Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Kobieta Grafik, Blogerka oraz człowiek internetu.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1200 zł miesięcznie
brakuje 1200 zł
Monitor
Ziarno do ziarnka i uzbiera się miarka! Chciałabym móc zakupić nowy monitor, aby moje prace stawały się lepsze niż są. Mam nadzieję że mój cel zostanie osiągnięty! :3 Jeśli dołożysz do niego swój "symboliczny grosz" to dziękuje ci z całego serduszka.
Monitor który planuje zakupić:
>Asus VG248QE
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1455 zł miesięcznie
brakuje 1455 zł
Tablet graficzny
Mój aktualny tablet zaczyna niestety szwankować, dlatego potrzebuje zakupić nowy, lepszy i nowszy model który ułatwi mi pracę, będę w stanie rysować graficznie co otworzy nowe wrota jeśli chodzi o przemysł graficzny, oraz pozwoli wykorzystać zdolności plastyczne jakie posiadam.
Planuje zakup:
>Wacom Intuos Pro M (Medium) (PTH-651-RUPL)

O Autorze

Hej! Jestem Alicja, natomiast w internecie jestem znana jako Quinn. Jestem młodym grafikiem który rozwija swoją pasję i stara się już z niej zarabiać. Mam za sobą już małe doświadczenie jeśli chodzi o pracę na zamówienie. Swoją przygodę z grafiką na poważnie zaczęłam od niecałych 2 lat, natomiast interesuję się nią już ponad 5. Aktualnie jestem w szkole na kierunku graficznym gdzie mam okazję się bardziej rozwijać w swojej dziedzinie. W przyszłości chciałabym móc w pełni utrzymać się z pracy grafika, oraz moim małym marzeniem jest praca w CD-Projekt RED na stanowisku graficznym/projektanta. Posiadam również swój FanPage na którym przyjmuję zlecenia oraz umieszczam pracę graficzne.

>https://www.facebook.com/QuinnGraphic/

 

Pracuje na takich programach graficznych jak:

  • >Adobe PhotoShop CS6
  • >CorelDRAW X7
  • >Adobe InDesing
  • >PhotoScape
  • >Adobe Ilustrator CS6

 

Animacje graficzną tworzę:

  • >Adobe Premiere Pro CS6
  • >Sony Vegas PRO 13
  • >Adobe After Effect CS6

Prócz grafiki piszę własnego Bloga na którym wyrażam swoje poglądy oraz opinie, posiadam również Tumblr'a z którego czerpię bardzo dużo inspiracji które potrafią mi później pomóc w tworzeniu prac graficznych. Jestem osobą uzdolnioną plastycznie, dzięki czemu jestem bardzo elastyczna w pracach graficznych oraz pomysłowa. Staram się zawsze tworzyć grafikę tak, aby podobała się zarówno mi jak i klientowi.

>http://alicjazkrainyczarow4w3.blogspot.com/

>http://alicjazkrainyczarow4w3.tumblr.com/

Dziękuję jeśli mnie wspierasz i dajesz swoją cegiełkę do mojej budowli.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook