Oliwia Papatanasis - The Ollie

W Patronite od 15.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
45 zł łącznie
Fotografka, dziennikarka, podróżniczka. Piszę o podróżach, ale przede wszystkim fotografuję. Zakochałam się w tej formie wyrazu zapewne podczas jednego z pięknych wschodów lub zachodów słońca gdzieś na końcu świata, jednak z biegiem czasu zaczęłam doceniać skomplikowane piękno ludzi, których spotyka

O Autorze

Co tutaj robię?

Nigdy nie sadziłam, że wyląduję na Patronite. Ale chyba zawsze przychodzi czas na coś nowego. Fotografuję i podróżuję pracując na obie z tych rzeczy i zarabiając na różne sposoby, czasem na stałe, czasem zdalnie. Aktualna sytuacja epidemiologiczna wywaliła jednak moje życie do góry nogami i zapewne nie pozwoli szybko stanąć na nogi. Teraz mogę jedynie zarabiać na swoje utrzymanie, licząc, że wspomożecie mnie w tworzeniu nowych, wartościowych materiałów, na które poświęca się jednak sporo czasu, wbrew pozorom.

Od zawsze pragnęłam poznawać świat i wnikać weń głębiej, podziwiać nie tylko oszałamiającą naturę Ziemi, ale też być może kiedyś zrozumieć dzięki podróżom piękne różnice między ludźmi i kulturami. Jestem daleka od wyjazdów w stylu "TOP10 odhaczone, nie wiem gdzie jestem, nie znam historii, ale się pochawlę, że byłam". Chciałabym móc promować w sieci rozsądne podejście do turystyki. Bliskie są mi tematy etycznego podróżowania oraz dbania o planetę. Chciałabym pokazywać - z Waszą pomocą - jak możemy spojrzeć na podróże inaczej oraz gdzie czyhają na nas pułapki zbiorowej i rozpasanej turystyki.

Oprócz tego uwielbiam sport, góry i morza. Wspinam się na szczyty, by spojrzeć z lotu ptaka na Ziemię, nurkuję odwiedzając niezwykły i niedoceniany chyba świat podwodny, zaglądam do jaskiń i mknę z prądem rzek. Staram się swoje wyjazdy spędzać aktywnie, jednak to przy tworzeniu dobrych tekstów oraz reportaży pragnę Was prosić o pomoc, reszta należy do mnie oraz oczywiści też pokazywanie Wam także radosnych, aktywnych i smacznych podróży.

Jak widomo utrzymanie strony www kosztuje, podobnie jak tworzenie materiałów na stronę oraz filmów, utrzymanie sprzętu. Jeżeli masz możliwość i chęci mnie wspomóc - będę wdzięczna i odpłacę się rzetelną pracą na swoich kanałach.

O mnie

Kształciłam się na filologa i dziennikarza, zajmuję fotografią i promocją kultury. Wyruszam w świat kiedy tylko mogę, a w wolnych chwilach dzielę swoimi pasjami online. Piszę o podróżach, ale przede wszystkim fotografuję. Zakochałam się w tej formie wyrazu zapewne podczas jednego z pięknych wschodów lub zachodów słońca gdzieś na końcu świata, jednak z biegiem czasu zaczęłam doceniać skomplikowane piękno ludzi, których spotykam na swojej drodze i postanowiłam skupić się na nich. Czasem wyjeżdżam sama, by wmieszać się w tłum, móc na spokojnie wczuć w klimat miejsca i spróbować poznać je choć trochę lepiej. Innym razem w grupie wyruszam zdobywać górskie szczyty, przemierzać wilgotne jaskinie lub zachwycać się podwodnym światem. Bliskie są dla mnie tematy etycznego podróżowania oraz dbania o planetę. 

Zobacz więcej na the-ollie.com

A może chcesz mnie zatrudnić?

https://www.linkedin.com/in/oliwia-papatanasis/

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem