Strefa Patrona:

Poznań
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

180 zł

łącznie

Cześć! Zapraszamy Was do wsparcia projektu We are here expedition! Naszej wyprawy dookoła świata, podczas której będziemy pomagać jako wolontariuszki, w organizacjach-w dziesięciu wybranych przez nas miastach. W świat pojedziemy z programem zajęć plastycznych, opartych na polskiej sztuce ludowej.Pozdrawiamy ciepło! Aśka i Magda

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 280 zł miesięcznie
brakuje 280 zł
RZUĆ DYSKIEM :)
Dysk zewnętrzny do przechowywania zdjęć jest nam potrzebny od zaraz. Będziemy na nim zapisywać fotki z podróży oraz filmiki, które później złożymy w dokument opowiadający o marzeniach. Dysk chcemy nabyć niezawodny- odporny na wstrząsy i wilgoć.
Pomóżcie zebrać nam potrzebną kwotę.
Kiedy nam się to uda, ze zdjęć naszych darczyńców stworzymy kolaż i opublikujemy go na naszych kontach na fb, instagramie i tweeterze. Wszyscy Patroni rzecz jasna zostaną oznaczeni :).
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 400 zł
NAPISZ Z NAMI BLOGA :)
Od jakiegoś czasu prowadzimy bloga korzystając z darmowej domeny. Robimy wszystko, żeby wyglądał przejrzyście, jednak różnica pomiędzy wersją darmową, a płatna przyprawia nas o zawrót głowy. Pomóżcie wykupić nam domenę na wordpress.com- wesprzyjcie nas finasowo i postawcie ostateczną kropkę nad „i” na naszym blogu :).
Jeśli nam się uda zebrać potrzebne fundusze, każdego darczyńcę poprosimy o odpowiedź na pytanie :” O czym marzysz?”. Wasze odpowiedzi, wraz ze zdjęciami autorów, opublikujemy w artykule na naszym blogu.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 900 zł
UPOLUJMY SAMOLOT :)
Kochani! Jesteśmy na etapie kupowania biletów. Niedługo czeka nas nocne polowanie na najtańszy lot z Nepalu do Tajlandii. Pomóżcie nam upolować samolot! Rzecz jasna jeden z wielu, którym będziemy lecieć,podczas naszej podróży dookoła świata. Kupmy bilet dla Magdy. Dzięki Wam będziemy mogły dolecieć na miejsce i pomóc jako wolontariuszki w jednej z potrzebujących, tajskich organizacji.
Co nastąpi kiedy uda nam się uzbierać potrzebną kwotę?
Nakręcimy podziękowania video- Magda w Niemczech, a Aśka na Pomorzu.
Pojawią się w nim nazwiska i pseudonimy wszystkich naszych darczyńców, którzy pomogą nam osiągnąć cel.
Klip opublikowany zostanie na naszym kanale youtube :) i na facebooku.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 900 zł
POSADŹMY DZIEWCZYNĘ W OKNIE!
Aśce marzy się miejsce przy oknie w samolocie lecącym z Nepalu do Tajlandii. W Bangkoku czeka nas miesięczna praca w lokalnej organizacji, która przyjmuje wolontariuszy.To będzie nasz kolejny przystanek na trasie dookoła świata. Posadźmy Aśkę przy oknie- kupmy bilet i pozwólmy spokojnie dolecieć jej do Tajlandii.
Kiedy uzbieramy potrzebną kwotę, obiecujemy nagrać podziękowania video- Magda w Niemczech, a Aśka na Pomorzu.
Pojawią się w nim nazwiska i pseudonimy wszystkich naszych darczyńców, którzy pomogą nam osiągnąć cel.
Klip opublikowany zostanie na naszym kanale youtube i na facebooku.
Kochani! Czeka Was sława ;)

O Autorze

Witajcie,

                   

Jesteśmy dwiema dziewczynami, które we wrześniu 2017 wyruszają w podróż marzeń - podróż dookoła świata.

Joanna Górawska- absolwentka edukacji artystycznej i Magda Sankiewicz- absolwentka kulturoznawstwa. Obydwie, po zakończeniu studiów szukałyśmy pacy w zawodzie- była to jednak walka z wiatrakami. Żadne z nas Don Kichoty, dlatego potrzebując pieniędzy na rzeczy tak prozaiczne jak rachunki czy chleb i coś do niego, poddałyśmy się i zaczęłyśmy pracować jako sprzedawczynie w sklepie odzieżowym. W tym samym sklepie. Jak widać nic nie dzieje się bez przyczyny :).Rozmawiając o marzeniach, przypomniałyśmy sobie, że życie można spędzić ciekawiej niż wciskając ludziom skarpetki na promocji, lub układając koszule na wieszakach przez cały dzień, tydzień, a nawet miesiąc. Rzuciłyśmy pracę. Bardziej spełnione będziemy, chociażby nalewając głodnym zupę w Tajlandii, obserwując inne miejsca i ich bogatą kulturę. Postanowiłyśmy wyjechać i pracować w organizacjach, które potrzebują pomocy wolontariuszy, które potrzebują nas.

 

Pod nazwą “ We are here expedition” , w ciągu roku, odwiedzimy około 10 państw, w których będziemy brały udział w lokalnych wolontariatach. Według możliwości chcemy pomóc miejscowym instytucjom. 

Naszym celem jest również przeprowadzenie warsztatów upcyklingowych-  polegających głównie na tworzeniu wycinanek i szablonów w oparciu o polską sztukę ludową.Papierowe firany, malarstwo ścienne i proste wycinanki, mogą być dla młodych na całym świecie, wspaniałą przygodą z polską kulturą. Podczas podróży chcemy także chłonąć miejscowe zwyczaje i tradycje.

Równolegle przygotowywać będziemy materiał do dokumentu , w którym napotkane przez nas osoby będą odpowiadać na jedno proste i ważne pytanie: “O czym marzysz?”. Nas zainspirowały słowa “ If you can dream it, you can do it” i już wkrótce wyruszymy na wyprawę naszego życia. To właśnie dlatego chcemy poznać marzenia innych, w najróżniejszych zakątkach świata.

 

 

Od jakiegoś czasu odkładamy na naszą podróż. Przed nami zakup biletów, wiz, szczepionek,ubezpieczenia i podstawowego sprzętu takiego jak: śpiwory, plecaki, kurtki i buty. Jak widzicie jest tego sporo, dlatego każda, nawet ta najmniejsza pomoc będzie dla nas odczuwalna i przez nas doceniona :). Jednocześnie możecie nas wesprzeć cegiełką, kupująć część naszego małego majątku, który z bólem serca wyprzedajemy na na facebooku.

Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc!

 

Przesyłamy wam: uściski, confetti, cukiereczki, gwiazdki z nieba i czego jeszcze sobie duszyczki wymarzycie :)!

Aśka i Magda

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Ile to będzie? Garść cuksów w czekoladzie? 10 bułek? 2kg pyrów?
Tyle właśnie odjąłeś sobie od ust, aby pomóc nam w realizacji projektu!
Chcemy Ci podziękować najpiękniej jak umiemy, czyli po tajsku- zobacz jak ładnie: ขอบคุณ.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Zdrastwujtie! Dziękujemy za Twój gest :)!
W nagrodę, jedna z nas wypije Twoje zdrowie! Trunek, który będzie znajdować się w szkle niechaj pozostanie na tą chwilę tajemnicą ;). Może będzie to pomidorowa, sok z cytryny, babcina nalewka albo syrop na kaszel? Zostań naszym patronem i przekonaj się sam!
Moment toastu zostanie zarejestrowany fotograficznie. Dalej: opatrzony odpowiednim komentarzem i oznaczony Twoją osobą, pojawi się na naszym profilu na facebooku. Od tego momentu wszelkie grypy, świnki i różyczki nie będą Ci straszne.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 15
Vielen Dank! Twój gest nie będzie zapomniany! Prześlemy Ci kartkę opatrzoną naszą limitowaną vlepką– wszystkie zdjęcia z vlepkami publikujemy na facebooku, więc i kartka do Ciebie zostanie tam oznaczona. Nasze vlepki można dostać jedynie wspierając nas jako Patron lub będąc naszym hostem w organizacji goszczącej.
Osobny album na facebooku poświęcony jest naszym vlepkom, które zostawiamy w świecie. Warto go śledzić i stać się częścią naszej podróży!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Mi dios, carińo!
Właśnie zdecydowałaś/eś się pomóc nam objechać świat. Masz namacalny wpływ na nasze losy! W nagrodę, możesz napisać krótki scenariusz 1 dnia naszej podróży. Niechaj będzie surrealistyczny i kosmiczny. Mogą w nim występować wikingowie, wściekłe krasnoludy, muminki, Godzilla,a nawer ktoś z Twoich znajomych…wiesz jak jest: Ty tu rządzisz. Scenariusz opublikujemy na facebooku i opatrzymy go ilustracją w klimacie tych, które znajdują się na naszym blogu. Ilustracja w formacie a4 zostanie podesłana Tobie i tylko Tobie na maila. W mniejszym formacie pojawi się także na naszym instagramie, na którym zostaniesz oznaczony.
Zostań patronem
70 zł / miesiąc
patroni: 0
Ulalaaaa! Merci beaucoup mon chéri :).
Pojedź z nami w podróż dookoła świata na… kartonie :). Drogi patronie! Obiecujemy zrobić sobie zdjęcie z Twoim imieniem i nazwiskiem w wybranym przez Ciebie kraju (który rzecz jasna znajduje się na naszej trasie), w miejscówce najbardziej magicznej z magicznych. Zdjęcie zostanie opublikowane i oznaczone na facebooku, instagramie i twiterze.
Oryginalny plik otrzymasz na maila :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Omg! Thank so very much!
Przywieziemy Ci osobiście pamiątkę przecudnej urody, prosto z podróży. Przejedzie z nami wiele kilometrów, żeby dotrzeć właśnie do Twoich rąk! W pakiecie dostaniesz także pamiątkową pinkę i naklejkę z naszym logo- z serii limitowanej dostępnej jedynie dla darczyńców i naszych ukochanych hostów :).
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
მადლობთ- to po gruzińsku dziękuję :).
W drodze przyjdzie nam zapewne dziękować wielokrotnie w różnych językach świata. W podziękowaniu za patronat 150zł, z ogromną chęcią spotkamy się z Tobą już po powrocie i przy ciepłej herbacie opowiemy Ci o naszych przygodach i przywieziemy specjalnie dla Ciebie mały upominek z podróży i coś extra ;).
Zostań patronem

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz