Rock Your English

W Patronite od 27.04.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 255

liczba Patronów: 170

41 patronów
540 zł miesięcznie
4 615 zł łącznie

Ogromna radość prowadzącego

5 000 zł

92%

osiągnięto

385 zł

brakuje

Najpierw rzucę robotę. Albo przynajmniej nakrzyczę na szefa i powiem mu co o nim myślę. Albo chociaż powiem to wszystko na głos przy porannej kawie. W domu. A później napluje na miejsce pracy. Dobra, nie. W sumie to przecież miły ze mnie gość. Jak będę miał taką kasę, to kupię kwiaty pani sekretarce. I żonie szefa też. Każda okazja dobra, żeby się trochę przypodobać.

A później spłacę raty za sprzęt - aparat, mikrofon, oświetlenie.

Plus kwiaty.

Pełna powaga, dorosłość i świecenie przykładem

10 000 zł

46%

osiągnięto

5 385 zł

brakuje

Obiecuję, że spoważnieję. Za taką kasę, to można nawet do biura na 12 godzin zacząć chodzić. Połowę umieszczę na jakimś koncie oszczędnościowym - za jakieś 40 lat powinienem mieć na Harleya. A za resztę kupię nowego laptopa. I postaram się mniej pajacować w moich filmów. I więcej tych filmów nagrywać.

Dobra, żartowałem. Lubię pajacować - w życiu nie przestanę.

(Już czuję ten wiatr na pomarszczonej twarzy podczas karkołomnej trasy do Biedry po jogurt naturalny. Nie ma to jak Harley...)

Oh, yeah!

100 000 zł

4%

osiągnięto

95 385 zł

brakuje

Za taką kasę zorganizuję koncert Aerosmith i zaproszę Was wszystkich. Za darmo! Chyba, że się nie uda. To wtedy zrobię grilla na podwórku, a Aerosmith będzie lecieć z radia samochodowego.

I też Was wszystkich zaproszę. A co!

Kiełbasa i piwo za darmo!

Radość prowadzącego

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Obiecuję, że z mojej twarzyczki ani na chwilę nie zniknie uśmiech. Nie ma to tamto, jak zobowiązanie to zobowiązanie i nawet w nocy będzie się szczerzył ile tylko sił w szczęce. Po takiej nocy wydaję się zasadnym, żeby zrobić sobie pięknego selfiaka i opublikować go na Insta. Ale żeby się to udało, przydałby się jakiś nowy aparat - na tym, z którego korzystam obecnie moja brodata facjata w żaden sposób nie chce wyjść nawet ładnie, że o tak czy inaczej rozumianym pięknie w ogóle nie wspomnę. A zatem poza radością będzie też aparat.

Albo chociaż pierwsza rata.

Jak się bawić, to się bawić.
Zostań Patronem