Radio Beauty

W Patronite od 07.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2661

Liczba Patronów: 2723

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
60 łącznie
Radio Beauty- Przy muzyce o pięknie Stacja radiowa nadająca swoje audycje okraszone muzyką lekką i przyjemną . U nas znajdziesz wszystko co związane z marką beauty. Znajdziesz tu również najnowsze informacje o produktach i ofertach jak i zarówno promocjach. Jesteśmy dla Was 24h na dobę.

O AutorzeRadio Beauty-Przy muzyce o pięknie.
 

Stacja nasza jest czymś całkowicie nowym. Nie było jeszcze w naszym pięknym kraju stacji radiowej nadającej swoje audycje, które poświęcone w całości są szeroko pojętej marce beauty i wellnes. Zapewne zadajesz sobie pytanie co skłoniło nas do takiej dycyzji by zacząć promować ten kierunek i trend..
 

Radio Beauty - Nowy wymiar piękna.

Radio internetowe to nie radio w internecie w brew pozorom. My nie mamy wielkiego studia , wozów reporterskich i transmisyjnych a w naszych szeregach nie ma setek dziennikarzy i reporterów. Radio nasze jako jedna z nielicznych jak i nie jedyna w Polsce nadaje audycje okraszone muzyką lekką i przyjemną. Słuchając naszych audycji dowiesz się bardzo dużo o świecie kosmetyków jak i usług. Na naszej antenie spotykamy się z wieloma ekspertkami i ekspertami z dziedziny wellnes & beauty.

 

Co się dzieje w Radiu Beauty ?

Odpowiadając na to pytanie możemy śmiało powiedzieć ...Oj się dzieje ...
w przeciągu kilku dni powstaje stacja radiowa o zasięgu globalnym gdzie można nie tylko posłuchać dobrej muzyki ale i dowiedzieć się więcej o branży beauty i wellnes, nasze audycje są grane 24h na dobę a informacje podawane są non stop. Na naszej antenie gościmy kobiety dla których marka kosmetyków, czy produktów z linii wellnes ma ogromne znaczenie i są w tym bardzo dobre.

 

Reklama na antenie radia to jedna z najlepszych i najłatwiej trafiających do słuchaczy forma przekazu. W obecnych czasach i dobie internetu i mediów ta forma przekazu jest najlepszym nośnikiem informacji i oferty. Radio Beauty.
Dlatego wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu nasza redakcja stara się odpowiedzieć na te potrzeby dając wiele ciekawych możliwości promowania się i swego biznesu.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Szamgar 600
Szamgar 600
Próg: 10 zł