Strefa Patrona:

8

patronów

115 zł

miesięcznie

1450 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
300
miesięczne wsparcie
232
liczba patronów

  Erpegowe Piekiełko to mój projekt (czyli Beamhita), maniaka gier fabularnych. Moją misją jest stworzyć najlepszą polską stronę informującą o tym, co w kraju i na świecie erpegowego słychać. I chyba się to nawet udaje :) Dodatkowo na blogu publikuję różne erpegowe teksty, głównie recenzje nowości na rynku.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Witam wszystkich serdecznie. Kim jestem? W sieci fukcjonuję jako jako Radoslaw Idol (albo Beamhit), i jestem maniakiem gier fabularnych. W przyszłym roku będzie 25 lat, jak zajmuję się tą formą rozrywki. Nie widzę jednak sensu więcej się tu rozpisywać.

 

Erpegowe Piekiełko to mój projekt, który wywodzi się bezpośrednio z czasów gdy pisałem o RPG na moim blogu. Jakoś tak się to wszystko potoczyło, że ze zwykłego bloga pomału to poszło w trochę innym kierunku. Obecnie Erpegowe Piekiełko to strona na Facebooku, która według mnie, jest najlepszą erpegową stroną informującą o tym, co dzieje się w Polsce i na świecie (tak, wiem - moje odczucia są mało obiektywne). Oprócz tego dalej piszę różne teksty związane z moim hobby które wrzucam na bloga, oraz tworzę regularna serię erpegowych podcastów. Co tydzień dostarczam Wam garść erpegowych wiadomości, trochę przemysleń i prezentuję jedną z gier fabularnych. Poniżej możecie zapoznać się z jednym z takich podcastów:

 

 

 

Pytanie więc, dlaczego Patronite, skoro i tak robię, to co robię, całkowicie za darmo? Po pierwsze, będzie to dla mnie też sygnał, jak bardzo to co robię jest potrzebne. Po drugie, widząc dodatkowe owoce ze swojej pracy, człowiek jeszcze chętniej robi to, co robi. I poświęca na to więcej czasu. Znaczy... Chrzanić to. I tak dalej będę robił to co robię. Bo robię to, co lubię. I nawet jak nic z tego nie wyjdzie, dalej będę robił to, co robię. Koniec bełkotu, przejdźmy do punktu trzeciego, najważniejszego.

 

KONKURSY

Erpegowe Piekiełko ma za sobą kilka konkursów. Problem polega na tym, że organizowanie konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami jest kosztowne. Jeżeli chciałbym zrobić konkurs, w którym będzie do wygrania podręcznik "Star Wars - Age of Rebelion" wraz dwoma zestawami kośćmi (tak, możecie to traktować jako zapowiedź potencjalnej nagrody w najbliższym konkursie, jeżeli wszystko pójdzie dobrze), musiałbym zainewstować 300 zł. Ale spójrzmy na to z innej strony. Gdyby 10% lubiących Erpegowe Piekiełko wpłacałoby 5 zł, zebrałbym w ciągu miesiąca odpowiednie fundusze, by zakupić wymienioną nagrodę i pokryć wszelkie koszty związazne z wysyłkami.

 

Innymi słowy - im więcej zbierze Erpegowe Piekiełko, tym więcej przeznaczę na promocję RPG, poprzez organizowanie konkursów. Im więcej zbierze Erpegowe Piekiełko, tym częściej będą organizowane te konkursy, tym więcej będzie nagród. Od wydawców polskich i zagranicznych.

 

Kilka konkursów jakie zostały już zorganizowane:

 

KONKURS METAMORPHOSIS ALPHA

 

KONKURS "ERPEGOWIEC JEDEN"

 

KONKURS "TRUCIZNA"

 

Dla tych , którzy chcą mieć jasno napisane, co i jak na różnych progach oferuję (oprócz osobistych podziękowań dla każdego), a nie chce im się wyczytywać kolejnych progów:

 

5 zł - Zapisanie w "Hali Sław"

 

10 zł - Zapisanie w "Hali Sław", możliwość głosowania na kolejność powstawania recenzji systemów RPG (jeżeli będę miał kilka propozycji)

 

20 zł - Zapisanie w "Hali Sław", możliwość głosowania na kolejność powstawania recenzji systemów RPG (jeżeli będę miał kilka propozycji), możliwość głosowania na nagrody, jakie mają pojawić się na konkursie (jeżeli będę miał kilka propozycji)

 

30 zł - Zapisanie w "Hali Sław", możliwość głosowania na kolejność powstawania recenzji systemów RPG (jeżeli będę miał kilka propozycji), możliwość głosowania na nagrody, jakie mają pojawić się na konkursie (jeżeli będę miał kilka propozycji), twój głos będzie liczony jako dwa głosy przy głosowaniu

 

50 zł - Zapisanie w "Hali Sław", możliwość głosowania na kolejność powstawania recenzji systemów RPG (jeżeli będę miał kilka propozycji), możliwość głosowania na nagrody, jakie mają pojawić się na konkursie (jeżeli będę miał kilka propozycji), twój głos będzie liczony jako cztery głosy przy głosowaniu

 

100 zł - Zapisanie w "Hali Sław", możliwość głosowania na kolejność powstawania recenzji systemów RPG (jeżeli będę miał kilka propozycji), możliwość głosowania na nagrody, jakie mają pojawić się na konkursie (jeżeli będę miał kilka propozycji), twój głos będzie liczony jako dziesięć głosów przy głosowaniu

 

Dodatkowo osoby z progów 50 zł i 100 zł w przyszłości mogą otrzymać różne gadżety, albo inne niespodzianki.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
5 zł to z jednej strony mała, ale z drugiej jakże ważna kwota. Grosz do grosza, a będzie kokosza, albo jak w tym przypadku, będzie możliwość organizowania konkursów z atrakcyjnymi erpegowymi nagrodami, Jeżeli ktoś się zdecyduje na taką kwotę, dostanie moje osobiste podziękowanie, oraz zostanie wymieniony w "Hali Sław", jako osoba wspierająca Erpegowe Piekiełko.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 5
Zaczyna być poważnie, bo 10 zł to większość bohaterów z Warhammera nie widzi przez całe swoje życie. Jest to kwota, za którą w ciemnych uliczkach Altdorfu oprychy potrafią zabić swoją własną matkę, a poszukiwacz przygód zakupi sobie miecz. Miecz, który i tak go przecież nie obroni. Oczywiście, można też dać te 10 zł kapłanowi Sigmara, albo na Erpegowe Piekiełko. W pierwszym przypadku będzie zbawiona tylko wasza dusza, natomiast w drugim, dostaniecie moje osobiste podziękowania, zostaniecie wymienieni w "Hali Sław", oraz dostaniecie dostęp do zamkniętej facebookowej grupy Erpegowego Piekiełka, gdzie będziecie mieć wpływ na kolejność ukazywanych się recenzji systemów RPG oraz będziecie mogli podsyłać swoje własne pomysły na temat, co erpegowego chcielibyście zobaczyć i poczytać.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Kiedy ktoś ma 20 zł, to już może poczuć się jak klasa średnia na Orchii. Nie tylko można się tytułować "El" przed swoim imieniem, ale można też codziennie jeść agawę typową zieloną jednoręczną. Można też czasami wynająć jakiegoś pierwszopoziomowego Wojownika/Kupca/Półboga, by odbił nam (znowu) naszą córkę z pobliskiej świątyni Seta. Albo przekupić patrol orków, by nie dawali mandatu za złe zaparkowanie powozu. Klasa średnia niestety też musi płacić podatki na Katana, ale może warto z tym skończyć? Jako alternatywę, proponujemy wam wspieranie Erpegowego Piekiełka. Profity? Dostaniecie moje osobiste podziękowania, zostaniecie wymienieni w "Hali Sław", oraz dostaniecie dostęp do zamkniętej facebookowej grupy, gdzie będziecie mogli nie tylko mieć wpływ na to, co, gdzie i jak ukaże się na Erpegowym Piekiełku, ale też będziecie mieli wpływ na nagrody jakie będą pojawiały się w konkursach, gdy akurat będę miał kilka propozycji.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 2
Komputer wie, że 30 zł to odpowiednia kwota, by obywatel czuł się szczęśliwy. Jest to też odpowiednia kwota, by obywatel nie dał się zwieść tym mutantom, komunistom i innym tajemnym stowarzyszeniom (które przecież nie istnieją). Dlatego bądź więc dobrym uśmiechniętym obywatelem, wielb Komputer, tak jak on ciebie wielbi, i żyj szczęśliwie. Albo chrzanić to, przyjmij zaproszenie do naszego tajnego stowarzyszenia Erpegowego Piekiełka. Co oferujemy, oprócz wyzwolenia spod jarzma Komputera? Dostaniecie osobiste podziękowania od przywódcy naszego tajnego stowarzyszenia, zostanie zapisani do naszej bazy uśpionych agentów, dostaniecie dostęp do miejsca, gdzie zbiera się nasze tajne stowarzyszenie (jeżeli używacie zabronionej aplikacji zwanej Facebookiem), oraz będziecie mogli być w końcu nieszczęśliwi, ile wam się będzie chciało. Dodatkowo będziecie mieli wpływ na materiały które będziemy drukować na tajnych propagandowych ulotkach, oraz jakie erpegi (zakazane przez Komputer) będą do zgarnięcia w naszych nielegalnych konkursach. A że będziecie naszymi agentami wyższego szczebla, wasze głosy będą liczone podwójnie. Zapraszam, tylko nie popadajcie w zbytnią paranoję.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
50 zł lśni niczym Anima Słonecznego Pomazańca. Znaczy... Tego, no... Exalteda! Znaczy Exalta! Znaczy... Nie ważne. No lśni i już! I to jest najważniejsze. Mając 50 zł czujesz, że jesteś jak wybraniec Niepokonanego Słońca. Wchodzi do budki z żarciem i stosujesz bez problemu "Kebab i Frytki Prana", albo z kumplami w barze stosujesz "Drogę Ośmiu Uświęconych Kufli Smoka Wody". To ostatnie niestety może prowadzić czasami do zastosowania "Zygzakowatej Drogi Za Kraty", zwłaszcza gdy użyje się artefaktu "Dymiący Powóz Bez Koni". Dlatego czyż nie lepiej wspomóc nasza małą świątynię? Pomniejszy Bożek Erpegowego Piekiełka (chociaż wolimy określenie z angielskiego "Idol") złoży wam osobiste podziękowania, a wasze imię na zawsze zostanie upamiętnione na naszej Tablicy Wiecznej Chwały. Dodatkowo odnajdziecie ścieżkę do Mordoksiążkowego Sanktuarium Piekielnego Spokoju, gdzie jak na półboską istotę, będziecie mieli wiele do powiedzenia. Znaczy wasz głos będzie liczony poczwórnie, zarówno przy ustalaniu kolejności powstawania potencjalnych tekstów, jak i przy wybieraniu nagród na konkursy. A jeżeli będzie bardzo dobrze wszystko działało i hulało, można też liczyć na upominki i wgląd w ewentualne projekty Erpegowego Piekiełka.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
No i co ja mogę powiedzieć? Mało prawdopodobne, by ktoś był na tyle szalonym Malkavianem, by rzucać w monitor komputera taką kwotą. Z drugiej strony gdzie takiemu workowi krwi jak ja, decydować, na co mają wydawać swoje pieniądze Matuzalemowie, Książęta Miast i Toreadorowie. Może pomiędzy jednym cierpieniem, a drugim rzuceniem w kogoś ciężarówką, będziecie chcieli się zrelaksować w tajemnej loży, gdzie będziecie pociągać za sznurki w Erpegowym Piekiełku? Chętnie przeleję swoją wirtualną Vitae, by złożyć wam osobiste podziękowania za taką hojność. Wirtualną krwią zapiszę wasze imiona w Księdze Nod, a w naszej tajemnej facebookowej grupie otrzymacie należyte wam miejsce, gdzie jak przystało na prawdziwych Władców Nocy, będziecie mieli decydujący głos (liczony jak 10) w różnych kwestiach. Takich jak artykuły, recenzje, pomysły i oczywiście wybór nagród w niektórych konkursach. A jeżeli wszystko się rozrusza, będą też upominki, oraz dostaniecie wgląd w ewentualne nasze projekty.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni