Rafał Supiński

W Patronite od 03.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 648

Liczba Patronów: 1307

Zostań Patronem
4 patronów
410 miesięcznie
10 620 łącznie

Twórczo przeżyć w Royal Academy of Music

30 000 zł

35%

osiągnięto

19 380 zł

brakuje

"Zawsze marzyłem o nauce w Royal Academy of Music w Londynie (https://www.ram.ac.uk/), którą ukończyli m.in.: Ennie Lenox, Simon Rattle czy Elton John. Moje pragnienie się właśnie ziściło.

Obecnie jestem po pierwszym semestrze nauki w Royal Academy of Music w Londynie. Zostały mi jeszcze dwa, czyli od stycznia jeszcze 7 miesięcy studiów. Chciałbym ten czas na maxa poświęcić na naukę.

Chcę być z Wami całkowicie szczery. Każda zebrana kwota do 30.000 zł ( £ 6 000) utworzy fundusz, który pozwoli mi bym mógł w spokoju studiować, opłacić czynsz, kupić jedzenie itp, a także realizować się twórczo. Każde wsparcie finansowe będzie cenne.
Każda złotówka się liczy. Możesz wpłacić jakąkolwiek kwotę jednorazowo lub być moim Patronem przez najbliższe 7 miesięcy i co miesiąc wspierać moje działania za granicą wg wcześniej wybranego progu.

Szczegółowe wyliczenia znajdziecie w sekcji O Autorze.

Zawsze uważałem, że należy wykorzystywać każdą szansę, którą przynosi los. To znajomi podsunęli mi pomysł, bym postarał się o zdobycie środków finansowych na studia - właśnie przez Patronite. Każda kwota którą zbiorę przez ten portal, pozwoli mi rozwijać się twórczo, realizować swoje marzenia, pracować nad sobą. Dzięki Waszemu wsparciu w pełni wykorzystam swój potencjał!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni