Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Mężczyzna Szczery Do Bólu czyli autor bloga, który pisze szczerze o związkach damsko-męskich, sukcesie oraz motywacji ze swojej męskiej perspektywy. Bardzo często poruszam tematy kontrowersyjne i tabu. Moją misją jest to, aby moi czytelnicy po prostu wiedli szczęśliwe życie.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 3000 zł
Przygotowanie 4 artykułów na bloga miesięcznie
Dzięki! Dzięki Waszemu wsparciu będę w stanie regularniej publikować na blogu, tak aby pojawiały się minimum merytoryczne 4 artykuły, o których to Wy zdecydujecie!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 5000 zł
Rozpoczęcie tworzenia podcastu czyli wersji audio MSDB
Taka kwota jest niezbędna do zakupu potrzebnego sprzętu do profesjonalnego nagrania mojego podcastu. Jeżeli lubicie mnie czytać to polubicie mnie słuchać-wszędzie gdzie będziecie mieli na to czas i ochotę.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 10000 zł
Regularne "Szczere Wywiadu" z inspirującymi osobami
Dzięki tej kwocie będę mógł poświęcić na tyle dużo czasu, aby przeprowadzać "Szczere Wywiadu" ze znanymi i nieznanymi ludźmi, którzy opowiedzą swoją inspirującą historię i będą skarbnicą wręcz wiedzy dla Was :) Będę mógł z blogowania zrobić prawdziwy etat. Dzięki Wam nie muszę liczyć na reklamodawców, których raczej nie mam :) a mimo to będę mógł tworzyć wartościowy content!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 25000 zł miesięcznie
brakuje 25000 zł
Oddaje się blogowaniu i wydaje książkę
Jak osiągnę ten cel będę w stanie do 10 artykułów miesięcznie + rozpocznę pracę nad własną książką! Dodatkowo ta kwota pozwoli mi na:

- regularne prowadzenie podcastu oraz niezbędny sprzęt i speców od montażu
- przeprowadzanie szczerych wywiadów z ciekawymi oraz inspirującymi osobami
- korektora ;)
- start kanału na YouTubie
- ujawnienie swojej tożsamości :)

O Autorze

Męski Blog o związkach, sukcesie, motywacji

Jestem 32 letnim autorem bloga Mężczyzna Szczery Do Bólu, który od 7 lat porusza tematy związane z relacjami damsko-męskimi, sukcesie i motywacji. Piszę głównie dla Kobiet ze swojego męskiego punktu widzenia, ale wielu mężczyzn też znajduje tutaj coś dla siebie. Moim celem jest sprawianie, żeby ludzie byli szczęśliwsi w życiu czyli:

- uciekali ze związków bez przyszłości
- potrafili rozpoznać toksycznych partnerów
- wiedzieli czego oczekuje druga połówka 
- rozumieli, że szacunek do samego siebie jest najważniejszy w życiu
- nie bali się być oceniani, a wręcz mieli to w dupie!
- mieli energię do osiągnięcia sukcesu
- potrafili być na tyle odważni, aby zmienić pracę na lepszą i wiedzieli jak to zrobić

Moje główne motto życiowe to: "Moje życie to nie demokracja. To pieprzona dyktatura. To ja decyduje o swoim szczęściu" . To właśnie staram się głównie przekazać swoim czytelnikom. 

Uważam, że związki międzyludzkie są najtrudniejszym aspektem w życiu. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, coraz więcej ludzi ma z tym problem. Coraz więcej Kobiet jest samotnych i nie wiedzą do końca czemu. 

Stawiam sprawy bardzo wprost, dlatego nie ma u mnie grzecznego "głaskania po kuperkach", a czasami jest bardzo soczysty język. Nie ma też porad rodem z popularnych czasopism dla Kobiet, ale jest jasno wyłożony temat-bardzo często do bólu :) 

Nie wyznaje zasady, że aby znaleźć drugą połówkę lub być z nią szczęśliwy i ją utrzymać to... trzeba być sobą! Dlaczego? Czasami właśnie to bycie sobą powoduje, że przyciągamy nie te osoby, których byśmy pragnęli. Czasami nawyki, które mamy wyciągnięte z domu lub wzorce damsko-męskie jakie znamy uniemożliwiają nam osiągnięcie tego szczęścia. Można wręcz powiedzieć, że kanibalizujemy własne szczęście.

Po to powstał właśnie ten blog, aby poruszać takie tematy, o których nikt nie mówi, nie pisze. Owszem to tylko  moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać, ale myślę że warto czasami poczytać o pewnych sprawach z innego niż swój punktu widzenia. 

Nikogo nie zmuszam by żył według moich reguł, każdy powinien odkryć swoje. Czasami jednak wiem, że potrafię otworzyć oczy nie jednej osobie, która zaczyna wprowadzać diametralne zmiany w swoim życiu...NA LEPSZE.

Dlaczego zdecydowałem się na Patronite?

Jak większość twórców blog to jedynie zajęcie dodatkowe. Nie jest to moja praca, nie zarabiam na nim. Pierwsze dochody jakie się pojawiły to niecałe 300 zł pod koniec 2017 roku. Uważam, że mężczyzna powinien przede wszystkim zarabiać na swoją rodzinę to też staram się robić. Chciałbym móc bardziej angażować się w bloga i tworzyć więcej treści, przeprowadzać więcej wywiadów z inspirującymi osobami, rozpocząć nagrywanie podcastu i mieć więcej czasu dla swoich czytelników.

Na blogu raczej nie ma reklam, ponieważ nie jest to miejsce komercyjne. Nikt mi przeważnie nie płaci za przedstawianie swoich poglądów, które nie jednej osobie poprawiły jakość życia. 

Zarabiać jednak trzeba, dlatego mam do wyboru: albo angażować się w inicjatywy, które będą potrafiły wyżywić moją rodzinę, albo pisać bloga. Chciałbym jednak, aby te dwie rzeczy połączyć i tym samym przeznaczać więcej czasu na tworzenie treści do bloga Mężczyzna Szczery Do Bólu.

To zależy wyłącznie od Was drodzy patroni czy to się uda czy nie. Jeżeli cenisz sobie moje treści i chcesz by pojawiało ich się więcej oraz w lepszej formie to będę wdzięczny za każde wsparcie. 

Chcę by blog stał się moim najważniejszym przedsięwzięciem biznesowym, ale będzie to niemożliwe bez Waszego wsparcia!

Namiętności życzę! :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki! To tak niewiele, ale jeżeli będzie Was dużo to już robi się coś znaczącego. Przybij piątkę za piątaka! To jedna kawa w starbucksie mniej miesięcznie lub jedno piwko ;) Jednym słowem. Ciesze się, że wspierasz mnie w ten sposób! Możesz nazwać siebie patronem Mężczyzny Szczerego Do Bólu !
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki! To tak niewiele, a jednak odczuwalne wsparcie przy dużej liczbie wspierających czytelników. Osoby wspierające mnie tą kwotą dostaną dostęp do specjalnej grupy na facebooku dla patronów. Bierzesz udział w głosowaniu z kim będzie kolejny "szczery wywiad". Dostajesz dożywotnią zniżkę na 20% na koszulkę "Mężczyzna Szczery Do Bólu" lub "Kobieta Szczera Do Bólu".
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Nieźle, nieźle :) Doceniam każdą kwotę! W tym progu dostajesz wszystkie benefity z poprzednich progów i moją mega, mega dużą wdzięczność :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow! Jeżeli myślisz o takiej kwocie miesięcznych wpłat dla Mężczyzny Szczerego Do Bólu, to znaczy że bardzo cenisz moje teksty. Doceniam to na maxa! W tym progu dostajesz wszystko z pierwszych progów oraz dodatkowo dostęp do wszystkich tekstów przed premierą!
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
WOW. 150 zł co miesięcznego wsparcia to już naprawdę sporo. W tym progu masz możliwość wysłania mi 2x na miesiąc swojej sprawy i problemu w związku, pracy (dowolnej długości), a ja się nim zajmę w pierwszej kolejności i udzielę Ci wyczerpującej odpowiedzi co bym zrobił na Twoim miejscu jak tylko potrafię. Masz także dostęp do informacji o wcześniejszych tekstach, grupy na facebooku. Wszystkie produkty, które kiedykolwiek wyprodukuje dostajesz GRATIS :)
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Naprawdę BARDZO cenisz sobie moją twórczość, dlatego szczerze Ci dziękuje z całego serca. Osoby w tym progu mają nielimitowane konsultację ze mną na dowolny temat, na który czuje się mocny czyli:
- relacje damsko-męskie i związki
- motywacja i sukces w pracy
- marketing internetowy

Będę z Tobą tam gdzie będziesz tego potrzebować oraz ujawnię Ci swoją prawdziwą tożsamość-kim jestem na codzień. Dodatkowo:
- wyprodukuje dla Ciebie koszulkę oraz kubek "Mężczyzna Szczery Do Bólu" lub "Kobieta Szczera Do Bólu", bo każdy może być Szczery Do Bólu
- masz dostęp tajnej do grupy na facebooku dla patronów
- możesz razem z innymi patronami w tym progu decydować o tematyce następnych artykułów
- wszystkie moje przyszłe produkcje oraz produkty (typu książka) otrzymujesz jako pierwszy BEZ DODATKOWYCH OPŁAT.
Zostań patronem
4000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
To niemożliwe by ktoś przeznaczył takie środki na wsparcie ulubionego blogera, ale jeżeli jednak pieniądze nie są dla Ciebie problemem to MASZ MOŻLIWOŚĆ zjedzenia ze mną lunchu, obiadu, kolacji w Warszawie w dowolnej wybranej przez siebie restauracji i podyskutowania na temat:

- związków i relacji
- motywacji i sukcesu w pracy
- marketingu internetowego oraz biznesu w ogóle

1x w miesiącu, w którym utrzymuje od Ciebie AŻ takie wsparcie. Takie wsparcie przez 12 miesięcy = 12 zjedzonych wspólnie lunchów :)

ORAZ otrzymujesz wszystkie świadczenia z pozostałych progów
Zostań patronem