JOANNA DRAB

W Patronite od 02.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Podróże tylko te duże. Jak zacząć życie w nowym kraju? Krok po kroku, jak rzucić wszystko i wyjechać ? Jak wyjść ze swojej strefy komfortu? Jeśli interesują Cię odpowiedzi na powyższe pytania, zapraszam do kontaktu.

O Autorze

Cześć !!!
Mam na imię Asia, od 3 lat mieszkam na Islandii.
Przyszedł już ten czas na zmianę kraju...
Moja historia...hmm CV dość mam wrażenie bogate w doświadczenie, ale to nie przez pracę nabrałam życiowego doświadczenia. Tylko przez podróże ! Tak to własnie one są moją pasją, fascynacją oraz moja amatorska fotografia, zdjęcia wykonane w danej chwili za pomocą telefonu.
Ponad 3 lata temu siedziałam jeszcze przy biurku i zdecydowałam się rzucić wszystko. Tak dokładnie spakować się i wyjechać. Po trzech latach spędzonych na Islandii znowu to robię rzucam wszystko i chcę jechać dalej.
Co do tej pory udało mi się zobaczyć ? Na mojej liście mam już - USA, Kanada, Dominikana, Aruba, Norwegia, UK, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Izrael, Tajlandia, Kambodża, Malezja, Singapur...
Chciałabym napisać książkę i podzielić się z Wami moim doświadczeniem, nie tylko związanych z podróżami. Również jak odnaleźć się w nowym kraju. Małymi krokami zaczynam pisać bloga na FB o swoich podróżach co mnie w nich spotyka, wrzucam też filmiki na YT ze swoich wypraw, ale ani ze mnie pisarka ani filmowiec. Wiem jedno nie potrafię usiedzieć na miejscu, ciągle czegoś szukam...czego ?Swojego miejsca na ziemi, pracy bez stresu, uśmiechniętych ludzi. Mój pomysł na siebie ? Już w niedalekiej przyszłości zamierzam zmienić kraj, gdzie chcę zostać na rok i zobaczyć co się wydarzy. Jeżeli w moim życiu nic nie ulegnie zmianie. Planuję całkowicie oddać się wolontariatowi.
 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!