Gry

Rozen Software

W Patronite od 29.11.2016

Programowanie gier komputerowych jest moim wielkim hobby od czasów młodości. Wszystko zaczęło się kiedy dostałem mój pierwszy, wymarzony komputer: Commodore VC20. Ta przygoda trwa dalej. Zapraszam Ciebie do przyłączenia się do podróży pełnej rozrywki w świecie twórców gier komputerowych.

O Autorze

 

RozenSoftware

Witaj, mam na imię Piotr. Działam pod nazwą Rozen Software, którą mam nadzieję w niedalekiej przyszłości zamienić na firmę produkującą wspaniałe gry komputerowe.

 Moja przygoda z programowaniem sięga czasów komputerów 8-bitowych (ZX Spectrum, Commodore C64, Atari) i Bajtka. To były cudowne lata, w których poznawałem jak działają te tajemnicze maszyny i jak się z nimi 'rozmawia', by wykonywały to, co sobie wymyślę. Jest to wspaniałe uczucie, gdyż pozwala stać się stwórcą.


 

Czemu Patronite?

 Zawsze czułem, że muszę dać upust swojej wyobraźni, a to co mnie fascynuje to tworzenie gier komputerowych. Nie jest to zajęcie proste. Wymaga cierpliwości, czasu i ciągłego samodoskonalenia się. Nie jest to też tanie. By stworzyć dobrą grę potrzeba pieniędzy na zakup np.: zasobów do gry, narzędzi, kursów itp. Chciałbym także, (a może nawet przede wszystkim!) zdobyć ludzi chcących wraz ze mną tworzyć nowe historie; ludzi, którzy może nie chcą i nie umieją pisać programów komputerowych, ale mają pomysły i chcą się nimi dzielić. Właśnie Patroni mogą wskazywać mi drogę, przekazywać pomysły, wspierać finansowo i wraz ze mną budować grę, w którą później chcieliby zagrać. To działa motywująco.

 Patronite to następny krok, aby w przyszłości stać się niezależnym producentem gier. To miejsce, by zaistnieć i pisać fajne gry. Chcę także podwyższyć mój obecny poziom warsztatu, by robić lepsze produkty.

 

Jak to ma działać?

 Od czasu do czasu będę publikował informacje na temat obecnie realizowanego projektu. Mogą to być opisy, ciekawostki, a może coś w rodzaju devbloga, jak coś jest zrealizowana. Zaglądaj czasem.

 Jeśli podoba Ci się to co robię, zapraszam do wrzucenia monety: 2PLN lub 5PLN.  Zobacz opisy kategorii obok.

 

 Poniższe linki pokazują część mojego portfolio, a całość można zobaczyć na mojej witrynie (https://rozensoftware.com):

 

Rocket Attack Deluxe:

Rocket Attack Deluxe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORPMina2

ORPMina2

 

Rogue Robot

Rogue Robot


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)