Strefa Patrona:

4

patronów

40 zł

miesięcznie

2414 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
478
miesięczne wsparcie
360
liczba patronów

  Inspirujący pisarz i mówca, autor Dania dla Duszy i kanału YouTube RafalDudekBlog o rozwoju osobistym i duchowym. Podchodzi do emocjonalnych i ezoterycznych tematów w sposób praktyczny i nakierowany na konkretne rezultaty, w każdym wideo dając konkrety. Podobno jest też ciepły, autentyczny i zdarza mu się zrobić coś zabawnego.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
20 %
100%
osiągnięto 20%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 160 zł
Opłacone koszty projektu
Tutaj zrzucamy się na dodatkowe rachunki za prąd, Internet, serwery, serwis do wysyłania maili, narzędzia webmasterskie, grafiki do wideo, research w tematach których uczę itp.

Osiągnijmy ten niski próg, a nie będę musiał dopłacać aby utrzymać to co jest i powoli tworzyć więcej. Moim jedynym wkładem będzie energia i czas, a finansowo wyjdę na zero.

Jeśli dorzucisz się do kosztów i osiągniemy ten cel, to nagram dla Ciebie co najmniej 1 nowe wideo miesięcznie i napiszę 5 nowych Dań Dla Duszy miesięcznie.
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 700 zł miesięcznie
brakuje 660 zł
Nowy sprzęt, lepsza jakość, lepsze treści.
Dzięki Tobie mogę z miesiąca na miesiąc podnosić jakość swoich nagrań. Co jakiś czas mogę zainwestować w nowy sprzęt nagraniowy lub w szkolenie na którym nauczę się wartościowych rzeczy, które Ci przekażę.

Osiągnijmy ten pułap, a otrzymasz co najmniej 2 coraz lepszej jakości wideo miesięcznie i 10 nowych Dań Dla Duszy.

0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 1300 zł miesięcznie
brakuje 1260 zł
Inwestuję w swój rozwój i dzielę się nim z Tobą!
Marzę o tym aby co 1-2 miesiące być na nowym szkoleniu, które poszerzy moje horyzonty, odświeży moją twórczość o nowe perspektywy i pozwoli mi nauczyć Cię dużo, dużo więcej!

To marzenie może się spełnić dzięki Tobie i innym pasjonatom rozwoju, którzy zrzucą się na moje szkolenia, a ja w zamian przekażę ich esencję na wideo i w artykułach.

Oprócz 2 coraz lepszej jakości wideo miesięcznie i 10 nowych Dań Dla Duszy obiecuję Ci dogłębną recenzję każdego szkolenia i kursu który odbędę z zakresu rozwoju osobistego i duchowego.

Może nawet nagram kilka wideo "na gorąco" jeszcze z hotelu w którym odbywa się szkolenie? :-)

Spędzę też więcej czasu nad ulepszaniem jakości tego co tworzę: odpowiednia muzyka do wideo, dobrze zorganizowane archiwa Dań dla Duszy itp.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 1800 zł miesięcznie
brakuje 1760 zł
Zrobię dla Ciebie więcej, niż kiedykolwiek miałem szansę zrobić
No teraz to możemy zaszaleć :-)

Chcesz darmowy, wysokiej jakości kurs wideo na najważniejszy dla Ciebie temat?
Chcesz szkolenie na żywo gdzie ćwiczymy wspólnie i budujemy jedyne w swoim rodzaju środowisko do rozwoju?
Chcesz abym napisał książkę?

Nie ma sprawy! Te fascynujące duże projekty staną się rzeczywistością gdy będę miał na nie 1800zł miesięcznie, co zdejmie ze mnie sporo presji finansowej.

Jeśli kurs, książka lub szkolenie będzie płatne, jako patron odpowiednio wysokiego szczebla otrzymasz je oczywiście za darmo.

A do tego oczywiście minimum 3 wysokiej jakości nagrania i 15 Dań dla Duszy miesięcznie.

Obiecuję też ulepszyć lwią część tego co już napisałem: zedytuję teksty, dopiszę wskazówki, poukładam 200+ artykułów w odpowiedniej kolejności.

O Autorze

Piszę to do Ciebie z nadzieją, że pomożesz mi podjąć bardzo ważną decyzję.

Piszę to dnia 25.10.2016 jako autor 200 inspirujących artykułów serii Danie Dla Duszy, 117 wartościowych postów na blogu RafalDudek.pl i 52 treściwych wideo na kanale Youtube.

Oto jak wyglądają na chwilę obecną moje wideo (a będzie coraz lepiej):

 

 

Na ten moment ponad 3000 osób przeczytało moje tłumaczenie Tao Te Ching. Ciągle otrzymuję prośby o to abym pisał więcej inspirujących tekstów bo podobno robię to naprawdę dobrze.

