vangrants | Michał i Dinara

Michał (rocznik 1983), Dinara - owczarek niemiecki (rocznik 2018), Mercedes Sprinter (rocznik 1999). Sprzedałem wszystko co miałem w życiu i ruszyłem w świat. Żyjemy w przebudowanym przeze mnie na kampera vanie. Niesiemy misję by pokazać: że nawet jak nie masz nic w życiu, to możesz wszystko.

O Autorze

Kim Jesteśmy?

Od kilku miesięcy żyjemy w samodzielnie zbudowanym "domku na kółkach". Przemierzamy świat szukając niezwykłych ludzi i wspaniałych miejsc. Chcemy pokazać, że nawet gdy w życiu nie masz nic (tak jak my dziś), to właśnie wtedy możesz wszystko.

 

 

Jedziemy: czyli jade samotnie z moim psem, swoim ponad 20-letnim "Dziadkiem". Przejechaliśmy juz ponad 20 tysięcy kilometrów, sypiając na parkingach, na plażach w lasach i na cmentarzach.

 

Naszą historię opisałem w reportażu na portalu onet.pl. Można przeczytać klikając w ten link.

Jak wygląda nasz "domek na kółkach" i nasze życie, chciałbym pokazać w bardzo krótkim nagraniu poniżej:

 

Mamy swoje profile w mediach społecznościowych:

instagram: https://www.instagram.com/vangrantscom/

facebook: https://www.facebook.com/vangrantscom/

nasza strona internetowa: https://vangrants.com

Z czego żyjemy?

Do tej pory utrzymywaliśmy się z resztek oszczędności jaka została nam ze sprzedaży mieszkania i samochodu. Dorywczo redagowałem teksty dla czasopism. 

Jakie mamy plany?

Naszym planem, jest zbudowanie społeczności dla ludzi, którzy chcą żyć alternatywnie, ale nie mają takich możliwości. W tym celu założyłem portal: https://vanlifenews.pl

Ideą portalu jest danie możliwości publikacji felietonów i reportaży oraz promowania się, ludziom, którzy żyją alternatywnie. Którzy uciekli z ram normalnego życia. Za te artykuły chciałbym płacić, tym którzy chcą się podzielić swoimi historiami.

Jak żyjemy?

Myślę, że najlepiej pokaże to kolejne szybkie, jedno-minutowe nagranie:

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)