Strefa Patrona:

Hajnówka
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

780 zł

łącznie

 

  WhatIsWrestling to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko związane ze światem Pro Wrestlingu. Filmy na YouTube zrobione przez osoby, będące w tej dziedzinie od kilkunastu lat. Felietony i opisy gal na stronie, gdzie dodatkowo obejrzysz gale na żywo zupełnie za darmo. Jak wspomniane było na początku, zupełnie wszystko w jednym miejscu!

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 50 zł miesięcznie
brakuje 50 zł
Podstawowe opłaty!
Pomimo tego, że dopiero się rozwijamy i jesteśmy stosunkowo małym projektem, to już na tym stadium ponosimy pewne koszta. Niestety, ale obecnie obciąża to nasze prywatne kieszenie, czego chcielibyśmy mocno uniknąć.
Po przekroczeniu tego progu wreszcie będziemy mogli wyjść na plus, co z pewnością pozytywnie wpłynie na rozwój i morale w redakcji!

Spytacie jakie koszta możemy teraz ponosić? Między innymi opłaty za serwer i domenę strony WhatisWrestling.pl. Nie jest to suma duża, jednak nawet jej uniknięcie daje nam możliwość inwestycji w inne potrzebne nam rzeczy.

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 150 zł miesięcznie
brakuje 150 zł
Wspólne materiały!
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo uwielbiacie nasze wspólne materiały. Głównie chodzi o Live Reaction z gal PPV od WWE. Na dany moment jest to dla nas bardzo problematyczne i zdecydowaliśmy się, że ograniczymy spotkania do 4 w roku na cztery najważniejsze gale. Jednak tych gal obecnie jest ponad 12.

Po osiągnięciu owego celu damy radę organizować takie spotkania częściej, co skutkować będzie większą ilością materiałów, gdzie zobaczycie i Setha Donnera i Amisza. A przecież Live Reaction to nie jedyne materiały, które powstają podczas takich spotkań.

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Rozwój projektu!
A co, gdyby udało nam się zgromadzić pieniądze na sprzęt i wyjeżdżać w teren nagrywać ciekawe materiały ze świata profesjonalnego wrestlingu? Chcemy, aby w arsenale What is Wrestling znalazła się choć jedna profesjonalna kamera i cały potrzebny sprzęt do przeprowadzenia wywiadów i ogólnie sprawozdania z danych wydarzeń.

Miejmy nadzieję, że taki cel kiedyś osiągniemy!

O Autorze

What is Wrestling to grupa kilku osób, których główną pasją jest Pro Wrestling. Każdy z nas widzi w nim coś innego i to właśnie dlatego tworzymy coś, czego wcześniej w Polsce brakowało. Kanał i strona w szybkim tempie rozwinęły się i wskoczyły na czołówkę miejsc informacyjnych o Wrestlingu. Jednak aby rozwijać się dalej i oferować Wam coraz więcej, potrzebujemy Waszego wsparcia. Bez niego będziemy dalej robić to, co robimy, jednak szklany sufit cały czas będzie trzymał nas przy ziemi.
Każdy z nas wnosi coś innego do tego, co prezentujemy jako What is Wrestling. Każdy patrzy na inne aspekty tego show i każdy z nas przeżywa to inaczej. Jednak łączy nas wspólna pasja i chęć rozwoju tej rozrywki sportowej w naszym kraju.

 

 

Nasze przyszłe cele!

Przede wszystkim chcielibyśmy rozszerzyć swoją działalność. Głównie chodzi o to, że chcemy zbudować stałą i zgraną ekipę, która będzie wypełniać obecne założenia w odpowiedni sposób. Zgrana redakcja to podstawa i to jest nasz pierwszy cel. Bez ludzi, którzy kochają to, co robią nie będziemy wstanie robić tego na poziomie, którym robimy obecnie. Czyli w skrócie staniemy się jak każdy inny kanał, który próbuje udowodnić, że jest lepszy od pozostałych takich samych kanałów.

