Strefa Patrona:

12

patronów

260 zł

miesięcznie

870 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
193
miesięczne wsparcie
183
liczba patronów

  strefaPSX.pl to stworzona w 2014 roku strona oraz forum skupiające wokół siebie dojrzałych kolekcjonerów oraz graczy PlayStation, którzy często są z tą marką praktycznie od samego początku, a więc od 1995 roku. Strona stanowi największe źródło informacji o historii PlayStation w Polsce, a także największe źródło informacji o PSX w ogóle.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 200 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Podstawa
Utrzymanie serwisu na odpowiednim poziomie wymaga ciągłych nakładów. Serwer, sprzęt, motywy, wtyczki, licencje, pomoc techniczna, nagrody na konkursy czy ich wysyłka, to wszystko kosztuje i fajnie by było móc się w tych kosztach trochę odciążyć. Dzięki tej kwocie można również pomyśleć o jakiś dodatkowych inwestycjach w rozwój strony, o które do tej pory było trudno. Ta kwota na pewno zapewni spokojny i stabilny rozwój Strefy.
0%
74 %
100%
osiągnięto 74%
cel: 350 zł miesięcznie
brakuje 90 zł
Coś więcej
Koszty podstawowe to nie wszystko. Dodatkowe wsparcie przydałoby się również przy tworzeniu niektórych materiałów na stronę. Chodzi głównie o poradniki, testy czy recenzje jakiś nowinek. Tego typu materiały, z których skorzystać może każdy, bardzo często wiążą się z dodatkowymi kosztami, których często nie widać. Przykładowo, aby dobrze porównać różne kable lub inne tego typu przedmioty to należy kupić ich kilka rodzajów. Podobnie sprawa wygląda przy tworzeniu poradników, gdzie aby uzyskać dobry efekt końcowy, trzeba po drodze kupić i przetestować, różnego rodzaju rozwiązania. Czasem są to drobne koszty, ale gdy jest ich więcej i do tego dochodzi wysyłka to robi się z tego całkiem spora kwota. Dodatkowe środki na pewno ułatwią tego typu zakupy i sprawią, że takie "praktyczne" tematy będą częściej pojawiać się na Strefie. Jeżeli w danym miesiącu nie uda się wykorzystać całej tej kwoty, to wesprze ona kolejny i ostatni póki co cel.
0%
74 %
100%
osiągnięto 74%
cel: 351 zł miesięcznie
brakuje 91 zł
Full wypas
Każda złotówka powyżej tego celu zostanie przeznaczona na rozbudowę bazy materiałów i akcesoriów na stronie głównej. Więcej napiszę, jeżeli tylko uda się zrealizować poprzednie cele.

O Autorze

Cześć! Z tej strony Bodzio, a więc twórca strony strefaPSX.pl, nad którą systematycznie pracuję już od czterech lat. Dokładnie od stycznia 2014 roku mam przyjemność i szczerze powiedziawszy ogromną frajdę, tworzyć stronę w całości poświęconą pierwszej konsoli Sony, która stanowi największe tego typu źródło informacji na temat PlayStation w sieci. Na stronie znajdziecie masę unikatowych informacji na temat historii PSX w Polsce i na świecie, znajdziecie szczegółowe informacje o poszczególnych modelach konsoli, akcesoriach, masę ciekawostek, poradników, ale przede wszystkim najróżniejsze artykuły o historii PlayStation, których na próżno szukać gdzieś indziej w sieci, a nawet w prasie. Coraz częściej na stronie pojawiają się i mam nadzieję będą pojawiać też treści związane z pozostałymi konsolami Sony, takimi jak PlayStation 2 czy PlayStation Portable, więc mam nadzieję w przyszłości strona stanie się centrum informacji o całej marce PlayStation.

strefaPSX.pl to również wielotematyczne forum skupiające wokół siebie dojrzałych kolekcjonerów konsol i gier na różne systemy, niekoniecznie te od Sony. Łączy nas nie tyle zamiłowanie do jednego szyldu, co wspólna pasja. Strefa działa również na YouTube, gdzie publikowana jest część materiałów, których z czasem mam nadzieję będzie pojawiać się znacznie więcej.

Strona ma się dobrze, jednak wymaga ponoszenia pewnych kosztów. Do tej pory radziłem sobie z tym głównie sam, jednak chcąc ją dalej rozwijać postanowiłem spróbować swojej szansy tutaj. Każda forma wsparcia się przyda i z góry za nią dziękuję.

Oto przykładowe tematy, jakie przez te lata udało mi się opublikować na łamach Strefy:

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook