Teatr "nie ma"

W Patronite od 17.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

1 patron
0 miesięcznie
838 łącznie
Jesteśmy autorskim teatrem Tatiany Malinowskiej-Tyszkiewicz, prężnie działającym w Szczecinie od 1999 roku. Możesz u nas zobaczyć komedie, tragedie, dramaty i wszystko czego chcesz! Lubisz nowości? U nas co roku kilka premier! Czekamy na ciebie! Widzimy się w teatrze!

O Autorze

Cześć! Tu zespół teatru "nie ma"!

Kim jesteśmy?

Zaczęło się we Wrześniu 1999 roku w Szczecińskim IX Liceum Ogólnokształcącym. Po niedługim czasie opiekę nad nami przejęła Tatiana Malinowska-Tyszkiewicz. 

Przez okres wielu lat grywaliśmy w wielu miejscach, nie zawsze kojarzącymi się z kulturą, jednak na dzisiejszy dzień mieścimy się w Strefie Kultury Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ulicy Szwoleżerów 18A w Szczecinie. 

Jesteśmy organizatorem międzynarodowego festiwalu teatralnego o nazwie Pro Contra, który odbywa się co roku w okolicach września. Można na nim zobaczyć wiele różnych zespołów, które pochodzą z najdalszych zakątków Europy i nie tylko... 

Nasze spektakle były wystawiane również na międzynarodowych i krajowych festiwalach, gdzie niejednokrotnie odnosiliśmy liczne sukcesy!

 

Mamy za sobą kilkadziesiąt hucznych premier, i nie zamierzamy przestać przygotowywać nowych!

Nasz zespół składa się z osób kochających teatr, dlatego od wielu lat jesteśmy zaangażowani w własnoręczne budowanie własnej niepowtarzalnej marki, która jest coraz lepiej znana wśród społeczności w Szczecinie. Naszym celem jest prawienie przyjemności widzowi, który do nas przychodzi, dlatego nasze spektakle są na najwyższym poziomie! 

Jesteśmy zespołem nie do opisania! O tym nie da się pisać, nas trzeba zobaczyć! ;)

 

Zajrzyj do nas na fb: 

https://facebook.com/niemateatr/

Lub odwiedź naszą stronę: 

http://teatrniema.pl/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni