Śpiewanie BEZ GRANIC !

W Patronite od 24.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

III VIVA POLONIA 2021 - Koncerty patriotyczne - czyli śpiew który jednoczy

30 000 zł

0%

osiągnięto

30 000 zł

brakuje

Pomóż nam wspólnie zorganizować koncerty najpiękniejszej muzyki polskiej i patriotycznej w Małopolsce! Wyjazdy oraz organizacja koncertów i warsztatów dla grupy ze strony technicznej są bardzo kosztowne, dlatego BEZ TWOJEGO WSPARCIA NIE DAMY RADY !

Do naszych najbliższych celów należą:
- 4 MIĘDZYNARODOWE KONCERTY PATRIOTYCZNE 12-15.10.2021 - VIVA POLONIA 2021 ! ( III edycja)

Koncerty dają niezwykłą możliwość połączenia pasji z czymś niezwykle ważnym –
czyli ożywianiem kultury – co jest tak potrzebne w czasie pandemicznego zastoju świata muzyki

W naszym zespole jest miejsce dla każdego KTO KOCHA ŚPIEW I OPERĘ - nasz zespół rozwija się z roku na rok a nasze coraz ambitniejsze plany są bardzo kosztowne i niemożliwe do zrealizowania bez pomocy z zewnątrz.

VIVA POLONIA to trasa koncertowa zainaugurowana jesienią 2019 roku, w Krakowie. Patriotyczne koncerty w wykonaniu zespołu odbyły się już m.in. w stolicy Norwegii- Oslo - we foyer Den Norske Opera,- 11 listopada 2019 (Dzień Niepodległości Polski) jak również w St. Olav Kirke, Gronland Kirke, a także w Menighet Salen, gdzie uczciliśmy Dzień Polski wraz z reprezentantami Amasady Polskiej w Norwegii orazzgromadzoną tam Polonią, w Domkirke Krypten, Stabekk i Lillestrom.Nasze stowarzyszenie jest stosunkowo młode jednak idea powstała już 3 lata temu i od tego czasu udało nam się zorganizować 45 wspaniałych koncertów w Polsce i Norwegii. W tym pięć edycji warsztatów wokalnych oraz trasę koncertów patriotycznych w Polsce oraz Norwegii - gdzie licznie przybyła Polonia mogła posłuchać dzieł z utesknieniem to Ojczyzny. Zespół Norwegię odwiedził trzy razy. Ponadto, aktywnie udzielał się w świecie kultury podczas pandemii.

2021 rok jest dla nas wielkim sukcesem - w lipcu udało nam się zorganizować I Międzynarodowy Konkurs i Festiwal Wokalny im. Moniki Swarowskiej-Walawskiej w Krzeszowicach. Do konkursu zgłosiło się ponad 170 osób z różnych krajów !

Wesprzyj nas, wesprzyj KULTURĘ !
Zostań Patronem