Umieram Za Polskę

W Patronite od 07.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1824

liczba Patronów: 1553

2 patronów
10 zł miesięcznie
340 zł łącznie
Umieram za Polskę to profil satyryczono-humorystyczny komentujący życie w Polsce prowadzony od 2017 roku na Instagramie.

O Autorze

Umieram za Polskę to profil satyryczno-humorystyczny prowadzony na Instagramie. Profil założyłam w październiku w 2017 roku z potrzeby podzielenia się fotograficznymi obserwacjami mojego życia w Polsce i absurdów z nim związanych udokumentowanego aparatem telefonu komórkowego. W ciągu 2 lat profil zgromadził tylu użytkowników ilu mieszkańców ma Grudziądz, a nasza, wielka polska rodzina ciągle rośnie. Archiwum narodu nie przestaje zaskakiwać nawet największych nurków głębin internetowych. Bardzo się cieszę, że mogę dostarczać codzienną porcję rozrywki w formie wizualnej z dodatkiem słodko-gorzkiego opisu okraszonego hashtagami oraz przedziwną lokalizacją. Na profilu w ramach świętowania sukcesów profilu pojawia się również Q&A, w którym użytkownicy zadają dowolne pytania i testują moją wyobraźnię i poczucie humoru.

Jestem zdumiona, ile wiadomości dziennie dostaję od swoich obserwatorów, w których otrzymuję słowa wsparcia, uznania oraz kopa do dalszego działania! Jesteście super! Dziękuję!

 

Umieram za Polskę na Instagramie:

www.instagram.com/umieramzapolske/

 

Ściskam Was mocno i pozdrawiam serdecznie,

Wasza Kamilcia

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!