Erpegowe Piekiełko

W Patronite od 09.01.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 107

liczba Patronów: 101

96 patronów
2 185 zł miesięcznie
Erpegowe Piekiełko to duży fanpage skupiający się głównie na erpegowych wiadomościach (obecnie chyba najważniejsze źródło takich informacji w Polsce), ale możecie też tutaj znaleźć filmy z sesjami, recenzje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i wiele innych ciekawych rzeczy.

O Autorze

Witam wszystkich serdecznie. Kim że jestem? W sieci znany jestem jako Radoslaw Idol (albo Beamhit). I jestem maniakiem gier fabularnych. To już w sumie ponad 25 lat,  jak zajmuję się tą formą rozrywki. Nie widzę jednak sensu więcej się tu rozpisywać.

Erpegowe Piekiełko to mój projekt, który wywodzi się bezpośrednio z czasów gdy pisałem o RPG na moim blogu. Jakoś tak się to wszystko potoczyło, że ze zwykłego bloga pomału to poszło w trochę innym kierunku. Obecnie Erpegowe Piekiełko to strona na Facebooku, która według mnie, jest najlepszą erpegową stroną informującą o tym, co dzieje się w Polsce i na świecie w tym hobby (tak, wiem - moje odczucia są mało obiektywne). Co tydzień wrzucam podsumowania o tym, co się wydarzyło, a poniżej w linkach możecie sprawdzić osobiście, jak to wygląda:

ERPEGOWE WIADOMOŚCI 31
ERPEGOWE WIADOMOŚCI 32
ERPEGOWE WIADOMOŚCI 33

Oprócz tego dalej piszę różne teksty związane z moim hobby które wrzucam na bloga (na przykład tutaj możecie przeczytać podsumowanie branżowe roku 2018, gdzie wypowiadają się najważniejsi wydawcy erpegowi z kraju). Dla osób, które lubią poczytać o różnych systemach, piszę recenzję na blogu. Na przykład o najnowszej edycji Legendy 5 Kręgów.

Dla tych co wolą jednak pooglądać lub poczytać, tworzę różne filmy. jak na przykład poniższą prezentację startera do 4 edycji Warhammera:

Albo jak poniższy film, gdzie przedstawiam główne mechaniczne różnice pomiędzy czwartą edycją Warhammera, a drugą:


Na kanale znajdziecie też sesje w różne systemy: FU PL, Fate, Alien RPG, Carbon 2185, Słowianie oraz oczywiście naszą kampanię "Reiklandzka gawęda" w 4 edycji Warhammera. W tej chwili jest to jedyna kampania w tej edycji do obejrzenia na polskim Youtubie. Poniżej odcinek ósmy.

Erpegowe Piekiełko ma też za sobą kilka konkursów.  Kilka konkursów jakie zostały już zorganizowane:

KONKURS "BARBARZYŃSKA BESTIA" (SAVAGE WORLDS + BESTIE I BARBARZYŃCY)

KONKURS "ROKUGAŃSKI NIEZNAJOMY" (LEGEND OF THE FIVE RINGS)

KONKURS "NA SWAROGA" (SŁOWIANIE)

KONKURS "IMPERATOR PATRZY (DARK HERESY II)

KONKURS "SUROGAT MARZEŃ" (EPICWORLD)

KONKURS "LETNIA GAWĘDA" (WARHAMMER IV EDYCJA)

KONKURS  "POSZUKIWACZE GWIAZD" (STARFINDER)

KONKURS WRZEŚNIOWA AGONIA (AGONIA II EDYCJA)

KONKURS "ERPEGOWIEC JEDEN" (STAR WARS: AGE OF REBELLION) 

Co jeszcze z ciekawostek? Erpegowe Piekiełko postanowiło zacząć wydawać gry fabularne. Na pierwszy ogień - Maski: Nowe Pokolenie. Jest to system na mechanice Apocalypse World opowiadający o losach młodych superbohaterów, w duchu takich seriali jak "Teen Titans" czy "Young Justice". Jak ktoś ma ochotę wspomóc mnie w realizacji erpegowych projektów, to również zapraszam do wspierania Erpegowego Piekiełka. W zamian dostaniecie przedpremierowe materiały do wydawanych przez EP materiałów, oraz będzie mieli na bieżąco wgląd na to, jak powstaje dany projekt.

A na koniec... Pastor Erpegów ma u nas gościnne występy.


Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem