Rejent i Szumowski w domu na streamie

W Patronite od 09.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 87

Liczba Patronów: 82

Zostań Patronem
216 patronów
5 110 miesięcznie
51 610 łącznie
Sebastian Rejent i Piotrek Szumowski są komikami. Spotykają się co tydzień, raz w domu Rejenta, a raz w domu Szumowskiego. Streamują na żywo te spotkania. Zapisy tych live podcastów dostępne są na YouTube'ie i Spotify.

O Autorze

Drodzy Patroni,

Dzięki waszej hojności i pomocy, udało się nam zebrać fundusze na kolejny film dokumentalny! Dzięki Wam zakończymy to, co razem rozpoczęliśmy dokumentem „Tylko nie mów nikomu” *Rejent skopiuj to od nich izamień na nas **Szumi, sam zamień.

Rejent i Szumowski w domu na streamie to seria live podcastów, którą rozpoczęliśmy po tym jak pojawiła się pandemia i nie można było rozśmieszać ludzi na żywo. Kraj zamknęli, artystów wyklęli, my postanowiliśmy działać. Sebastian Rejent i Piotrek Szumowski - dwóch komików, jedna kanapa, Kasia na youtube'owym live chacie i Magda superwajzorka Instagrama. Działamy od początku kwietnia 2020. I tak te nasze działania Wam się spodobały, że pytacie w jaki sposób możecie nas wspierać. Oto odpowiedź!

Szumi myśli, że ludzie nie lubią wspierać, tylko wolą się naciąć na wałek. Szumi już od dawna obmyśla potencjalne wałki. Na dowód:

Teraz już nie musi, bo znaleźliśmy Patronite'a. Zaznajomcie się ze wszystkimi progami i wybierzcie najlepszy dla siebie. Pamiętajcie, że żaden z nich nie jest wałkiem. No może poza jednym.

Dzięki Waszemu wsparciu postaramy się załatwić Szumiemu ludzki Internet lub sypnąć mu na benzynę by już nigdy u niego w domu nie odbywał się live stream. A Rejentowi zakupimy kilka piwek, bo wiemy jak lubicie jak świecą mu się oczka. Też może wreszcie sypniemy parę grosza Kasi, za pracę na youtube'owym live czacie... chacie, wpłacie, a czaicie, że czacie.

PS też dlatego pojawiliśmy się na Patronite, bo Szumi musi oddać hajs za komiksy:

PS2 Też możliwe, że po Magii Szumiego Rejent będzie zmuszony zakupić nową kanapę:

Co tutaj jeszcze robisz? Dawaj, wybieraj próg dla siebie. Już nic tutaj nie ma... I głos rozpłynął się niczym magia... magia... magia...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Asia Porada
Asia Porada
Próg: 20 zł
Patrycja Matusiak
Patrycja Matusiak
Próg: 20 zł
SaLi
SaLi
Próg: 20 zł
Hania Dobrowolska
Hania Dobrowolska
Próg: 20 zł
Irek Szafrański
Irek Szafrański
Próg: 20 zł
matfeusz
matfeusz
Próg: 20 zł