Oliwia Papatanasis - The Ollie

W Patronite od 15.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
45 łącznie
Fotografka, dziennikarka, podróżniczka. Piszę o podróżach, ale przede wszystkim fotografuję. Zakochałam się w tej formie wyrazu zapewne podczas jednego z pięknych wschodów lub zachodów słońca gdzieś na końcu świata, jednak z biegiem czasu zaczęłam doceniać skomplikowane piękno ludzi, których spotyka

O Autorze

Co tutaj robię?

Nigdy nie sadziłam, że wyląduję na Patronite. Ale chyba zawsze przychodzi czas na coś nowego. Fotografuję i podróżuję pracując na obie z tych rzeczy i zarabiając na różne sposoby, czasem na stałe, czasem zdalnie. Aktualna sytuacja epidemiologiczna wywaliła jednak moje życie do góry nogami i zapewne nie pozwoli szybko stanąć na nogi. Teraz mogę jedynie zarabiać na swoje utrzymanie, licząc, że wspomożecie mnie w tworzeniu nowych, wartościowych materiałów, na które poświęca się jednak sporo czasu, wbrew pozorom.

Od zawsze pragnęłam poznawać świat i wnikać weń głębiej, podziwiać nie tylko oszałamiającą naturę Ziemi, ale też być może kiedyś zrozumieć dzięki podróżom piękne różnice między ludźmi i kulturami. Jestem daleka od wyjazdów w stylu "TOP10 odhaczone, nie wiem gdzie jestem, nie znam historii, ale się pochawlę, że byłam". Chciałabym móc promować w sieci rozsądne podejście do turystyki. Bliskie są mi tematy etycznego podróżowania oraz dbania o planetę. Chciałabym pokazywać - z Waszą pomocą - jak możemy spojrzeć na podróże inaczej oraz gdzie czyhają na nas pułapki zbiorowej i rozpasanej turystyki.

Oprócz tego uwielbiam sport, góry i morza. Wspinam się na szczyty, by spojrzeć z lotu ptaka na Ziemię, nurkuję odwiedzając niezwykły i niedoceniany chyba świat podwodny, zaglądam do jaskiń i mknę z prądem rzek. Staram się swoje wyjazdy spędzać aktywnie, jednak to przy tworzeniu dobrych tekstów oraz reportaży pragnę Was prosić o pomoc, reszta należy do mnie oraz oczywiści też pokazywanie Wam także radosnych, aktywnych i smacznych podróży.

Jak widomo utrzymanie strony www kosztuje, podobnie jak tworzenie materiałów na stronę oraz filmów, utrzymanie sprzętu. Jeżeli masz możliwość i chęci mnie wspomóc - będę wdzięczna i odpłacę się rzetelną pracą na swoich kanałach.

O mnie

Kształciłam się na filologa i dziennikarza, zajmuję fotografią i promocją kultury. Wyruszam w świat kiedy tylko mogę, a w wolnych chwilach dzielę swoimi pasjami online. Piszę o podróżach, ale przede wszystkim fotografuję. Zakochałam się w tej formie wyrazu zapewne podczas jednego z pięknych wschodów lub zachodów słońca gdzieś na końcu świata, jednak z biegiem czasu zaczęłam doceniać skomplikowane piękno ludzi, których spotykam na swojej drodze i postanowiłam skupić się na nich. Czasem wyjeżdżam sama, by wmieszać się w tłum, móc na spokojnie wczuć w klimat miejsca i spróbować poznać je choć trochę lepiej. Innym razem w grupie wyruszam zdobywać górskie szczyty, przemierzać wilgotne jaskinie lub zachwycać się podwodnym światem. Bliskie są dla mnie tematy etycznego podróżowania oraz dbania o planetę. 

Zobacz więcej na the-ollie.com

A może chcesz mnie zatrudnić?

https://www.linkedin.com/in/oliwia-papatanasis/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem