Strefa Patrona:

7

patronów

210 zł

miesięcznie

7715 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
220
miesięczne wsparcie
265
liczba patronów

  Blogger (Rivid.pl) i pasjonat wirtualnej rozrywki. Tworzy poradniki, recenzje, kręci vlogi i pomaga graczom podczas swojej codziennej wędrówki.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
52 %
100%
osiągnięto 52%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 190 zł
Perk: 'Unlimited Power!'
To suma kosztów za licencje programów, subskrypcje Creative Cloud, opłaty za domeny i serwery oraz zasilanie do komputera łukowego (PC). Przy tym progu jedno zmartwienie za nami! ^_^
0%
42 %
100%
osiągnięto 42%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 290 zł
Perk: 'Quick Recovery'
Jest to poziom, którego osiągnięcie zwiastuje wzmożoną aktywność na poziomie subatomowym. Na stałe, REGULARNIE, będzie pojawiała się seria StareAleJare oraz IndykNaŚniadanie! Trochę Retro, trochę ciekawostek. Więcej filmów dla każdego.
0%
35 %
100%
osiągnięto 35%
cel: 600 zł miesięcznie
brakuje 390 zł
Perk: 'Pathfinder'
Czyżby nasza relacja przynosiła efekty i teraz mogę pracować jeszcze więcej?! ;) Przy tym progu wsparcia gwarantuje 2 streamy w tygodniu z gier, które wybierze nasza społeczność! Co więcej na kanale YouTube pojawi się raz w miesiącu SPECJALNA recenzja gry, którą sami wybierzecie miesiąc wcześniej.
0%
30 %
100%
osiągnięto 30%
cel: 700 zł miesięcznie
brakuje 490 zł
Perk: 'Fortune Finder'
Po osiągnięciu celu mój blog będzie często aktualizowany. Ciekawostki, rozważania, porównania i recenzje. Futurystyczny świat rodem z cyberpunka jest bliżej, niż myślicie! Będzie o czym pisać :)
0%
26 %
100%
osiągnięto 26%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 590 zł
Perk: 'Strong Back'
Stabilizator obrazu, dron, świetne RiVlogi i CyberLogi. Przy tym celu rozpoczniemy przygodę z montażem. Tworzenie profesjonalnych relacji z gamingowych wydarzeń będzie możliwe!

O Autorze

Witam Szanowne Grono Graczy

To spontaniczne przywitanie z czasem na stałe zagościło w moich filmach i stało się naturalną formą pozdrowienia. STRONA PATRONATU


Pozwólcie, że się przedstawię. Jestem Rivid, pasjonat wirtualnego świata i gier komputerowych. Grami fascynuję się od dziecka, ale dopiero niecałe trzy lata temu postanowiłem dzielić się swoją wiedzą i entuzjazmem z szerszym gronem osób i założyłem kanał na YouTube. Proces tworzenia filmu i sam moment jego publikacji to niezwykle ciekawe chwile. Sposób, w jaki dany film zostanie odebrany, do końca jest niewiadomą. Jednakże to właśnie kontakt ze społecznością graczy, z ludźmi dzielącymi moje zainteresowania, jest kluczem i motywacją do dalszego działania. To pozytywne oddziaływanie daje mi energię do dalszej pracy. Pasja, z której czerpiesz energię, to najlepsza praca na świecie.

 

YouTube w liczbach: ponad 1070 filmów online, ponad 4 milionów wyświetleń, ponad 17 000 subskrypcji. 

 

Poszerzająca się widownia, skłoniła mnie do spróbowania swoich sił na streamach z gier komputerowych. Dość szybko okazało się, że wspólnie tworzymy zgraną grupę, która wspólnie przeżywa rozgrywkę w wyjątkowy dla nas sposób. Z czasem jako streamer dołączyłem do platformy Jarock.pl, która jest największą platformą tego typu w kraju.

Czemu Patronite?

Postanowiłem stworzyć tutaj profil i poszukać Patronów dla mojej działalności, ponieważ to wszystko, o czym pokrótce opowiedziałem, powstało z mojej pasji do gier, a nie poprzez przemyślany plan biznesowy. Z czasem uzmysłowiłem sobie, że pochłania to taką ilość czasu, że bez wsparcia finansowego, może się to przekształcić w moją wielką porażkę. Nie poddaję się jednak bez walki!

 

Po prawej stronie zobaczysz progi, które obrazują, co możesz uzyskać w zamian za przesyłane wsparcie. Niewiele trzeba, żebym mógł w pełni poświęcić się temu co robię, a Ty w ramach podziękowania otrzymasz nie tylko możliwość lepszego kontaktu ze mną i wczesny dostęp do materiałów, ale przede wszystkim spory wpływ na moją działalność.

 

Długofalowy PLAN

Głównym celem jest osiągnięcie stanu skupienia, w którym będę w stanie tworzyć niesamowite filmy z wydarzeń gamingowych i nie tylko. Serie takie jak RiVlog, CyberLog, StareAleJare, Indyk na Śniadanie i recenzje gier komputerowych czekają na wyjatkową formę.

Do realizacji bardziej wymagających filmów potrzebuję profesjonalnego sprzętu. Stabilizatory obrazu, kamery, a nawet dron. Jednakże zanim do tego przejdziemy, będę się uczył i tworzył coraz lepsze filmy dla Was. W czasie wątpliwego wsparcia ze strony YouTube i problemów z monetyzacją, mam nadzieję, że przyłączycie się do tej kampanii.

Jeżeli jesteś ciekaw, jak wyglądają filmy które tworzę, to zerknij na poniższy materiał:

CyberVlogi

RiVlogi

 

Recenzja gry Observer:

 

Recenzja gry Tyranny:

 

W listopadzie ubiegłego roku, zostałem zaproszony przez Blizzard Entertainment na BlizzCon 2015. Wyjazd był w pełni sponsorowany i powiem Wam, że byłem w totalnym szoku, czytając wiadomość zwiastującą podróż do Kalifornii w USA. To jest najwspanialszy przykład na to, gdzie pasja może nas zaprowadzić…

Stworzyłem serię filmów na ten temat. Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądała ta wyprawa (niestety bez stabilizatora obrazu):

 

 

Jesteśmy pasjonatami, wspólnie przemierzamy światy, które zwykłym ludziom się nawet nie śniły. Walczymy, zdobywamy, osiągamy wspaniałe cele. Poznajemy się nawzajem i wspólnie kroczymy ścieżką Gracza.

 

Dziękuję serdecznie za wasze wsparcie!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy