Roman Roads

W Patronite od 21.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Roman Roads to alternatywa dla ludzi którzy interesują się wykrywaczami metali, numizmatyką oraz historią. Skąd taka nazwa? Ano, Drogi Rzymskie były w starożytności najlepiej rozbudowanym systemem dróg. Łączyły zachód ze wschodem oraz Europę z Azją, a ja chce dotrzeć do każdego końca takiej drogi.

O Autorze

   Roman Roads to strona internetowa ale także media społecznościowe jak Instagram czy Facebook (linki poniżej). Na tych wszystkich platformach staram się przybliżyć wiedzę z zakresu wykrywaczy metali, numizmatyki oraz historii. Te trzy kategorie są ściśle powiązane ze sobą. Każdy marzy o znalezieniu złotej monety oraz innych interesujących artefaktów a przecież każdy przedmiot wyjęty z ziemi kryje jakąś historię.

Swoje poszukiwania prowadzę w Anglii, dokładnie na terenie Wiltshire i Somerset. Tereny te mają bardzo ciekawą historię związaną z obecnością na tych terenach Imperium Rzymskiego oraz Wikingów. A oto kilka moich znalezisk:

 

   Mam jasne cele jeśli chodzi o rozwój Roman Roads, zależy mi na interakcji z odwiedzającymi stronę, FB czy kanał na YT. Do tego potrzebuje waszego wsparcia. Ogólne założenia w przyszłości dla profilu zawierają również płatne atrakcje jak zwiedzanie muzeów online czy konkursy z nagrodami.  

    Zachęcam do odwiedzenia:

- Strona Roman Roads ( w budowie) : https://romanroads.site/pl/

- Profil na FB: https://www.facebook.com/PanTalonDetectorist

- Instagram: https://www.instagram.com/roman_roadsuk/

- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCBX4_eWn-dFBcpP-VOiuANQ

Pozdrawiam. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!