Urbexy Diabliczki

W Patronite od 25.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
550 łącznie
Witam! Moją pasją są urbexy eksploracja opuszczonych miejsc to dla mnie pasja którą chcę rozwijać, robić lepsze zdjęcia i materiały. Urbex to dla mnie coś więcej niż pasja dzięki temu rozwijam się uczę nowych rzeczy oraz pokonuję swoje lęki kiedyś nie weszła bym do środka połowy z tych miejsc.

O Autorze

Witam jestem Diabliczka ;)Od pewnego czasu interesuje się opuszczonymi miejscami, już prawie rok prowadzę kanał na YouTube Urbexy Diabliczki o tej tematyce! 

 Zainteresowanie tego typu zwiedzaniem powstało po obejrzeniu kilku filmów innych twórców, pomyślałam wtedy czemu sama nie spróbować sił w eksploracji! 

 Interesuję się również historią,fascynują mnie stare opuszczone domy na moim kanale zobaczysz wiele różnych obiektów te stare zapomniane w totalnej ruinie jak i właśnie te nowsze które zostały zamknięte z różnych przyczyn.

Postanowiłam sama spróbować sił eksplorując opuszczone miejsca i przepadłam zakochałam się w pięknie utraconych miejsc tej ciszy, niektóre są wspaniałą kapsułą czasu, opuszczone domy gdzie od dziesiątek lat nikt tu nie przebywał! 

Opuszczone fabryki których wyposażenie zapiera dech w piersi, a także pałace które są naszym dziedzictwem historyczym, zapomniane bunkry obiekty wojskowe! 

Znajdziesz u mnie na kanale to wszystko i o wiele więcej! 

Każda minuta, filmu który oglądasz na moim kanale to efekty wielu godzin pracy: dokumentacji, planowania, podróży, zdjęć, nagrywania oraz montażu urbex to dla mnie pasja którą chcę się z Wami dzielić pokazywać historię zapomnianych miejsc moim okiem! 

Urbex  wymaga całkowitego zaangażowania. Wyobraź sobie chodzisz w miejsca, w których od dawna nie był żaden (lub prawie żaden) człowiek. Dookoła siebie masz mnóstwo śmieci, potłuczonego szkła, rozpadających się mebli czy maszyn, na których upływający czas zdążył odcisnąć się niemałym piętnem to jest bardzo fascynujące zajęcie którym interesuję się od dłuższego czasu choć swoją przygodę rozpoczęłam dopiero jesienią, do odważnych świat należy! ;) 

Pierwszy film z wyprawy to domek z 1902 roku moja babcia kiedyś mieszkała w tym domu mam do niego ogromny sentyment ilekroć przechodzę obok niego! ;) 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Siwy
Siwy
Próg: 100 zł
Siwy
Siwy
Próg: 50 zł