Danie Dla Duszy to moja odpowiedź na te prośby: krótkie, inspirujące fragmenty nieskończonej mądrości zawartej w każdym z nas. Tematyka to:

  • Zmiana negatywnych emocji i ograniczających przekonań.
  • Mądrość starożytnych kultur (np. Huna, szamanizm, wicca).
  • Oświecenie, radość z każdej chwili.
  • Prawo przyciągania i podążanie za swoją inspiracją.
  • Energia chi, medycyna energetyczna, systemy energii.

Spora część treści powstaje w intuicyjnym procesie tzw. automatycznego pisania lub poprzez tłumaczenie pięknych tekstów takich jak "Prorok" Khalila Gibrana. Do tego dodaję metafory, osobiste historie i pomysły na wprowadzenie tej wiedzy w życie.

Tao Te Ching możesz za darmo otrzymać na maila zapisując się tutaj, a Danie dla Duszy otrzymasz zapisując się tutaj.

Praktycznie codziennie otrzymuje wiadomości "Dziękuję za X artykuł/wideo, miałem doła i podniosło mnie na duchu / pomogło mi rozwiązać ważny problem."

Codziennie słyszę '"Rób tego więcej bo jesteś w tym świetny!"

Jednocześnie życie kosztuje, a tworzenie i wysyłanie wideo i artykułów kosztuje dodatkowo. Nie mogę beztrosko sobie pisać i nagrywać aż mi braknie środków do życia.

Piszę to z nadzieją że pomożesz mi znaleźć balans pomiędzy tą wartościową i potrzebną twórczością a zarabianiem na serwery, rachunki i dalszy rozwój.

Pomóż mi odpowiadając na pytanie: Ile jest dla Ciebie wart miesiąc mojego pisania inspirujących treści i nagrywania wideo?

Czy jest to dla Ciebie równie wartościowe co np. miesięczny kurs tańca za 140zł?
Czy dałbyś za to 50zł jak za karnet na basen lub siłownię?
Kupiłbyś to, co tworzę w cenie książki lub biletu do kina - 30zł?
Postawiłbyś mi obiad za 15zł?
Albo chociaż kupiłbyś mi w podziękowaniu czekoladę za 3zł?

Wybierz ile jest to dla Ciebie warte abym dalej mówił i pisał na temat rozwoju osobistego i duchowego. Zagłosuj swoim portfelem a dzięki Tobie będę mógł śmiało dalej tworzyć i dzielić się wszystkim darmo.

Poniżej opisuję co jestem w stanie realistycznie stworzyć w zależności otrzymanego wsparcia finansowego. (w to wliczam już darowizny które otrzymuję np. bezpośrednio przelewem - średnio 200zł miesięcznie.) Jest to oczywiście absolutnie minimum i możliwe że stworzę więcej tekstów i wideo niż zakładam.

Ten portal sugeruje abym po prawej stronie obiecał Ci ekskluzywne treści ograniczone progiem cenowym. Jednak jeśli wierzysz tak jak ja w pomaganie innym to pewnie chciałbyś aby moje teksty i filmy pozostały dostępne dla każdego kto ich potrzebuje.

Oferuję Ci więc symboliczne podziękowania i kursy ze strony antystres.pl, których i tak nie mógłbym rozdać wszystkim za darmo, bo płatni klienci tych kursów zjedli by mnie żywcem ;-)

To co stworzę dzięki Twojemu wsparciu natomiast będzie za darmo dostępne dla wszystkich.

Kliknij teraz w przycisk ZOSTAŃ PATRONEM i wybierz taką kwotę, którą czujesz w głębi serca, że jest odpowiednia.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 4
Wow, dzięki! Twoje 10zł mówi mi, że moje nagrania i teksty faktycznie coś u Ciebie zmieniły na lepsze - bardzo mi miło!

Podziękuję Ci za to na stronie Dania dla Duszy aby wszyscy wiedzieli, że powstaje ono dzięki Tobie!

Dostaniesz też dostęp do mojego zestawu 4 nagrań relaksacyjnych SPA Umysłu:

Produktywne Nicnierobienie - nagranie budujące entuzjazm do nudnej pracy
Umysłowy Masaż - głęboki relaks i regeneracja sił
10-minutowe Wakacje - rozładowanie stresu i odpoczynek od pracy
Odnowa Sił Witalnych - potężna technika oddechowa na więcej energii do działania

Z tymi nagraniami zafundujesz sobie poprawiający nastrój i produktywność głęboki relaks.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow, konkret! Widzę że to co robię naprawdę się dla Ciebie liczy.

Podziękuję Ci za to pierwszego dnia każdego miesiąca na swoim facebooku. (a że mam ponad 500 znajomych to sporo osób ciepło o Tobie pomyśli)

Dostaniesz moje tłumaczenie Tao Te Ching - Chińskiej Księgi Mądrości w formacie PDF z moimi przemyśleniami pod każdym rozdziałem. Jeśli jeszcze nie czytałeś - zakochasz się w tych krótkich, niesamowicie głębokich rozdziałach, które możesz przeczytać w 5 minut i rozmyślać nad nimi godzinę.

Wszystkie nagrody z progu 10zł oczywiście uwzględnione.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
No tu już wzbiłeś się ponad to co nazywam "drobną dotacją" i naprawdę wyświadczasz mi ogromną przysługę.

Tak bardzo mi się to podoba, że załatwię Ci darmowy do kursu Rytuały Regeneracji, który inni muszą kupić na współtworzonej przeze mnie stronie antystres.pl

W tym kursie wideo nauczę Cię jak zmieścić wartościowy odpoczynek w dniu pełnym pracy, aby uniknąć przemęczenia i wypalenia zawodowego.
Poznasz moje najlepsze patenty na regenerację sił: fizycznych, umysłowych, a nawet emocjonalnych

(Wszystkie nagrody z powyższych progów uwzględnione)
Zostań patronem
88 zł / miesiąc
patroni: 0
To co dla mnie robisz jest bardzo wyjątkowe i podziękuję Ci za to dodatkowo na koniec każdego nowego wideo w sekcji "specjalne podziękowania"

Do tego masz ode mnie zestaw nagrań relaksacyjnych SPA Umysłu PLUS, który zawiera 2 dodatkowe (moje ulubione i najlepsze) nagrania relaksacyjne do medytacji i samorozwoju.

Nagranie Wewnętrzny Superkomputer jest dla Ciebie idealne gdy czujesz się przeładowany nadmiarem pracy umysłowej lub potrzebujesz polepszyć swoją koncentrację i kreatywność.

Nagranie Odporność na Stres pomoże Ci odkryć nowe siły i możliwości radzenia sobie ze stresem codziennego życia i pracy.

Oczywiście do tego wszystko co wymienione powyżej, włącznie z kursem Rytuały Regeneracji.
Zostań patronem
120 zł / miesiąc
patroni: 0
Takich pieniędzy nie wysyła się Youtuberowi bez powodu! Mocno wierzysz że to co robię zmienia świat na lepsze, lub pomogłem Ci w znaczący sposób i Twoje życie zmieniło się na lepsze dzięki temu co stworzyłem.

Chcę zrobić więcej dla Ciebie. Powiedz mi o czym nagrać nowe wideo, lub napisać Danie Dla Duszy. Stworzę coś dokładnie pod Twoje pytanie lub problem. To co powstanie zobaczysz jako pierwszy, zanim w ogóle zostanie opublikowane :)

Wszystkie nagrody ze szczebli powyżej oczywiście dla Ciebie uwzględnione i jak najbardziej zasłużone!
Zostań patronem
177 zł / miesiąc
patroni: 0
Czuję się zaszczycony. Wręcz sama świadomość że rzucasz we mnie taką kwotę zmobilizuje mnie do lepszej jakości wideo i tekstów :-)

Dodatkowo załatwię Ci w nagrodę AntyStres System - ogromny kurs multimedialny, w którym nauczysz się:

Jak rozładować stres po pracy?
Jak się nie stresować wśród ludzi?
Jak przestać się martwić i krytykować?
Jak radzić sobie z problemami i presją?

To najlepszy i najdroższy kurs jaki stworzyłem , ale dając Ci go wiem, że będzie w dobrych rękach :-)

Oprócz tego wyślę Ci też książkę, którą napisałem 6 lat temu i nigdy jej nie opublikowałem. Zobaczysz w niej początki mojej ścieżki rozwoju osobistego i kariery jako autor.

Potraktuj ją zarówno jako ciekawą treść jak i jako ciekawostkę.

Książka jest o tym jak być szczęśliwym i cieszyć się każdym dniem - a przynajmniej jaka była moja perspektywa na to 6 lat temu :-)

Do tego oczywiście nagrody z powyższych szczebli, więc odstajesz wszyyystkie podziękowania i wszyyystkie kursy jakie kiedykolwiek stworzyłem i mogę Ci załatwić.
Zostań patronem
270 zł / miesiąc
patroni: 0
Powaliłeś mnie. Naprawdę się nie spodziewałem, daj mi chwilę bo jestem w szoku...


Wiesz co? Spotkajmy się na Skypie! Pogadajmy o rozwoju, życiu, tym co dla Ciebie ważne. Chcę Cię poznać i być w kontakcie :-)

(Wszystkie nagrody z mniejszych progów uwzględnione)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni