Strefa Patrona:

11

patronów

410 zł

miesięcznie

7700 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
131
miesięczne wsparcie
191
liczba patronów

  W Paczce mówimy, że pomagamy ludziom pomagać sobie nawzajem. Wierzymy, że każdy ma w sobie potencjał: rodziny w potrzebie, wolontariusze, darczyńcy, osoby wspierające projekt finansowo. Chcemy go odkrywać, aby każda osoba biorąca udział w projekcie mogła wzrastać we wspólnym działaniu.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
41 %
100%
osiągnięto 41%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 590 zł
Rozpocznijmy!
Podstawowy cel budżetowy – dzięki jego osiągnięciu sfinansujemy część kosztów związanych z organizacją transportu paczek z magazynów zastępczych do rodzin w potrzebie. Nasi Darczyńcy często pomagają ubogim żyjącym w odległym końcu Polski. My ich łączymy.

Dziękujemy za wsparcie!
0%
13 %
100%
osiągnięto 13%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2590 zł
Szkolenia dla wolontariuszy i Raport o biedzie!
Ten próg finansowy pozwoli nam pokryć część kosztów, związanych z organizacją szkoleń dla blisko 14 tys. wolontariuszy. Ich rola jest niezmiernie ważna. To oni wchodzą do świata biedy i muszą często brać na siebie ciężar historii ludzi, do których docierają. Przygotowujemy ich do tej roli profesjonalnie, dlatego stawiamy na kilkuetapowe szkolenia. Odciążenie finansowe pozwoli nam zadbać o materiały edukacyjne i logistykę.

Dodatkowo jako bonus za osiągnięcie tego celu zrealizujemy spot, w którym opowiemy historie ubogich rodzin, do których docieramy. Jednym z naszych sztandarowych publikacji, jest rokrocznie ekspercki Raport o biedzie. W tym chcemy przedstawić go także w wersji video, by jeszcze więcej Polaków mogło zmienić swoje postrzeganie ubogich.

Choć film będzie dostępny dla wszystkich, Patroni zobaczą go dzień wcześniej!
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 7000 zł miesięcznie
brakuje 6590 zł
Organizacja Finału SZLACHETNEJ PACZKI + bonusowy film
Osiągnięcie tego progu pokryje część kosztów związanych z organizacją Finału SZLACHETNEJ PACZKI. Nazywamy to weekendem cudów. W całej Polsce w blisko 700 specjalnie przygotowanych magazynach, darczyńcy spotkają się z wolontariuszami i dostarczą przygotowaną pomoc. Następnie, wolontariusze przekażą ją rodzinom i osobom potrzebującym. To ogromne wyzwanie logistyczne, angażujące łącznie ponad milion osób.

Osiągnięcie tego celu pomoże nam pokryć część kosztów związanych z organizacją magazynów, transportem paczek oraz wydrukiem potrzebnych materiałów do obsługi darczyńców.

Jeśli osiągniemy ten próg, zrealizujemy bonusowy film, pokazujący najbardziej wzruszające i piękne momenty z Finału.

Choć film będzie dostępny dla wszystkich, Patroni zobaczą go dzień wcześniej!

O Autorze

SZLACHETNA PACZKA to projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem! Tylko w 2015 roku połączyliśmy ponad milion Polaków.

 

Twoje comiesięczne wsparcie na Patronite przełoży się na mądrą pomoc dla potrzebujących.

 

 

Komu pomagamy?

Mała dziewczynka, która w liście do Mikołaja prosi o pierś z kurczaka dla mamy. Starsza samotna kobieta, która straciła wzrok i nie ma do kogo się odezwać. Ojciec niepełnosprawnego chłopaka, od którego odeszła żona. Do takich ludzi od 15. lat dociera SZLACHETNA PACZKA. Nasi wolontariusze wchodzą tam, gdzie inni nie chcą, albo boją się wejść. Wszystko po to, by dać potrzebującym nadzieję i impuls do zmiany. Bo w Paczce nie chodzi o te prezenty, ale o to, żeby zmienić czyjeś życie. Podnieść jego godność. To sygnał: ktoś o tobie myśli, wierzy w ciebie, nie jesteś sam. Spróbuj jeszcze raz zawalczyć o swoje życie.

 

Do Paczki włączane są rodziny i osoby samotne, które znalazły się w trudnej sytuacji z niezależnych od siebie przyczyn. Docieramy do prawdziwej biedy – tej ukrytej. Naszym celem jest mądra pomoc, czyli taka, która daje szansę na zmianę.

 

 

Co zyskujesz?

 

        Współtworzysz z nami świat, w którym ważny jest człowiek i ideały.
       
Liczy się miłość dobroć i rozwój.

 

 
       Nasza wspólna Paczka dotrze do najbardziej potrzebujących w Polsce:
       osób starszych i samotnych, niepełnosprawnych, samotnych rodziców oraz tych,
       których spotkało nieszczęście.

 


       Wprawiasz w ruch koło dobroczynności!
       Dzięki Tobie łączymy wolontariuszy, darczyńców, z rodzinami i dziećmi w potrzebie.

 

 

 

Patronie, jesteś naszym BOHATEREM!