rydzyna24.pl

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

minimalna stawka, która pozwoli nam przetrwać na "rynku". Dzięki tej kwocie wyjdziemy na zero, ogarniemy bieżące koszty. Niestety – na styk. Oznacza to mniej informacji z terenu, co bynajmniej nie równa się słabej jakości.

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

ta stawka obejmuje opłaty bieżące: na paliwo (które podczas wyjazdów w teren błyskawicznie znika z baku; zwłaszcza, jeśli trzeba obskoczyć kilka imprez w różnych miejscowościach) :) . Ta kwota pozwoli nam nie tylko dotrzeć do wszystkich wydarzeń w gminie, ale również odrobinę na tym zarobić.

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

to wszystko, co za niższe kwoty, a nawet jeszcze więcej. Wywiady z osobami zaproponowanymi przez Was, naszych czytelników, krótkie filmy dokumentalne o gminie, a także częściowy zakup sprzętu, który pozwoli nam udoskonalić jakość artykułów.

9 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 000 zł

brakuje

łał! Naprawdę poszaleliście :) Taka kwota pozwoli nam żyć z portalu, co oznacza, że będziemy mogli poświęcić dla niego jeszcze więcej czasu niż dotychczas. Mnóstwo wiadomości, rozbudowa kanału na youtube... Nagramy materiały z miejsc, o których nie wiedzieliście, że istnieją w gminie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)