Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

10 zł

miesięcznie

20 zł

łącznie

Miłośniczka "ludów wschodu" , założycielka Fundacji "Dzieci Orientu", blogerka

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 490 zł
Świetlica wiejska w Rajapudi, Indie
W wiejskim kościele w Rajapudi dzieci z bardzo biednych rodzin, w tym kilkoro sierot otrzymują codziennie ciepły posiłek, szklankę bawolego mleka oraz zajęcia edukacyjne.
Kwota kilkuset złotych miesięcznie pomogłaby w prowadzenie tej świetlicy, wyposażeniu w pomoce edukacyjne : kredki, farby, bloki, gry planszowe, gry sportowe, instrumenty muzyczne dziecięce, pomoce do nauki języka angielskiego.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 490 zł
WEMP Indie 2018
WEMP - Wyprawa edukacyjna z młodzieżą polską do Indii - zrealizowaliśmy ją już trzy razy. Za każdym razem widziałam konkretne zmiany w życiu młodych ludzi, którzy zdecydowali się pojechać do Indii i podzielić swoimi pasjami z tamtejszymi dziećmi. Chciałabym ją kontynuować cyklicznie, każdego roku.
Projekt jest skierowany do młodzieży od lat 18, która zajmuje się tańcem, muzyką,rysunkiem, malarstwem rzeźbą, sportem, lub ma jakieś swoje hobby, którym chciałoby się podzielić z indyjskimi dziećmi.

Zebraną kwotę przeznaczyłabym na dofinansowanie jednej,lub dwóch młodych osób, które poleciałyby ze mną na kolejną wyprawę.

O Autorze

Pewnego dnia otworzyłam swój paszport i spojrzałam na datę ważności - styczeń 2019.

Stwierdziłam, że tak długo czekać nie będę. Poleciałam do Indii. Jedno moje wielkie marzenie się spełniło.

Po  tej pierwszej samotnej wyprawie założylam fundację dobroczynną - Dzieci Orientu.  Na swojej  drodze spotkałam  bowiem wiele niezwykłych, bystrych i utalentowanych indyjskich dzieciaczków, ale poszkodowanych przez los - utratą rodziców lub urodzeniem się w niskiej, ubogiej kaście,

Teraz moim marzeniem jest to, aby ich życie zmieniło się na lepsze.

 

Z ramienia Fundacji organizujemy różne akcje i projekty,

 

WEMP  Indie to skrót od nazwy projektu:  wyprawa edukacyjna z młodzieżą polską do Indii . Chcielibyśmy, aby każdego roku młodzi Polacy mogli wyjechać na takie warsztaty do Indii. 

 

 

 

 

 

Wioska Rajapudi, Andhra Pradesh - tam prowadzimy program dożywiania  dzieci oraz projekt "Mleczny bawół" dzięki ktoremu dzieci piją mleko.

 

 raz

 

Wszystkie moje działania, pomysły,  przedsięwzięcia mają na celu pomoc dzieciom tzw Orientu ( inaczej Wschodu) 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Dziękuję za wsparcie ! Twoje imię umieszczę na liście darczyńców na stronie mojej Fundacji,
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 0
Dziękuję za wsparcie! Co miesiąc będziesz otrzymywać aktualne zdjęcie dzieci z Rajapudi na maila, z pozdrowieniami.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Dziękuję za wsparcie! Co miesiąc będziesz otrzymywać kilka zdjęć wychowanków placówki w Rajapudi z pozdrowieniami od nich i krótkim opisem co u nich słychać
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Dziękuję za wsparcie! Co miesiąc, drogą mailową będziesz otrzymywać zdjęcia i krótkie filmiki z życia wychowanków placówki w Rajapudi z pozdrowieniami.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Dziękuję za wsparcie ! Co miesiąc, drogą mailową będziesz otrzymywać zdjęcia, filmiki od wychowanków placówki w Rajapudi, z krótkim opisem co u nich słychać
Raz do roku otrzymasz własnoręcznie napisany ist od dzieci
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Dziękuję za wsparcie! Co miesiąc, drogą mailową będziesz otrzymywać zdjęcia, filmiki i rysunki lub listy od wychowanków placówki w Rajapudi, z krótkim opisem co u nich słychać, Będziesz mógł/mogła osobście porozmawiać z dziećmi na skype i zobaczyć ich uśmiechnięte buzie
Raz do roku otrzymasz własnoręcznie napisany list i rysunek od dzieci
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Dziękuję za wsparcie! Codziennie, drogą mailową będziesz otrzymywać najświeższe informacje z Rajapudi - zdjęcia, filmiki, rysunki itp. - drogą mailową. Dwa razy do roku otrzymasz własnoręcznie napisane listy od dzieci.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
Wielkie dzięki! Otrzymasz pamiątki z wyprawy do Indii, oraz rysunek od dziecka z Rajapudi - kartkę z podziękowaniami od uczestników
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz