Steiger Polska

W Patronite od 09.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2043

Liczba Patronów: 2125

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
91 miesięcznie
1 760 łącznie

Regularna obecność w dużych miastach Polski

20 000 zł

8%

osiągnięto

18 240 zł

brakuje

Koszty wydarzeń ewangelizacyjnych, wyjść ulicznych, budowania zespołu i prowadzenia uczniostwa wśród Globalnej Kultury Młodzieżowej. Inwestowanie i zakładanie Nowych Zespołów w kluczowych miastach w Polsce.

Trasa koncertowa Revolutionary Art

50 000 zł

3%

osiągnięto

48 240 zł

brakuje

To trasa ewangelizacyjna, którą planujemy zrealizować po raz kolejny w wakacje tym razem w północnej części Polski. W przedsięwzięcie jest zaangażowanych mnóstwo muzyków, osób technicznych, kadry tworzące zaopatrzenie i inni. To również ogromne koszty logistyki i transportu.

Funkcjonowanie misji

50 000 zł

3%

osiągnięto

48 240 zł

brakuje

Tzn. biura, komunikacji, mobilizacji, misjonarzy, liderów misji. Dzięki tej kwocie jesteśmy w stanie opłacić biuro, księgowość, a także wesprzeć pracowników misji, którzy pracują z ogromnym zapałem, by Ewangelia była głoszona wśród młodego pokolenia. Jest to kwota, która znacznie pomoże nam w skupieniu się na naszych zadaniach i obecności w mediach społecznościowych, byśmy w bardziej adekwatny sposób docierali z Ewangelią do młodego pokolenia. Chcemy stworzyć profesjonalne materiały wideo, by głosić Ewangelię, jak i zachęcać wierzących. Wierzymy, że staniecie się częścią Bożego zaopatrzenia dla naszej Misji.

Performance I AM

70 000 zł

2%

osiągnięto

68 240 zł

brakuje

I AM to połączenie sztuki i muzyki. Performance oparty jest o historię dwóch młodych ludzi i ich pytań kierowanych w stronę Boga. W nowatorski sposób przedstawia ukrzyżowanie i zmartwychwstanie Jezusa. Inspiruje do zadawania pytań i szukania odpowiedzi u Boga. To artystyczna apologetyka prezentowana w centrum miasta.

Projekt został stworzony wspólnie przez muzyków, raperów i tancerzy. Dla samej ekipy tworzącej stał się twórczym wyzwaniem i błogosławieństwem.

Trzy trasy z performancem przyniosły wiele owoców do Bożego Królestwa. Po każdym występie widzieliśmy, jak ludzie oddają swoje życie Bogu. Część z tych ludzi znalazła już swoje miejsce w lokalnych Kościołach, za nami są już nawet pierwsze chrzty.

PERFORMANCE I AM to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga finansowych nakładów: realizacja, wynajęcia sceny, nagłośnienia, świateł. Marzy nam się, by to przedsięwzięcie zrealizować w jak najlepszej jakości.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 47 zł
Anonimowy patron
Próg: 27 zł
Martyna Matyjas
Martyna Matyjas
Próg: 17 zł