Telewizja, która nie boi się tematów alternatywnych, którym inne media nie dają szansy. Odkrywamy zagadki historii, pokazujemy alternatywne metody leczenia, promujemy polskich wynalazców oraz wiele wiele więcej.

O Autorze

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świata z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują...

W czerwcu 2013 roku jako 3-osobowy zespół postanowiliśmy wziąć sprawy we własne ręce i stworzyć telewizję internetową, która miała być brakującą przestrzenią dla tematów często traktowanych z przymrużeniem oka czy nawet wyśmiewanych w popularnych mediach. Tak powstała telewizja Tagen.tv

Wiedzieliśmy, że za każdym takim tematem stoją ludzkie historie, o wiele głębsze niż to co znamy z prasy i telewizji a czasami też te zupełnie przemilczane. Często okazuje się, że historie znane z mediów są przedstawiane tam w krzywym zwierciadle a prawda leży zupełnie gdzie indziej. Zawsze jednak staramy się pozostawić ocenę każdego tematu naszym widzom.

 

 

Jednym z naszych głównych celów jest promowanie polskich wynalazców i badaczy. Pomagamy w prezentacji ich wynalazków, znalezieniu inwestorów, klientów lub osób mogących pomóc w badaniach.

Dołącz do naszych patronów i pomóż nam tworzyć jeszcze ciekawe materiały, wyjeżdżać jeszcze dalej, docierać do większej ilości ciekawych ludzi i opowiedzieć historie, które dopiero czekają na swoje 5 minut.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)