Katolickie Radio Rodzina

Jesteśmy katolicką rozgłośnią radiową. Szerzymy Dobrą Nowinę na całym Dolnym Śląsku.

O Autorze

KIM JESTEŚMY?

Bóg. Rodzina. Pasja. Te słowa najlepiej oddają charakter naszej pracy.

BÓG

Jesteśmy stacją katolicką, nadajemy na terenie archidiecezji wrocławskiej i świdnickiej. Wierzymy, że w Radiu Rodzina nie znaleźliśmy się przez przypadek. To miejsce jest dla nas szansą do dzielenia się wiarą i niesienia Dobrej Nowiny w świat.

RODZINA

W rodzinie siła! Dobrze o tym wiemy, dlatego to właśnie ona stanowi centrum naszych działań. Przygotowujemy audycje o tematyce rodzinnej, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Pomysł na rodzinną wycieczkę? Atrakcyjne popołudnie w mieście z babcią i dziadkiem? Warsztaty dla rodziców? O tym i wielu innych rzeczach usłyszysz w naszych programach!

PASJA

Jesteśmy ekipą radosnych, uśmiechniętych ludzi, a nasze głowy są pełne szalonych pomysłów, które chcemy zrealizować. Radio Rodzina to dla nas nie tylko praca, ale pasja, misja, a nawet powołanie. We wszystko, co robimy, wkładamy ogrom serca. Kochamy naszą pracę i cały czas chcemy się rozwijać!

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

WŁĄCZ I ZOSTAŃ Z NAMI

Możesz słuchać nas na terenie Dolnego Śląska oraz przez internet w każdym miejscu na świecie.

Co na Ciebie czeka?

  • najlepsza muzyka – polskie i zagraniczne przeboje, które dodadzą Ci energii o poranku, umilą popołudnie i wprowadzą w klimat wieczoru oraz muzyka chrześcijańska, która wzmacnia ducha!
  • najświeższe informacje – z miasta, z regionu i Kościoła. Z nami zawsze będziesz na bieżąco!
  • najciekawsze audycje – rano zaglądamy do świata polityki i spraw społecznych, później przenosimy się na podwórko kulturalne, popołudniu jesteśmy „bliżej wiary, bliżej Ciebie” i rozmawiamy o tym, co dzieje się w Kościele, a wieczorem otwieramy pasmo publicystyczne. Do tego mnóstwo ciekawostek, pyszne przepisy, magazyn podróżniczy i ekologiczny, wywiady z artystami… dla każdego coś inspirującego!

SPRAWDŹ NASZĄ RAMÓWKĘ

DLACZEGO PATRONITE?

Bo chcemy stworzyć prawdziwą Brygadę Radia Rodzina, złożoną z ludzi, dla których radio i jego misja są ważne. Nawet najdrobniejsze, ale wpłacane regularnie kwoty, będą dla nas realnym wsparciem i pomogą nam w dalszym rozwoju stacji. My gwarantujemy, że przekazane pieniądze będą wydane na rzecz dobra wszystkich słuchaczy. Zostań superbohaterem i dołącz do naszej brygady!  

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni