem, ale także konkretnym rezultatem dla widza. Wydaje mi się to transparentne, uczciwe i motywujące. Dlatego, pomimo odrobinę innego charakteru serwisu jako całości, Patronite będzie także mocno zadaniowy, a każdy osiągnięty cel to nie jakiś tam jednorazowe wydarzenie tylko więcej tego, co dla Patronów najciekawsze, czyli ciągłego produkowania treści. Starałem się to wszystko zaplanować i opisać tak, żeby było jasne do czego dążę i co chciałbym dzięki zaoferowanej pomocy osiągnąć. 

Jakie nagrody?

Niezależnie od sumy, nagrody we wszystkich progach są dokładnie takie same: wpis w creditsach oraz dostęp do patronowego kanału na Discordzie z early accessem oraz możliwością priorytetowego głosowania nad kwestiami związanymi z materiałami. Wiem, że pewnie łamię tutaj jakąś niepisaną, złotą zasadę nagradzania współpiernego z zaangażowaniem, ale nie chcę dzielić Patronów na lepszych oraz gorszych. Jeśli kiedyś się to uda, to przy wyższych progach postaram się dodawać jakieś gifty, np. kluczyki lub losowania fantów, żeby się zrewanżować za marnowanie pieniędzy. 

Dzięki za uwagę i wsparcie! 3majcie się :)

~qam

 

PS. Zapraszam Was do sprawdzenia moich strumyków. Wiem, że to nie każdemu odpowiada, sam kiedyś nie lubiłem streamów, ale zachęcam do wpadnięcia nawet na 15 minut, może zmienicie zdanie. Informacje o audycjach znajdziecie na qam.pl/live, a aktualny harmonogram na stronie CrossTheStreams.pl. Poniżej dorzuciłem jeszcze swoje filmiki, wiecie, tak na zasadzie portfolio. ;)

 

 

 

Wyszukiwarka

Wybierz