 

Nasze największe dokonania!
Pomimo tego, że istniejemy dopiero ponad 8 miesięcy, to już jesteśmy w czołówce portali informacyjnych o pro wrestlingu! Nasz kanał obecnie cieszy się największym zasięgiem w Polsce, a audycje, które robimy przed każdą galą PPV, są najchętniej oglądane ze wszystkich. Osiągnęliśmy próg 280 osób już na trzeciej audycji, czego nie dokonał nikt przed ten.
Nasza strona pomimo prawie zerowej reklamy ma zasięgi równe, bądź wyższe od tych, które stoją od wielu lat. Dodatkowo rozpoczęliśmy transmisję gal PPV WWE (największe gale największej federacji pro wrestlingu na świecie) w najwyższej jakości zupełnie za darmo. Plusem jest, że transmisje nie pochodzą od nas. My tylko podajemy źródła, co sprawia, że nie łamiemy żadnych regulaminów.

 

Obecny skład redakcji!

 * Mikita "SethDonner" Varanovich - założyciel i główny prowadzący całego projektu WIW!

 * Kuba "Amisz" Granecki - twórca treści na kanale YouTube!

 * Sandra "Tarja" Teodorczyk - zarządca Social Media WIW!

 * Piotr "ShowOff" Małecki - główny redaktor strony WIW!

 * Krzysztof "Christ Mist" Rojkiewicz - grafik i edytor strony WIW!

 - redaktorzy strony WhatisWrestling.pl:

 * Jakub Kamiński

 * Marcel Rutkowski

 * Piotr Przybylik

 * Szymon Mrozik

 

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Jak to się mówi? Grosz do grosza?

Jesteśmy zaszczyceni, że wybrałeś właśnie nas. No i gratulujemy, jesteś naszym Patronem.
Jeśli będziesz chciał/chciała, wyślemy do Ciebie oficjalne podziękowania na FaceBooku i jeśli zdarzy się okazja, to przybijemy piątkę w IRL!

Jako nasz Patron zasługujesz na:
- Oficjalne podziękowanie na FaceBooku,
- Wzmianka na końcu najnowszego filmu.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Jak to się mówi? Grosz do grosza, do grosza, do grosza?

To już wyższy poziom wsparcia, za który jesteśmy wielce wdzięczni. Właśnie tacy ludzie jak Ty mają pozytywny wpływ na takie projekty jak nasz!
Jeśli się spotkamy, to masz spore szanse znaleźć się na wideo w formie wideo, niezła technologia, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako nasz Patron zasługujesz na:
- Oficjalne podziękowanie na FaceBooku,
- Wzmianka na końcu najnowszego wideo,
- Pierwszeństwo w filmach, gdzie wymagana jest aktywność widzów (Q&A itp),
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Jak to się mówi? Grosz do grosza, do grosza, do grosza, do grosza...

No teraz to nas zaskoczyłeś. Osoby takie jak Ty pozytywnie wpływają na to, co robimy i mamy zamiar robić. Miejmy nadzieję, że takich osób jak Ty znajdzie się więcej i będziemy mogli ruszyć z kopyta do przodu!

Jako nasz Parton zasługujesz na:
- Oficjalne podziękowanie na FaceBooku,
- Wzmianka na końcu najnowszego wideo,
- Pierwszeństwo w filmach, gdzie wymagana jest aktywność widzów (Q&A itp),
- Dostęp do comiesięcznego filmu dla Patronów.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Jak to się mówi? Nie ma się na co kasy wydawać w życiu?

To już jest coś, o czym pragnie każdy twórca. Poziom zaje*****ści Twojej osoby wzrósł i możesz być z tego dumny!
Dla Ciebie mamy szczególną nagrodę, mianowicie to Ty każdego miesiąca wybierzesz temat do jednego z naszych filmów. Czy to topka, czy film tematyczny, to Twój wybór!

Jako nasz Patrol zasługujesz na:
- Oficjalne podziękowanie na FaceBooku,
- Wzmianka na końcu najnowszego filmu,
- Pierwszeństwo w filmach, gdzie wymagana jest aktywność widzów (Q&A itp),
- Dostęp do comiesięcznego filmu dla Patronów,
- Narzucenie nam formy i tematu filmu!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jak to się mówi? CO SIĘ TUTAJ ODJ...

Kim Ty jesteś? W tym przypadku nie pozostaje nam nic innego jak prywatny kontakt i rozmowa na temat Twojego życia. Dlaczego Twojego? Bo kto o zdrowym umyśle robi takie rzeczy? Obowiązują Cię wszystkie wcześniejsze nagrody, a co do tej największej to umówimy się podczas naszej rozmowy.
Tak czy inaczej, jest to dla nas spełnienie marzeń i na 100% nie zawiedziemy Cię i Twoich, a teraz już naszych, pieniędzy!
Zostań patronem

Galeria mediów