Robię w skórze, ot co.... Od lat jestem kolekcjonerem zegarków i zawsze denerwował mnie brak możliwości dobrania paska do czasomierza, postanowiłem to sobie ułatwić :) Zrobię sam :) I tak powstała Skórzana Kuźnia Roberta.... ...gdzie dla dobrych ludzi powstają pasioreksy :)

O Autorze

Robię w skórze ot co....

W moim warsztacie mogę się rozwijać, a robię to chętnie bo ta praca jest moją pasją. Wszystkie fundusze które uda się zebrać przeznaczę na rozwój warsztatu czyli powiększenie miejsca pracy, nowsze i lepsze narzędzia. Za pomocą serwisu Patronite mam nadzieję uzyskać wsparcie społeczności, które pozwoli mi  poświęcać więcej czasu i dokładności w mojej pasji

 

Jak się to wszystko zaczęło ?

Od frustracji ?

jestem kolekcjonerem zegarków, nie mogłem dobrać paska do zegarka a ten który mi się podobał był poza moim zasięgiem, zarówno finansowym jak i czasem oczekiwania więc postanowiłem zrobić go samemu. Z czasem moje projekty i wykonanie pasków do zegarków uzyskały akceptację w środowisku kolekcjonerów i użytkowników czasomierzy. Pasja ta ma dodatkową, bardzo dużą zaletę: odpręża od kłopotów dnia ?

Zapraszam na swoją stronę https://skkurob.weebly.com/ 

a poniżej moje ostatnie realizacje:


 

 

 

 

 

Od lat jestem kolekcjonerem zegarków i zawsze denerwował mnie brak możliwości dobrania pasioreksa do czasomierza, postanowiłem to ułatwić :)
Zrobię sobie sam :)
I tak powstała Skórzana Kuźnia Roberta....
...gdzie dla siebie i dobrych ludzi powstają pasioreksy :)

Zapraszam do przeglądnięcia historyj, galeryj oraz kontaktu:
fejs
insta
mail
telefon

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)