W Patronite od 25.05.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 221

liczba Patronów: 161

48 patronów
794 zł miesięcznie
13 771 zł łącznie
Telewizja, która nie boi się tematów alternatywnych, którym inne media nie dają szansy. Odkrywamy zagadki historii, pokazujemy alternatywne metody leczenia, promujemy polskich wynalazców oraz wiele wiele więcej.

O Autorze

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świata z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują...

W czerwcu 2013 roku jako 3-osobowy zespół postanowiliśmy wziąć sprawy we własne ręce i stworzyć telewizję internetową, która miała być brakującą przestrzenią dla tematów często traktowanych z przymrużeniem oka czy nawet wyśmiewanych w popularnych mediach. Tak powstała telewizja Tagen.tv

Wiedzieliśmy, że za każdym takim tematem stoją ludzkie historie, o wiele głębsze niż to co znamy z prasy i telewizji a czasami też te zupełnie przemilczane. Często okazuje się, że historie znane z mediów są przedstawiane tam w krzywym zwierciadle a prawda leży zupełnie gdzie indziej. Zawsze jednak staramy się pozostawić ocenę każdego tematu naszym widzom.

 

 

Jednym z naszych głównych celów jest promowanie polskich wynalazców i badaczy. Pomagamy w prezentacji ich wynalazków, znalezieniu inwestorów, klientów lub osób mogących pomóc w badaniach.

Dołącz do naszych patronów i pomóż nam tworzyć jeszcze ciekawe materiały, wyjeżdżać jeszcze dalej, docierać do większej ilości ciekawych ludzi i opowiedzieć historie, które dopiero czekają na swoje 5 minut.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem