Strefa Patrona:

2

patronów

75 zł

miesięcznie

2230 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
370
miesięczne wsparcie
467
liczba patronów

  Fundacja zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom, które padły ofiarami ludzkiej bezmyślności, okrucieństwa i niehumanitarnego traktowania. Pod swoją opiekę przyjmujemy głównie zwierzęta chore, niedomagające, wymagające intensywnego leczenia lub stałej opieki lekarzy weterynarii.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3925 zł
Utrzymanie, leczenie, adopcje podopiecznych Fundacji Węgielek
Celem Fundacji Węgielek jest niesienie pomocy pokrzywdzonym przez los psom i kotom, leczenie gdy są w potrzebie, wykarmienie i znajdywanie im nowych, odpowiedzialnych domów. Każda złotówka to Twój wkład w nasze efektywne pomaganie.
Pomóż nam wypełniać naszą misję, tak jak nauczył nas św. Franciszek z Asyżu.

O Autorze

Dla Zwierząt po ludzku. To my oswoiliśmy Zwierzęta i jesteśmy za nie odpowiedzialni. Dołącz się do nas!
Pomagaj! Nie odwracaj się! Zacznij działać dla Nich!

 

Maltretowany, wychudzony, odrzucony, adoptowany ze Schroniska w fatalnym stanie…
Węgielek mimo krzywdy jaka go spotkała kochał ludzi nade wszystko. Spędził w bezpiecznym, własnym domu ostatnie miesiące swego kociego życia. Miał wszystko i mógł wszystko – chociaż tyle mogliśmy dla niego zrobić. Chcieliśmy dać mu to na co zasłużył bez wątpienia: bezwarunkowe szczęście.

 

Węgielek odszedł, pozostawiając nam wspomnienia i ogrom miłości jaką nas darzył.
Tą miłością i ciepłem postanowiliśmy podzielić się z kolejnymi zwierzakami w potrzebie.

 

W 2012 roku powstała Fundacja Węgielek by móc pomagać. Ratujemy to co najcenniejsze, najważniejsze i niezastąpione – życie.
Mimo codziennego stykania się z przeciwnościami, z wyzwaniami, a na każdej drodze z ludzkim bestialstwem, chcemy udowodnić, że nigdy nie jest za późno na to aby być Człowiekiem przez duże „C”.

 

Fundacja zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom, które padły ofiarami ludzkiej bezmyślności, okrucieństwa i niehumanitarnego traktowania. Pod swoją opiekę przyjmujemy głównie zwierzęta chore, niedomagające, wymagające intensywnego leczenia. Nasi podopieczni mają zapewniony stały nadzór lekarzy weterynarii w każdym miejscu pobytu, dostosowaną do swoich potrzeb opiekę w domach tymczasowych i hotelach dla zwierząt, dzięki wsparciu przyjaciół, staramy się zapewnić stały zapas suchej karmy, oraz zapas leków zaleconych przez lekarzy na czas leczenia. Zwierzaków w potrzebie jest co raz więcej. Wydatki związane z naszą misją stale rosną.

 

Staramy się jak możemy by nasi podopieczni szybko wracali do zdrowia:

 

 

 

Dbamy o ich dobre samopoczucie:

 

 

 

Ale przede wszystkim aktywnie razem z naszymi podopiecznymi poszukujemy finansów na ich leczenie i utrzymanie. Zorganizowaliśmy akcję "ŁAPKAMI MALOWANE", psy i koty zostały autorami niesamowitych, niepowtarzalnych dzieł, które sprzedane na aukcji zasiliły konto Fundacji.

 

 

Wydaliśmy kalendarz na 2017 rok:

 

 

Jednak cały czas nasza praca to studnia bez dna... Pomożecie?

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dalej śledzisz nasze poczynania na fejsie, ale podopieczni fundacji szczekają i mruczą ze szczęścia, że Cię mają!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo się cieszymy, że jesteś z nami i z naszymi podopiecznymi! Twój wkład w budowanie lepszego świata węgielków jest nieoceniony! Każde 10 zł przekażemy na wyróżnienie ogłoszeń adopcyjnych i efektywniejsze poszukiwanie domów! Dziękujemy!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 1
Bardzo się cieszymy, że jesteś z nami i z naszymi podopiecznymi! Twój wkład w budowanie lepszego świata węgielków jest nieoceniony! 10 zł z tej kwoty przekażemy na wyróżnienie ogłoszeń adopcyjnych i efektywniejsze poszukiwanie domów! Resztę na zakup karmy dla naszych pupili! Dziękujemy!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Bardzo się cieszymy, że jesteś z nami i z naszymi podopiecznymi! Twój wkład w budowanie lepszego świata węgielków jest nieoceniony! 10 zł z tej kwoty przekażemy na wyróżnienie ogłoszeń adopcyjnych i efektywniejsze poszukiwanie domów! Resztę na zakup karmy dla naszych pupili i pokrycie kosztów leczenia! Wśród osób wspierających kwotą 50 zł co miesiąc wylosujemy 3 osoby, które otrzymają od nas paczkę niespodziankę z węgielkowym gadżetem! Dziękujemy!

Raz w miesiącu opublikujemy całą listę patronów na naszym fanpage'u (za zgodą patrona)
Dziękujemy!
Zostań patronem
75 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo się cieszymy, że jesteś z nami i z naszymi podopiecznymi! Twój wkład w budowanie lepszego świata węgielków jest nieoceniony! 10 zł z tej kwoty przekażemy na wyróżnienie ogłoszeń adopcyjnych i efektywniejsze poszukiwanie domów! Resztę na zakup karmy dla naszych pupili i pokrycie kosztów leczenia!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo się cieszymy, że jesteś z nami i z naszymi podopiecznymi! Twój wkład w budowanie lepszego świata węgielków jest nieoceniony! 10 zł z tej kwoty przekażemy na wyróżnienie ogłoszeń adopcyjnych i efektywniejsze poszukiwanie domów! Resztę na zakup karmy dla naszych pupili i pokrycie kosztów leczenia!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni