Strefa Patrona:

4

patronów

30 zł

miesięcznie

440 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
461
miesięczne wsparcie
342
liczba patronów

  Bezpłatny magazyn online o tematyce wegańskiej nie tylko dla wegan

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 270 zł
Techniczne rzeczy, by przyjemniej się czytało i oglądało V mag
Newsletter, hostingi, domeny, photostocki... To wszystko takie mało widoczne rzeczy, które przyczyniają się do sprawności funkcjonowania newslettera i V maga, i sprawiają, że lepiej one działają i wyglądają.
Kiedy zatem razem osiągniemy ten próg, Ty będziesz mieć pewność, że V mag, którego przecież tak lubisz, będzie pięknie hulać, a ja nie będę się musiała martwić, że kolejne rachunki mi dochodzą. Sytuacja win-win! :)

Totalnie niezbędne minimum (co miesiąc!):
125 zł - pakiet na Mailchimpie, czyli platformie do wysyłki newslettera (po przekroczeniu liczby 2000 subskrybentów nie ma innej rady - trzeba płacić)
30 zł - hosting, czyli miejsce na serwerze, by mieć gdzie wrzucać nowe numery V mag, a w niedalekiej przyszłości także uruchomić bloga V mag
6,70 zł - domena v-mag.pl, która obecnie kieruje do zapisu do newslettera (a wkrótce powstanie na niej blog)
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 1300 zł miesięcznie
brakuje 1270 zł
Symboliczne wynagrodzenie dla ekipy V mag
Na ostatniej stronie V mag zawsze znajduje się lista osób, które przy nim pracują. Lista ta jest długa, bo i tych wspaniałych osób, które poświęcają swój wolny czas, aby przynajmniej raz w miesiącu podrzucać Ci ciekawe treści w pięknej oprawie graficznej, jest wiele. Fajnie by było je (no i mnie, halooo! ;)) jakoś wynagrodzić. Oczywiście wszyscy zdajemy sobie sprawę albo chociaż podejrzewamy, że ludzie pracujący w ramach wolontariatu muszą lubić to, co robią, ale pomyśl, o ile chętniej będą to robić i ile więcej będą z siebie dawać, gdy zostaną jeszcze docenione materialne :)
Tak że tak - osiągnięcie tego progu(albo jeszcze lepiej - solidne przekroczenie go) na pewno pomoże w tym, by V mag, czyli Twoje ulubione czasopismo (wiadomo!) był jeszcze ciekawszy, obszerniejszy i piękniejszy.

O Autorze

 

 

 

 

 

Internetowy miesięcznik V mag

V mag – pierwszy w Polsce wegański magazyn online. V mag promuje zdrowy i naturalny styl życia, poprzez prezentowanie inspirujących przepisów na roślinne dania, przeprowadzanie wywiadów z osobami o podobnym światopoglądzie, zachęcanie do rozważań etycznych, czy pokazywanie, jak dbać o swój wygląd i zdrowie w zgodzie z weganizmem. Czasopismo dostępne jest bezpłatnie, żeby każdy mógł zyskać świadomość na temat tego, jak może poprawiać swoje relacje z otaczającym go światem.

Gdzie można nas znaleźć?

- https://www.facebook.com/vmagazyn/

-https://www.instagram.com/vmagazyn/

-http://www.v-mag.pl/

 

 

 

 

 

 

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Wielkie dzięki za wsparcie, jesteś super! Ujawnij się, jak się kiedyś spotkamy, to i osobiście Ci podziękuję :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 2
Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że mnie wspierasz dyszką miesięcznie! W ramach wdzięczności raz w miesiącu prześlę Ci mejla z podziękowaniem i bonusem, a do tego uchylę wcześniej rąbka tajemnicy na temat kolejnego numeru V mag. Wymienię Cię również w poście z podziękowaniami na fanpage'ach Mortycja oraz V mag, taki fejm! ;)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow, 2 dyszki to już nie przelewki, dziękuję! Za takie wsparcie odwdzięczę Ci się mejlem z podziękowaniami i bonusem (raz w miesiącu) oraz zapowiedzią części artykułów w kolejnym V mag. Co więcej, trafisz również do postów z podziękowaniami na fanpage'ach Mortycja i V mag, a także do podziękowań na łamach V mag, to dopiero sława!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Zaszalałeś, kochany! Bardzo Ci dziękuję za takie wsparcie! A żebyś wiedział(a), że sobie z tymi podziękowaniami nie żartuję, to obdaruję Cię raz w miesiącu mejlem z podziękowaniami, sekretnym bonusem i zapowiedzią tematów w kolejnym V mag. Dodatkowo również i Ciebie wymienię w podziękowaniach na fanpage'ach Mortycja i V mag oraz na łamach V mag. I to nie wszystko! Wspierając mnie tymi 3 dyszkami miesięcznie, masz również szansę zasugerować temat na wpis na moim blogu lub w kolejnym V mag (jak wolisz).
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Ale bogactwo! Dzięki, jesteś ekstra i naprawdę doceniam twoje wsparcie. Aby się odwdzięczyć, gwarantuję Ci wszystkie nagrody z poprzednich progów oraz - uwaga, uwaga! - V mag premium, czyli poszerzony o 2 dodatkowe artykuły lub przepisy. To dopiero coś!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
No Ty mnie chyba musisz naprawdę lubić! Aż mi się łezka w oku zakręciła... Dziękuję Ci bardzo za to wsparcie. Jako podziękowanie dostaniesz wszystkie nagrody z poprzednich progów i... jako, że z takim wsparciem traktuję Cię jako prawdziwego VIPa, to najnowszy numer V mag dostaniesz dzień wcześniej niż inni, a do tego jeszcze raz w miesiącu powędruje do Ciebie pocztą mały podarunek z wegańskim łakociem i wlepami!
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
No Ty to jesteś gość! Dzięki, dzięki, dzięęęęęęki! I te dzięki dzięki to żadne słowa rzucone na wiatr, tylko prawdziwa wdzięczność! I w ramach tej prawdziwej wdzięczności dostaniesz ode mnie wszystko to, co pozostali patroni z niższych progów oraz - teraz uważaj, bo to będzie coś super - V mag w wersji papierowej! :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni