Teatr "nie ma"

W Patronite od 17.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1531

liczba Patronów: 1815

1 patron
29 zł miesięcznie
809 zł łącznie
Jesteśmy autorskim teatrem Tatiany Malinowskiej-Tyszkiewicz, prężnie działającym w Szczecinie od 1999 roku. Możesz u nas zobaczyć komedie, tragedie, dramaty i wszystko czego chcesz! Lubisz nowości? U nas co roku kilka premier! Czekamy na ciebie! Widzimy się w teatrze!

O Autorze

Cześć! Tu zespół teatru "nie ma"!

Kim jesteśmy?

Zaczęło się we Wrześniu 1999 roku w Szczecińskim IX Liceum Ogólnokształcącym. Po niedługim czasie opiekę nad nami przejęła Tatiana Malinowska-Tyszkiewicz. 

Przez okres wielu lat grywaliśmy w wielu miejscach, nie zawsze kojarzącymi się z kulturą, jednak na dzisiejszy dzień mieścimy się w Strefie Kultury Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ulicy Szwoleżerów 18A w Szczecinie. 

Jesteśmy organizatorem międzynarodowego festiwalu teatralnego o nazwie Pro Contra, który odbywa się co roku w okolicach września. Można na nim zobaczyć wiele różnych zespołów, które pochodzą z najdalszych zakątków Europy i nie tylko... 

Nasze spektakle były wystawiane również na międzynarodowych i krajowych festiwalach, gdzie niejednokrotnie odnosiliśmy liczne sukcesy!

 

Mamy za sobą kilkadziesiąt hucznych premier, i nie zamierzamy przestać przygotowywać nowych!

Nasz zespół składa się z osób kochających teatr, dlatego od wielu lat jesteśmy zaangażowani w własnoręczne budowanie własnej niepowtarzalnej marki, która jest coraz lepiej znana wśród społeczności w Szczecinie. Naszym celem jest prawienie przyjemności widzowi, który do nas przychodzi, dlatego nasze spektakle są na najwyższym poziomie! 

Jesteśmy zespołem nie do opisania! O tym nie da się pisać, nas trzeba zobaczyć! ;)

 

Zajrzyj do nas na fb: 

https://facebook.com/niemateatr/

Lub odwiedź naszą stronę: 

http://teatrniema.pl/

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni