Strefa Patrona:

12

patronów

397 zł

miesięcznie

2260 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
141
miesięczne wsparcie
185
liczba patronów

  Łukasz Żółty znany w środowisku wędkarskim jako Lucio - wędkarz, youtuber, twórca filmów wędkarskich. Autor, operator kamery, dźwiękowiec, montażysta, grafik w programie Wędkarstwo Lucio Łowca.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
39 %
100%
osiągnięto 39%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 603 zł
Koszty produkcji
Średnio 1000 zł miesięcznie kosztują mnie realizacja filmów. Jako realizację rozumiem dojazdy na ryby, jedzenie, amortyzacje kamer i komputera, które średnio co pół roku naprawiam. Dzięki wsparciu na takim poziomie w ciężkie dni (które miewam) nie zawaham się nagrać kolejnego filmu. Premiera pamiętajcie ukazuje się w każdy piątek o 19:00 i chciałbym żeby tak zostało. Do realizacji tego celu muszę być nie zależnie od warunków przynajmniej raz w tygodniu na rybach.
0%
19 %
100%
osiągnięto 19%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1603 zł
Montażysta
Jak większość na co dzień pracuje a wędkarstwo i filmy traktuję jako hobby. Jestem w związku z tym ograniczony czasowo co odbija się na montażu i postprodukcji. Przy miesięcznym wsparciu na poziomie 2000 zł zlecę montowanie filmu co przełoży się na końcową jakość.
0%
13 %
100%
osiągnięto 13%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2603 zł
Operator kamery
Dużo chętniej zamiast zajmować się kamerą wolałbym skupić uwagę na łowieniu i rozmowie z ludźmi podczas filmów. Przy wsparciu 3000 zł miesięcznie zatrudnię operatora.
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4603 zł
Odcinek z jazdą bez trzymanki
Przy budżecie 5000 zł miesięcznie jestem w stanie z całą ekipą nagrać wysokobudżetowy odcinek, który wprawi w osłupienie. Część patronów będzie miała bezpośredni wpływ na głupoty które zrobimy podczas filmu i miejsca które odwiedzimy. Gwarantuje w takim filmie klimat z dawnych lat, poczucie humoru dla wytrawnych łowców i balety na 102 czyli ryby, ryby, ryby!

O Autorze

Nazywam się Łukasz Żółty (Lucio). Urodziłem się w 1984 roku w Rzeszowie. Każdą wolną chwilę spędzam nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to moje hobby, pasja i oderwanie od rzeczywistości.

Od 2010 roku obok wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich. Moją misją jest promocja wędkarstwo rodzinnego.

 

Jestem autorem nieszablonowych filmów wędkarskich publikowanych na kanale Wędkarstwo Lucio Łowca. Ciężko doszukać się w nich nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzeszam w serwisie YouTube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu (w piatki o 19:00). Powstają podczas spontanicznych wypraw ze znajomymi. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

 

 

Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o "Puchar Wędkarstwo Lucio", w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

 

  • 2017r. rusza koło wędkarskie Łowca
  • 2016r. top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender, nieprzerwanie od 2015 roku
  • 2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego,
  • 2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
  • 2013r. finał „Blog roku" organizowanego przez Onet.
  • 2010r. nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim YouTube

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

3 zł / miesiąc
patroni: 1
Sam fakt wsparcia jest dla mnie istotny i mimo iż 3 zł wydaje się kroplą w morzu, dużo dla mnie znaczy. Wielkie dzięki! Przy pierwszej możliwej okazji chętnie przybiję z Tobą piątkę.
Zostań patronem
7 zł / miesiąc
patroni: 2
7 zł to już coś! Jeżeli jesteś w stanie poświęcić taką kwotę na wsparcie i rozwój moich filmów otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku.

Na grupie będziesz mógł zadać mi pytanie i na pewno otrzymasz odpowiedź. Będziesz miał dostęp do niepublikowanych nigdzie materiałów, planów konkretnych wyjazdów i bieżących gorących plotek z obozu łowcy, które nie nadają się do publikacji publicznej.

*Ten próg zawiera przybicie piątki z poprzedniego progu ;-)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 4
Za 20 zł można już kupić połówkę. Jeżeli jesteś w stanie zrezygnować z takiego przywileju i poświęcić kasę na rozrywkę przy moich filmach to należą Ci się specjalne podziękowania, które będę publikował na końcu każdego filmu. Za 20 zł możesz zostać bohaterem moich filmów!

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 4
Kiedyś dostawałem takie kieszonkowe na miesiąc. Dzisiaj średnio 50 zł wydaję na dojazd i posiłek podczas nagrywania filmu.

Jeżeli jesteś w stanie poświęcić takie pieniądze na wsparcie mnie to masz realny wpływ na moje filmy. Spełnię Twoją prośbę i poruszę konkretny temat lub metodę łowienia. Jeżeli będziesz miał takie życzenie pozdrowię Ciebie, Twoją drugą połówkę lub Twoich kumpli na zwykłym filmie z wyprawy. Wielkie dzięki za wsparcie!

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Za 100 zł miesięcznie będę mógł poszaleć i to z chłopakami. Dzięki wielkie za wsparcie. Możemy tu zrobić jazdę bez trzymanki.

Możesz zdecydować w ramach tego progu na co wydamy pieniądze- pijąc konkretny trunek i wznosząc Twoje zdrowie lub zamawiając pizze z dowozem na łowisko. Ten próg nie ma ograniczeń w życzeniach. Wszystko co będę w stanie opublikować publicznie jest do zrobienia.

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni