strefapsx.pl

W Patronite od 28.12.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 890

liczba Patronów: 748

9 patronów
170 miesięcznie
9 290 łącznie

Gromadzenie źródeł

350 zł

miesięcznie

48%

osiągnięto

180 zł

brakuje

Poczynając od tego roku chciałbym powiększyć posiadaną przez siebie bazę źródeł. Chodzi o magazyny i prasę zagraniczną poświęconą pierwszej konsoli Sony, bez której bardzo trudno wyszukiwać rzetelne informacje na temat historii PlayStation w Europie. Niestety posiadane przeze mnie źródła pomału się wyczerpują lub mają dziury. Bardzo dobrze byłoby móc sprowadzić do Polski kilka magazynów z Wielkiej Brytanii, tych poświęconych PlayStation, które chciałbym gruntownie przeanalizować i wykorzystać do poprawy istniejących na Strefie informacji i tworzenia nowych materiałów. Tylko tak można odkryć to co w sieci niestety jest niedostępne.

Poszerzenie bazy akcesoriów

550 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

380 zł

brakuje

Na Strefie znajduje się obecnie największa baza w pełni skatalogowanych i opisanych, oficjalnych akcesoriów stworzonych z myślą o pierwszym PlayStation. Niestety nie jest ona kompletna. Brakuje w niej jeszcze kilkunastu różnych przedmiotów, które warto by mieć i opisać, tak by lista ta była w 100% pełna. Niestety nie są one łatwo dostępne i trzeba je sprowadzać z różnych krajów, co wiąże się z dodatkowymi kosztami, w tym przede wszystkim z opłatą za wysyłkę. Realizacja tego celu pozwoli raz w miesiącu zakupić przynajmniej jedno tego typu akcesorium, które następnie trafi na stronę główną Strefy z jego pełną historią oraz bogatą galerią zdjęć.

Prowadzenie serwisu

150 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Utrzymanie strony i forum na odpowiednim poziomie wymaga ciągłych nakładów. Domena, serwer, certyfikat SSL, licencje, płatne wtyczki czy motywy, pomoc techniczna, przeróbki, sprzęt, gadżety, nagrody i ich wysyłka to wszystko kosztuje i fajnie by było móc się w tych kosztach odciążyć. Kwota ta zabezpiecza nie tylko utrzymanie Strefy, ale także jej stabilny rozwój.