Strefa Patrona:

Wrocław
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
4

patronów

120 zł

miesięcznie

1255 zł

łącznie

Fundacja zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom, które padły ofiarami ludzkiej bezmyślności, okrucieństwa i niehumanitarnego traktowania. Pod swoją opiekę przyjmujemy głównie zwierzęta chore, niedomagające, wymagające intensywnego leczenia lub stałej opieki lekarzy weterynarii.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3880 zł
Utrzymanie, leczenie, adopcje podopiecznych Fundacji Węgielek
Celem Fundacji Węgielek jest niesienie pomocy pokrzywdzonym przez los psom i kotom, leczenie gdy są w potrzebie, wykarmienie i znajdywanie im nowych, odpowiedzialnych domów. Każda złotówka to Twój wkład w nasze efektywne pomaganie.
Pomóż nam wypełniać naszą misję, tak jak nauczył nas św. Franciszek z Asyżu.

O Autorze

Dla Zwierząt po ludzku. To my oswoiliśmy Zwierzęta i jesteśmy za nie odpowiedzialni. Dołącz się do nas!
Pomagaj! Nie odwracaj się! Zacznij działać dla Nich!

 

Maltretowany, wychudzony, odrzucony, adoptowany ze Schroniska w fatalnym stanie…
Węgielek mimo krzywdy jaka go spotkała kochał ludzi nade wszystko. Spędził w bezpiecznym, własnym domu ostatnie miesiące swego kociego życia. Miał wszystko i mógł wszystko – chociaż tyle mogliśmy dla niego zrobić. Chcieliśmy dać mu to na co zasłużył bez wątpienia: bezwarunkowe szczęście.

 

Węgielek odszedł, pozostawiając nam wspomnienia i ogrom miłości jaką nas darzył.
Tą miłością i ciepłem postanowiliśmy podzielić się z kolejnymi zwierzakami w potrzebie.

 

W 2012 roku powstała Fundacja Węgielek by móc pomagać. Ratujemy to co najcenniejsze, najważniejsze i niezastąpione – życie.
Mimo codziennego stykania się z przeciwnościami, z wyzwaniami, a na każdej drodze z ludzkim bestialstwem, chcemy udowodnić, że nigdy nie jest za późno na to aby być Człowiekiem przez duże „C”.

 

Fundacja zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom, które padły ofiarami ludzkiej bezmyślności, okrucieństwa i niehumanitarnego traktowania. Pod swoją opiekę przyjmujemy głównie zwierzęta chore, niedomagające, wymagające intensywnego leczenia. Nasi podopieczni mają zapewniony stały nadzór lekarzy weterynarii w każdym miejscu pobytu, dostosowaną do swoich potrzeb opiekę w domach tymczasowych i hotelach dla zwierząt, dzięki wsparciu przyjaciół, staramy się zapewnić stały zapas suchej karmy, oraz zapas leków zaleconych przez lekarzy na czas leczenia. Zwierzaków w potrzebie jest co raz więcej. Wydatki związane z naszą misją stale rosną.

 

Staramy się jak możemy by nasi podopieczni szybko wracali do zdrowia:

 

 

 

Dbamy o ich dobre samopoczucie:

 

 

 

Ale przede wszystkim aktywnie razem z naszymi podopiecznymi poszukujemy finansów na ich leczenie i utrzymanie. Zorganizowaliśmy akcję "ŁAPKAMI MALOWANE", psy i koty zostały autorami niesamowitych, niepowtarzalnych dzieł, które sprzedane na aukcji zasiliły konto Fundacji.

 

 

Wydaliśmy kalendarz na 2017 rok:

 

 

Jednak cały czas nasza praca to studnia bez dna... Pomożecie?

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Dalej śledzisz nasze poczynania na fejsie, ale podopieczni fundacji szczekają i mruczą ze szczęścia, że Cię mają!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo się cieszymy, że jesteś z nami i z naszymi podopiecznymi! Twój wkład w budowanie lepszego świata węgielków jest nieoceniony! Każde 10 zł przekażemy na wyróżnienie ogłoszeń adopcyjnych i efektywniejsze poszukiwanie domów! Dziękujemy!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 1
Bardzo się cieszymy, że jesteś z nami i z naszymi podopiecznymi! Twój wkład w budowanie lepszego świata węgielków jest nieoceniony! 10 zł z tej kwoty przekażemy na wyróżnienie ogłoszeń adopcyjnych i efektywniejsze poszukiwanie domów! Resztę na zakup karmy dla naszych pupili! Dziękujemy!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 2
Bardzo się cieszymy, że jesteś z nami i z naszymi podopiecznymi! Twój wkład w budowanie lepszego świata węgielków jest nieoceniony! 10 zł z tej kwoty przekażemy na wyróżnienie ogłoszeń adopcyjnych i efektywniejsze poszukiwanie domów! Resztę na zakup karmy dla naszych pupili i pokrycie kosztów leczenia! Wśród osób wspierających kwotą 50 zł co miesiąc wylosujemy 3 osoby, które otrzymają od nas paczkę niespodziankę z węgielkowym gadżetem! Dziękujemy!

Raz w miesiącu opublikujemy całą listę patronów na naszym fanpage'u (za zgodą patrona)
Dziękujemy!
Zostań patronem
75 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo się cieszymy, że jesteś z nami i z naszymi podopiecznymi! Twój wkład w budowanie lepszego świata węgielków jest nieoceniony! 10 zł z tej kwoty przekażemy na wyróżnienie ogłoszeń adopcyjnych i efektywniejsze poszukiwanie domów! Resztę na zakup karmy dla naszych pupili i pokrycie kosztów leczenia! Wśród osób wspierających kwotą 75 zł co miesiąc wylosujemy 5 osób,, które otrzymają od nas paczkę niespodziankę z węgielkowym gadżetem + coś ekstra!
Raz w miesiącu opublikujemy całą listę patronów na naszym fanpage'u i stronie www (za zgodą patrona)
Dziękujemy!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jeśli wybrałeś ten próg znaczy to, że jesteś nie tylko przyjacielem zwierząt, ale zasługujesz na odwzajemnioną miłość wszystkich naszych Węgielków! Codziennie dziękują za karmę, którą dzięki Tobie możemy wsypać do ich misek. Tak, to Twoja zasługa! Pomagasz nam również pokryć koszty hotelowania naszych węgielków, które mają problemu behawioralne. Dokładasz się również do zakupu leków i opłacenia usług weterynaryjnych. ZŁOTY CZŁOWIEK WĘGIELKA.
Wybierając ten próg wsparcia, co miesiąc otrzymasz od nas paczkę niespodziankę + coś ekstra + oficjalne, personalne podziękowanie na naszym fanpage'u i stronie, ale to i tak nie wyraża naszych słów wdzięczności!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Wyszukiwarka

Wybierz