Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Rynek literatury sportowej rozwija się w XXI wieku w gwałtownym tempie. Co najważniejsze, bardzo często ilość idzie w parze z jakością, dlatego potrzebne było odpowiednie narzędzie selekcji pojawiających się w księgarniach tytułów. Tak zrodziła się idea Plebiscytu Sportowa Książka Roku.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5 zł miesięcznie
brakuje 5 zł
Opłaty infrastrukturalne
Środki przeznaczone na ten cel umożliwią opłacenie wszelkich opłat infrastrukturalnych, jakie co roku ponosimy w związku z utrzymaniem serwerów i domen. Nasza strona internetowa, której baza danych zawiera spis ponad 500 książek sportowych wydanych w Polsce oraz informacje o ich autorach i wydawnictwach, wymaga nakładów na odpowiednie zabezpieczenie techniczne.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 25 zł miesięcznie
brakuje 25 zł
Zaplecze merytoryczne
Rynek książek sportowych w Polsce rozwija się w gwałtownym tempie. W związku z tym, praca w naszej redakcji jest bardzo intensywna. Środki przeznaczone na ten cel umożliwią zakup najnowszych książek sportowych do recenzji oraz pozwolą na opłacenie pracy osób, które wspomagają nas w redagowaniu tekstów.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 50 zł miesięcznie
brakuje 50 zł
Organizacja Plebiscytu
Co roku organizowany jest Plebiscyt, w ramach którego wybieramy najlepsze książki sportowe na polskim rynku literatury sportowej. Zwycięzcy otrzymują od nas dedykowane statuetki i okolicznościowe dyplomy. Środki przeznaczone na ten cel umożliwią opłacenie wszelkich kosztów przedsięwzięcia, włącznie z jego promocją.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Prace informatyczne
Jednym z najważniejszych aspektów Plebiscytu, jest Wasze głosowanie - głosowanie czytelników. Zwiększające się z roku na rok zainteresowanie sprawiło, że musimy stale udoskonalać nasz skrypt do głosowania, co pochłania spore koszty. Środki przeznaczone na ten cel umożliwią opłacenie prac informatycznych związanych z ewolucją Plebiscytu.

O Autorze

Rynek literatury sportowej rozwija się w  XXI wieku w  gwałtownym tempie. Co najważniejsze, bardzo często ilość idzie w  parze z jakością, dlatego potrzebne było odpowiednie narzędzie selekcji pojawiających się w  księgarniach tytułów.

 

Tak zrodziła się idea Plebiscytu Sportowa Książka Roku – miejsca, w którym zebrane zostaną wszystkie wydane w  Polsce książki o tematyce sportowej i  poddane obiektywnej ocenie. Ten innowacyjny w kraju pomysł spotkał się z  olbrzymim zainteresowaniem, które z  roku na  rok stale się powiększa.

 

Od  2013 roku, czyli pierwszej edycji wydarzenia, wiele się zmieniło. Formuła głosowania, czy wygląd strony nie były tutaj najważniejszymi zmianami. Z r oku na  rok zdobyte przez nas doświadczenie owocuje przede wszystkim rozwojem Plebiscytu, który  możecie zaobserwować na własne oczy. Udostępniamy Wam, czytelnikom, coraz więcej atrakcji, w  postaci zapowiedzi i  autorskich recenzji. Oddaliśmy również do  Waszej dyspozycji unikatowy skrypt do  głosowania, za  pośrednictwem którego  wybieracie wspólnie z  nami najlepszą książkę sportową w  Polsce.

 

Naszym celem jest inicjowanie  i wspomaganie rozwoju rynku literatury sportowej w naszym kraju. Twoja pomoc będzie w tym względzie nieoceniona.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Twoja wpłata pozwoli nam na utrzymanie serwerów i umożliwi uiszczenie pozostałych opłat infrastrukturalnych, których przy utrzymaniu strony internetowej jest bez liku!

W ramach podziękowania otrzymasz od nas raz do roku możliwość zamówienia jednej książki sportowej z oferty naszego partnera - LaBotiga.pl - w cenie do 20 złotych.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Wpłacone przez Ciebie środki są dla nas bardzo ważne. Rynek książek sportowych w Polsce rozwija się w gwałtownym tempie, w związku z czym Twoja wpłata przeznaczona będzie na zakup nowych publikacji do recenzji oraz umożliwi opłacenie pracy osób, które wspomagają nas w pisaniu recenzji.

Patroni, którzy nas wspierają, mogą liczyć na otrzymanie od nas raz do roku możliwości zamówienia jednej książki sportowej z oferty naszego partnera - LaBotiga.pl - w cenie do 40 złotych (lub kilku książek o łącznej wartości 40 zł).
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Sportowa Książka Roku to nie tylko strona internetowa, ale również Plebiscyt, w ramach którego wyróżniamy aktywnych Wydawców. Środki uzyskane od Patronów przeznaczone zostaną na zakup dedykowanych statuetek, wydruk dyplomów oraz dostarczenie ich do wydawców nagrodzonych książek.

Osoby wspierające nas w tenże sposób otrzymają od nas raz do roku możliwość zamówienia jednej książki sportowej z oferty naszego partnera - LaBotiga.pl - w cenie do 50 złotych (lub kilku książek o łącznej wartości 50 zł) oraz możliwość oddania głosu w jednej wybranej przez siebie kategorii eksperckiej kolejnych edycji Plebiscytu.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Organizacja Plebiscytu wymaga stałego unowocześniania skryptu do głosowania. Przekazane przez Ciebie środki sfinansują prace informatyczne, optymalizacyjne i promujące głosowanie na najlepsze książki sportowe w Polsce.

Osoby wspierające nas w tenże sposób otrzymają od nas raz do roku możliwość zamówienia jednej książki sportowej z oferty naszego partnera - LaBotiga.pl - w cenie do 50 złotych (lub kilku książek o łącznej wartości 50 zł) oraz możliwość oddania głosu w dwóch wybranych kategoriach eksperckich kolejnych edycji Plebiscytu.
Zostań patronem