Kwartalnik Architektoniczny RZUT

W Patronite od 07.10.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
1 520 zł łącznie

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Podstawą naszego Kwartalnika są merytoryczne, krytyczne i edukacyjne teksty. Nie sposób jednak mówić o architekturze i mieście bez ilustracji. Staramy się jak najczęściej korzystać z dóbr dostępnych na wolnej licencji, jednak nie wszystko, co niezbędne do przekazania naszych wrażeń, opinii i emocji, zostało tak udostępnione. Ta kwota pozwoli nam pokryć koszty licencji oraz zapłacić chociażby symbolicznie tym, którzy wykonują dla nas zdjęcia i ilustracje.

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Najważniejsza jest dla nas jakość publikowanych artykułów. Jesteśmy jednak architektami i lubimy rzeczy zarówno mądre, jak i ładne. Chcielibyśmy, aby nasz kwartalnik był przykładem dobrego projektowania graficznego, a jakość naszych okładek utrzymywała się na niezmiennie wysokim poziomie. Osiągnięcie tego celu pozwoli nam pokryć koszty oprawy graficznej i składu.

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Autorami naszych tekstów są zarówno studenci jak i eksperci wielu związanych z architekturą dziedzin. Teksty pozyskujemy drogą otwartego naboru. W obecnych czasach, kiedy standardem stały długotrwałe niepłatne praktyki i staże, zależy nam na zapewnianiu nie tylko radości z opublikowanego tekstu, ale także gratyfikacji finansowej dla piszących. Stworzenie dobrego artykułu wymaga w końcu poświęcenia sporej ilości czasu i energii.

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Wierzymy, że najmądrzejsze teorie powstają w interdyscyplinarnym i międzypokoleniowym dialogu. Dzięki uzbieraniu tej kwoty, będziemy mogli opublikować dla Was teksty uznanych specjalistów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Osiągnięcie tego progu pozwoli nam pokryć koszty honorariów autorskich, licencji i tłumaczeń.

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu to radość i szczęście w redakcji. Dzięki temu będziemy mogli bez ograniczeń rozwijać i tworzyć Kwartalnik. Pozwoli nam on zapraszać ciekawych gości, organizować spotkania promocyjne i dyskusje. To także możliwość dalszego rozwoju Kwartalnika polegająca na jeszcze szerszym spojrzeniu poza granice naszego miasta i kraju, a także możliwość pokrycia kosztów druku.