QIGONG PANDA

W Patronite od 18.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2343

Liczba Patronów: 3057

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
40 miesięcznie
560 łącznie
Grupa QIGONG PANDA przez rok tworzy ogród i zgłębia tajniki umysłu, a potem w grupie MISTRZ DŻEDAJ będzie nieść spokój i zdrowie w świat! Niech każde dziecko ma szansę czerpać zdrowie, moc i szczęście z natury. Chcemy natury: ogrodu, lasu, świadomej pracy z umysłem i relacji w edukacji szkolnej.

O Autorze

Dlaczego PANDA? 

To już tradycja :) Obejrzyj filmik, żeby zrozumieć.

Pierwsza była PAN.DA 4000, która w 2016 r. szła od końca świata w Irlandii do końca świata w Hiszpanii, by pomagać chorym dzieciom z Wrocławia i okolic. Projekt przerósł wszelkie oczekiwania i zamiast 4000 zł, zebrał 20 000 zł wspierając chore dzieci z Wrocławia. Maskotka Pandy - posiadająca już certyfikat Pielgrzyma - została wylicytowana za 4000 zł podczas Koncertu Noworocznego w Narodowym Forum Muzyki. Początkowo maleńką studencką akcję wsparli m.in.: o. Adam Szustak ( najważniejszy darczyńca, który oddał swoją Pandę :) ), prof. Jan Miodek, Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Prezydent Wrocławia, TVP Wrocław (06:36- 08:57).

Maskotka pandy, która pojawiła się już po wyprawie, wystąpiła w filmie, który został wyświetlony w Narodowym Forum Muzyki i od tego czasu ( 2017 r.) towarzyszy dzieciom podczas treningów uważności z Żabą Fredem  - ucząc je jak godzić różne swoje części i emocje zachowując poczucie bezpieczeństwa- tak jak Panda godzi kontrastujące kolory będąc ulubienicą świata i symbolem walki o zachowanie naturalnego bogactwa na Ziemi.

Dlaczego QIGONG?

Tym razem Panda nic nie robi (praktyka uważności), nic nie robi w ruchu (qigong- uzdrawiający uważny ruch- najstarsza forma znana ludziom) i tworzy ogród razem z grupą odważnych dzieci, które zdecydowały się przez rok podczas programu QIGONG PANDA zgłębiać tajniki umysłu zaglądając w swój świat wewnętrzny, pracując w grupie oraz ucząc się od natury w ogrodzie, by za rok przejść do grupy MISTRZ DŻEDAJ i nieść spokój, życzliwość w świat do dzieci, które bardzo tego potrzebują, a nie mają możliwości uczestniczyć w takich zajęciach.

No i w końcu tytuł nawiązuje do uwielbianego przez dzieci i nie tylko filmu animowanego KUNG-FU PANDA, w którym padają słowa o każdym z nas: "Nie ma żadnego sekretnego składnika. Żeby uczynić coś wyjątkowym, wystarczy uwierzyć, że jest wyjątkowe." :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Magda C
Magda C
Próg: 40 zł
Anonimowy patron
Próg: 40 zł