Śpiewanie BEZ GRANIC !

W Patronite od 24.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Międzynarodowa idea ŚPIEWANIE BEZ GRANIC to integrowanie muzyczne, międzykulturowe, międzypokoleniowe. Zespół wokalny składający się z amatorów oraz solistów scen operowych! A w naszym repertuarze znajdują się najpiękniejsze dzieła operowe, chóralne, patriotyczne. Pomóż nam ŚPIEWAĆ BEZ GRANIC !

O Autorze

ŚPIEWANIE BEZ GRANIC TO GRUPA LUDZI KOCHAJĄCYCH MUZYKĘ I ŚPIEW,
BEZ WZGLĘDU NA WIEK, POCHODZENIE CZY WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE MUZYCZNE...


Projekt powstał w 2017 roku i od tego czasu odbyło się aż 31 koncertów w Polsce i Norwegii. Plany mamy duże, jednak organizacja koncertów i wyjazdów wymaga od nas dużego wkładu finansowego i... BEZ CIEBIE - NIE DAMY RADY !

 

 

    ... TO ZESPÓŁ WOKALNY SKŁADAJĄCY SIĘ ZARÓWNO Z AMATORÓW JAK I PROFESJONALISTÓW
- SOLISTÓW SCEN OPEROWYCH !

NIC NAS NIE ZATRZYMA !

w czasie kwarantanny zintegrowaliśmy zespół wokalny z osób z 30 krajów świata, zaraz potem odbyły się IV Warsztaty Wokalne w dostosowanej do aktualnej sytuacji formule

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Głównym celem i nadrzędną myślą idei jest integrowanie się. Integrowanie muzyczne, międzykulturowe, międzypokoleniowe. Projekt jest rezultatem współpracy dwóch niezależnych stowarzyszeń, tj. polskiego Scena Kultury Wokalnej Śpiewanie bez Granic oraz norweskiego Polsk Norsk Kulturforhold "SAMHOLD"

NASZYM CELEM JEST ROZWÓJ WOKALNY KAŻDEGO MARZĄCEGO O TYM BY ŚPIEWAĆ NAJPIĘKNIEJSZE DZIEŁA OPEROWE...
... a także promowanie Polski i polskiej muzyki poza granicami kraju ! Organizacja NIEZWYKŁYCH KONCERTÓW OPEROWYCH W POLSCE I ZA GRANICĄ !

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent