Wspieramy szkołę Jurie

W Patronite od 28.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 276

liczba Patronów: 280

33 patronów
830 zł miesięcznie
12 215 zł łącznie

Zapewniamy przybory szkolne i materiały edukacyjne, silniej wpieramy założycielkę szkoły, Jurie, opłacamy jej studia

1 200 zł

miesięcznie

69%

osiągnięto

370 zł

brakuje

Jeśli uda nam się zebrać 1200 złotych miesięcznie nasza pomoc dla Jurie osiągnie bardzo realny kształt – będziemy w stanie opłacić koszty administracyjne jej studiów. Założycielce szkoły Pathways nie udało się ukończyć studiów z ukochnej anglistyki, przerwała je wojna. W Libanie jej możliwości są ograniczone. Uzyskała stypendium, aby studiować radiologię, co może w przyszłości zapewnić lepszy byt dla niej i jej rodziny. Sama jednak musi pokrywać koszty administracyjne studiów, a to niemała kwota, ok. 200$ - pomóżmy jej w tym!

Zapewniamy przybory szkolne i materiały edukacyjne, wpieramy założycielkę szkoły, Jurie, opłacając jej studia oraz zakładamy fundusz interwencji kryzysowej

1 600 zł

miesięcznie

51%

osiągnięto

770 zł

brakuje

Dzięki naszemu wspólnemu wsparciu udało się już wynająć większy namiot, w którym Jurie prowadzi zajęcia, sprawić, że może ona planować wydatki na materiały z wyprzedzeniem, z pewnym poczuciem bezpieczeństwa. Praca i życie w obozie dla uchodźców i uchodźczyń to jednak codzienne mierzenie się z niepewnością jutra. Tymczasowe konstrukcje poddają się wobec nagłych zmian pogody. Stworzenie funduszu interwencji kryzysowej pozwoli nam mieć w zanadrzu środki do natychmiastowej pomocy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Oraz do rozwiązywania bardziej doraźnych problemów, jak np. awaria komputera Jurie.

Zapewniamy przybory szkolne i materiały edukacyjne

400 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

400 złotych miesięcznie wystarczy, żeby kupić potrzebne przybory szkolne i przygotować materiały edukacyjne. Zebraną kwotę będziemy przesyłać do Jurie w pierwszy dzień miesiąca za pomocą Western Union.

Zapewniamy przybory szkolne i wspieramy założycielkę szkoły, Jurie

800 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jeśli uda nam się zebrać 800 złotych miesięcznie, nie tylko kupimy potrzebne przybory i materiały edukacyjne, ale wesprzemy też samą Jurie - syryjską aktywistkę i założycielkę szkoły Pathways - i sprawimy, że jej codzienna, wielogodzinna praca na rzecz społeczności nie będzie tylko wolontariatem.
Zostań Patronem