W Patronite od 15.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 227

Liczba Patronów: 363

Zostań Patronem
Kup na prezent
45 patronów
2 150 miesięcznie
62 770 łącznie
Hej tu Wąs i Lord Koks. Razem prowadzimy nasz kanał na Youtube, gdzie czeka na Was: sport, gastronomia, podróże i gaming. Znamy się na wszystkim, rozmawiamy z każdym. Teraz każdy z Was może mieć wpływ na rozwój kanału i tworzyć go razem z nami. Sprawdźcie cele i progi jakie przygotowaliśmy dla Was!

O Autorze

Witamy Was z tej strony Wąs i Lord Koks witamy Was i zapraszamy do współtworzenia i wsparcia naszego dziecka, którym jest nasz kanał Wąs&Koks. Co na nim znajdziecie? Nie zabraknie tematów do naszych produkcji, gdyż mamy dla Was przygotowane aż cztery obszary działań: sport, a w nim moc emocji tych na boisku jak i poza nim, typowania, zapowiedzi i podsumowania z ligowych boisk, podróże te małe jak i te duże do ciekawych miejsc, które pokazujemy Wam od strony sportowej, kulinarnej, hotelowej i przede wszystkim rozrywkowej, kulinaria zarówno te wykonane przez nas jak i te gotowe, testy, porównania, recenzje, a na koniec gry komputerowe, streaming, esport czyli masa emocji dla wszystkich maniaków gier video. Zachęcamy wszystkich do przystąpienia do grano patronów, będziecie mieli jeszcze więcej wpływu na rozwój naszych wszystkich projektów. Piona!

Łapcie próbkę naszych działań, przed Wami kilka playlist z naszego kanału w którym prezentuje swoje dotychczasowe projekty:

Ulane Testy: Format gdzie w zabawny sposób testujemy różne potrawy, przeważnie tanie i niezbyt smaczne, zdarza nam się również samemu coś ugotować i potem zjeść wszystko w ramach testowania produktów :)

Jak żyć?!: Format w którym oglądamy i komentujemy paradokumenty, jest to prawdziwe kino tylko dla ludzi o mocnych nerwach :)

Podróże te małe i te duże, jesteśmy tam gdzie coś się dzieje :)

Gaming, streamowanie, esport. Wspominamy gry sprzed, gramy w gry i bawimy się przy razem z Wami w najlepsze :)

Prowadzimy codzienne audycje: Drugie Śniadania czy Rozmowy w Tłoku, wszystko na żywo, poruszamy w nich aktualne tematy ze świata sportu i szołbiznesu, ale także nostalgiczne tematy z lat kiedy byliśmy młodzi, zdolni i szczupli, wszystko w kooperacji z Wami dzięki interakcji na chacie na żywo :)

To tylko część naszych działań, jeśli chcecie sprawdzić co jeszcze robimy wbijajcie na nasz kanał:

https://www.youtube.com/WąsKoks


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Piotr Miąskiewicz
Piotr Miąskiewicz
Próg: 50 zł
Vojto Whyduck
Vojto Whyduck
Próg: 50 zł
Jakub Uśpieński
Jakub Uśpieński
Próg: 10 zł
Tomasz Cherek
Tomasz Cherek
Próg: 30 zł
Dominik Warysz
Dominik Warysz
Próg: 30 zł
Damian Tomczyk
Damian Tomczyk
Próg: 50 zł