Karolina Rozwiedziona.pl

W Patronite od 01.09.2016

Rozwiedziona.pl to blogo-poradnik pisany przez rozwódkę, dla absolutnie wszystkich kobiet oraz mężczyzn, którzy chcieliby nauczyć się... kobiet. Zapraszam!

O Autorze

 

Cześć! Nazywam się Karolina, mam 28 lat i jestem rozwódką. 

 

Z wykształcenia logopedą, ale w swoim zawodzie nie przepracowałam nawet dnia. Zawsze ciągnęło mnie do ludzi, tam gdzie coś się działo, gdzie czułam ruch, zmiany i swoja możliwość rozwoju oraz ciągłego sprawdzania się na różnych polach. Stąd też, pracowałam w miejscach, które mi to umożliwiały. Moje życie osobiste kilka lat temu, legło w gruzach. Po tym co budowałam przez lata, nie zostało dosłownie nic a ja byłam zmuszona by zacząć zupełnie na nowo. Sytuacja w jakiej się znalazłam, mimo że dramatyczna, okazała się dla mnie zbawienna. Dzięki temu co się wydarzyło, miałam możliwość odrodzenia się jak feniks w zupełnie innym, lepszym i bardziej świadomym kształcie.

 

 

 

Zastanawiasz się jak to zrobiłam? To jedno z najczęstszych pytań czytelników… Jak wychuchana, delikatna, wydawałoby się krucha dziewczynka poradziła sobie z rozwodem, załamaniem nerwowym, brakiem pracy, problemami zdrowotnymi, wrogością rodziny i większości znajomych oraz  myślami samobójczymi? Odpowiedź nie jest prosta, ale ten blog powstał po to, żeby to co zrobiłam pomogło każdemu, kto tu zajrzy.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)