Spedytor.org

W Patronite od 04.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
105 łącznie
Stworzyliśmy stronę spedytor.org, aby wspierać spedytorów w codziennej pracy. Pomysłów mamy mnóstwo, ale bez waszej pomocy większości z nich nie zrealizujemy.

O Autorze

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim jesteśmy spedytorami, a sam pomysł na założenie strony zrodził się spontanicznie. Wiele razy mieliśmy problem żeby znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące konkretnych wymagań czy przepisów. Strona spedytor.org ma być właśnie miejscem, w którym znajdziecie odpowiedzi na nawet najtrudniejsze pytania. Zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na Facebooku, w której możesz zadać dowolne pytanie z branży TSL i uzyskać na nie odpowiedź w kulturalny sposób. Chcemy dzielić się swoją wiedzą, a także wiedzą osób, które do nas dołączają. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, jesteśmy do waszej dyspozycji – kontakt@spedytor.org

Misja

Budujemy społeczność świadomych i doświadczonych spedytorów. Pomagamy przyszłym spedytorom stawiać pierwsze kroki w branży. Szkolimy i pomagamy w codziennej pracy. Prowadząc sklep spedytora dostarczamy wszystkich najpotrzebniejszych narzędzi.

Wizja

Przede wszystkim chcemy być kojarzeni z jakością i profesjonalizmem. Chcemy, żeby nasza strona była źródłem wiedzy zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych spedytorów.

 

Elementarz spedytora

Elementarz jest zbiorem podstawowej wiedzy, która według nas jest kompletnym minimum tego co spedytor wiedzieć powinien. Poruszamy między innymi takie tematy jak: rodzaje i wymiary naczep, czas pracy kierowców czy przepisy dotyczące kabotaży.

 

Elementarz spedytora

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Paweł Marcinkowski
Paweł Marcinkowski
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł