strefapsx.pl

W Patronite od 28.12.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 645

liczba Patronów: 528

15 patronów
270 zł miesięcznie
8 880 zł łącznie
strefapsx.pl to stworzona w 2014 roku strona stanowiąca największe źródło informacji na temat PlayStation. Strona posiada m.in. wyjątkową bazę konsol oraz akcesoriów, mnóstwo artykułów, opisujących historię pierwszej konsoli Sony w Polsce oraz na świecie, a także wiele ciekawostek na jej temat.

O Autorze

Cześć! Z tej strony Bodzio, założyciel strony strefapsx.pl, nad którą systematycznie pracuję już od ponad pięciu lat. Dokładnie od stycznia 2014 roku mam przyjemność i szczerze powiedziawszy ogromną frajdę, tworzyć stronę w całości poświęconą pierwszej konsoli Sony, która stanowi największe tego typu źródło informacji na temat PlayStation w sieci. Na stronie znajdziecie masę unikatowych informacji na temat historii PlayStation w Polsce i na świecie, których na próżno szukać gdzieś indziej w sieci, a nawet w profesjonalnych magazynach poświęconych grom. Ponadto znajdziecie tutaj szczegółowe informacje o poszczególnych modelach konsoli PlayStation, akcesoriach, masę ciekawostek oraz poradników. Co jakiś czas na stronie pojawiają się również materiały związane z pozostałymi konsolami Sony, a także poświęcone zupełnie innej tematyce, jak np. historia targów Electronic Entertainment Expo (E3). Liczba materiałów na stronie systematycznie wzrasta i z roku na rok pojawia się coraz więcej perełek.

strefapsx.pl to również wielotematyczne forum skupiające wokół siebie dojrzałych kolekcjonerów konsol i gier na różne systemy, niekoniecznie te od Sony. Łączy nas nie tyle zamiłowanie do jednego szyldu, co wspólna pasja. Strefa działa również na YouTube, gdzie od czasu do czasu publikowana jest część materiałów.

Strona ma się dobrze, jednak wymaga ponoszenia pewnych kosztów, które z roku na rok są coraz większe, a z którymi do tej pory w dużej mierze radziłem sobie sam. Korzystając jednak z okazji jaką niszowym twórcom daje Patronite postanowiłem spróbować tutaj swojej szansy i poniekąd zweryfikować swoją twórczość. Każda, nawet symboliczna forma wsparcia na pewno się przyda i z góry za nią dziękuję.

Oto przykładowe tematy, jakie przez te lata udało mi się opublikować na łamach Strefy:

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!