W Patronite od 28.11.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 688

liczba Patronów: 967

5 patronów
235 zł miesięcznie
6 645 zł łącznie
Chodzimy na koncerty, rozmawiamy o muzyce, robimy zdjęcia. Chcemy być jak najbliżej swoich ulubionych artystów i tworzyć materiały, jakie chętnie sami byśmy czytali i oglądali. Słuchamy mnóstwo muzyki i całe nasze życie kręci się wokół niej. Na pewno nas rozumiesz :)

O Autorze

Undertone to działający od roku blog muzyczny założony przez Agatę Hudomięt i Krzyśka Sarośka, którzy uśmiechają się do Was ze zdjęcia poniżej. To my. Wolny czas najchętniej spędzamy na koncertach lub szukając nowej muzyki. Zaczęliśmy pisać o rzeczach, o których sami chcieliśmy czytać, a których brakowało nam w polskim Internecie. Przeprowadzaliśmy wywiady z muzykami, z którymi od zawsze chcieliśmy porozmawiać. Polecaliśmy bliskie nam wydarzenia, płyty i zespoły. Okazało się, że nie pisaliśmy tylko dla siebie i udało nam się uzbierać grono wiernych czytelników. 

Chociaż to wyświechtane stwierdzenie, zajmujemy się szeroko pojętą alternatywą. Nie jesteśmy zamknięci na jeden gatunek. Na świecie jest pełno wspaniałych dźwięków i cieszymy się, że są osoby zainteresowane odkrywaniem ich razem z nami.

Wszystko, co udało nam się do tej pory osiągnąć, z jakimi zespołami udało nam się porozmawiać, zawdzięczamy swojej ciężkiej pracy. No dobra, aż tak ciężka nie była. Chodzi jednak o to, że wszystko robimy z czystej, dziennikarskiej pasji. Nic nas tak nie cieszy, jak rosnąca liczba odsłon kolejnych artykułów czy komentarz od osoby, która nie jest naszą ciocią. Mamy to już we krwi i chcemy ciągnąć to dalej.

Każdy, kto kiedykolwiek wszedł w świat zajawkowego pisania, wie, że główną korzyścią, która z niej płynie jest własna satysfakcja. I szczerze mówiąc nie sądzimy, aby kiedykolwiek to się zmieniło. Nie obrażamy się na rzeczywistość, ale jednocześnie potrzebujemy określonych pieniędzy, żeby utrzymać serwer czy promować posty na Facebooku, który bardzo ogranicza zasięgi postów linkujących do zewnętrznych stron www. Zależy nam jedynie, aby być ciągle widocznym dla osób zainteresowanych prezentowanymi przez nas materiałami.

Porozmawialiśmy w tym roku między innymi z IDLES, Shame, Blixą Bargeldem, The Black Queen. Oxbow, Garym Numanem, Rolling Blackouts Costal Fever, IAMX, Youth Code, King Khan, METZ, King Dude, Enter Shikari... wszystkie wywiady przeczytacie na naszej stronie: o tutaj.

Na naszej stronie znajdziecie też cykle muzyczne:

Co miesiąc na naszym profilu na Spotify znajdziecie playlistą z najlepszą (według nas) nową muzyką.

Jakiś czas ruszyliśmy też z własnym cyklem koncertów pod szyldem Undertone Booking! Ściągnęliśmy do Polski takie zespoły jak Crywank, Group Of Man, Tuscoma, Pigeon, Cocain Piss, Cave Story... a całkiem sporo gigów jeszcze przed nami :) Oczywiście wszystkie koncerty wspierane są przez najlepszych na świecie lokalsów!

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni