W Patronite od 16.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1761

Liczba Patronów: 1564

Zostań Patronem
3 patronów
50 miesięcznie
490 łącznie
Witam na moim _Patronite. Założyłem go ze względu na to że pasja powoduje rezygnacje ze zwykłych tzw. zajęć zarobkowych. Materiały artystoczno/kreślarskie są drogie po kryzysiepandemii w każdej branży nie ma lekko :) Jeżeli jest ktoś kto zechce mnie wesprzeć będzie mi niezmiernie miło. Dziękuje.

O Autorze

"Talent to ułamek sukcesu wszystko tak na prawdę bierze się z ciężkiej pracy"być może takie zdanie padło już niejednokrotnie w historii ale ja zuchwale przypiszę je sobie :)

Nigdy wcześniej nie przejawiałem ani specjalnych zdolności ani tzw. ciągot w kierunku sztuki ani rysowania, były to sporadyczne epizody które zdarzają się każdemu z Nas i nigdy nic z tego nie wychodzi :)
Udało mi się jednak odkryć miłość do rysunku i wiem pierwszy raz w co chcę w życiu robić. To jest coś więcej niż tylko sezonowa zajawka.

Moja PASJA rozwinęła się niedawno. Pod koniec roku 2019 . Rok 2020 każdemu przyniósł wiele "niespodzianek". Czas oczekiwania na powrót normalności poświęciłem całkowicie na doskonalenie rysunku bawiąc się przy okazji.
W międzyczasie tak naprawdę cofając się wstecz oglądałem wiele programów na youtube poświęconych sztuce i rysowaniu i nie tylko . 
Największy tak naprawdę wpływ na to jak i co zacząłem rysować miał kanał Krisa Wieliczko  " Rysuj z Krisem" Duży motywator i niesamowity rysownik klasy światowej. 
I do dziś czyli do czerwca 2020 kontynuuje swoją pasję i zamierzam ją rozwinąć jak tylko da się .

-Moim Największym celem w tworzeniu jest rysowanie super realistycznych portretów. Które będą budziły zachwyt.


-Chcę spróbować różnych sposobów tworzenia sztuki. Chętnie sięgnę do każdej formy lubię odkrywać nowe media. 

-Takim głębokim chyba najbardziej skrytym celem byłoby odzyskanie widzenia w prawym oku sprzed zmian rogówki


Ale największym marzeniem byłoby tworzenie digital artu i być może tworzenie artów do gier komputerowych tak to jest jakiś rodzaj mojego marzenia.


Dodam osobistą wydaję mi się dosyć istotną kwestie rzutującą tak naprawdę na całe moje życie obecne i przyszłe związaną z moimi oczami. Od zawsze mam częściowe zaburzenie rozpoznawania barw (zestawienie czerwony/zielony u mnie wygląda jak jedna plama , dlatego w grach komputerowych o ile jest ustawiam opcje dla daltonistów). Stąd czasami w moich pracach mój sposób postrzegania barw może wydać się "normalnej" osobie pokręcony :)
5 lat temu po jednym z epizodów z moim zdrowiem zaczął mi się pogarszać wzrok i po długich moich osobistych wydatkach oraz poszukiwaniach odpowiedzi, dowiedziałem się że mam obuoczny stożek rogówki. Pokrótce -moja rogówka się odkształca powodując złe widzenie. To nie jest wada to choroba oczu.W prawym dosyć mocno już postąpiło ale lewe daje radę :) 


Dlatego będę Tworzył póki zdrowie i Wasza Wspaniałomyślność na to pozwoli

P.S. aktualizacja sytuacji na grudzień 2020:

-ciągłą kontynuacja pasji i jej rozwój

-kanał YouTube osiągnął ponad 100+ subskrybentów

-profil na Instagramie ma już ponad 600+ obserwujących

- zdaniem Wielu poczyniłem spory postęp jeżeli chodzi o  twórczość

-rysuje nie tylko ołówkiem i kredkami ołówkowymi ale również cienkopisami, tradycyjnymi mazakami oraz markerami na bazie alkoholu

-zmierzyłem się na polu farb akwarelowych, plakatowych oraz akrylowych. Super zadowolony z efektu jestem.

no i założona tymczasowo na darmowym hoście strona

https://simsilks.wixsite.com/website

 

PLAN na 2021 kontynuować to co robię i być w tym coraz lepszy aby tworzyć ekstra sztukę która spodoba się Wszystkim i będzie cieszyła i bawiła oko widza. 

Bo bez Was to co robię nie miałoby sensu. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni