Beata Stankiewicz-Szczerbik

W Patronite od 13.06.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 457

liczba Patronów: 985

2 patronów
200 zł miesięcznie
1 780 zł łącznie

Budżet wystawy Superpositions podczas The Venice Glass Week

20 000 zł

8%

osiągnięto

18 220 zł

brakuje

Projekt obejmuje zrealizowanie szklanej łodzi o długości 3m , którą będę starała się zwodować ale jeszcze nie wiem czy dostanę pozwolenie, jeśli nie -wypełnię ja wodą wenecką i w niej zanurzę szklaną postać. Projekt obejmuje też ekspozycję łodzi i 5 opisanych poniżej obiektów w ramach The Venice glass Week. W tym roku TVGW został ogłoszony najważniejszym wydarzeniem roku tego regionu. Jako jedyna z Polski biorę w nim udział. Festiwal to wymagająca impreza. Trzeba wszystko samemu zorganizować łącznie z budżetem oraz stworzyć dzieła. Festiwal zapewnia opiekę medialną o niezwykłym zasięgu. Odbywa się w trakcie Biennale i w tym roku bardzo trudno przebrnąć przez kolejne etapy naboru, ze względu na ograniczona liczbę miejsc ekspozycyjnych. Przebrnęłam przez wszystko, zostało mi tylko zorganizowanie budżetu.

Obiekty:
1.Teatr Nō : Maski zrobione ze szkła z form traconych, zawieszone przed lustrami antycznymi można przymierzyć i zobaczyć siebie jako demona lub piękną kobietę.
2.Bliskość: obraz filmowy-projekcja. Madonna z dzieciątkiem stylizowana na dzieło Fouqueta. Ja-madonna, Kubuś-dziecko. Oboje zajęci swoimi smartfonami nie mamy ze sobą kontaktu nawet w sieci, nie wspominając o świecie realnym. Znak czasów.
3.Łódź śmierci: instalacja, drewno szkło, światło. Moje marzenia o śmierci.
4.Puls:Jedyny moment kiedy kobieta ma dwa serca. Instalacja szklana, brzemienna matka, serca jej i dziecka biją każde swoim rytmem-już są odrębnymi bytami.
5.Trzy głupie małpy i jedna mądra: instalacja+ performance. Szkło, tablety z projekcjami, performance.
6.Selfie w wieku średnim: piękna, młoda kobieta robi sobie zdjęcie, na ekranie tabletu, który trzyma widzi starą twarz.