Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

1375 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  What is Wrestling - miejsce, gdzie znajdziesz absolutnie wszystko, co należy wiedzieć o profesjonalnym wrestlingu. Najświeższe newsy pojawiają się praktycznie natychmiastowo z profesjonalną analizą. Opisy i podsumowania gal znajdziecie u nas w dzień samej gali. Jednym słowem lepiej się nie da!

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 200 zł
NA KEBABY DLA CAŁEJ REDAKCJI!

Jak wspomnieliśmy wcześniej, potrzebujemy funduszy, aby nie wychodzić na minus z tym, co robimy. Podstawowe opłaty to ponad 100 złotych miesięcznie, co wydaje się nie aż tak dużą kwotą. Jednak zyski ze strony i reklam na YouTube są obecnie po prostu śmieszne. Tak, więc jeśli z Waszą pomocą uda się nam wyjść na zero, to będziemy mega wdzięczni.
Na dodatek co jakiś czas osoby z redakcji spotykają się ze sobą, czy to podczas gal profesjonalnego wrestlingu, czy po prostu przejazdem przez jakieś miasto. Fajnie by było, gdyby WIW mogło zapewnić im darmowego Kebaba czy Piwo (choć broń Boże... jesteśmy Straight Edge). Wszystko oczywiście przekładałoby się na o wiele lepsze morale, co z drugiej strony owocowało w lepsze materiały dla naszych widzów, czyli właśnie Was!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 400 zł
WSPIERANIE POLSKIEJ SCENY!

Oczywiście pisząc to, nie mamy zamiaru co miesiąc przekazywać dobrowolnie polskim federacjom pieniędzy na ich konto. Jednak za taką sumę moglibyśmy zapewnić naszym redaktorom darmowe wyjazdy na gale profesjonalnego wrestlingu odbywających się na terytorium Rzeczypospolitej. Tym samym powstawałyby relacje wideo na nasz kanał YouTube, czy nawet obszerne recenzje i podsumowania gal na stronie internetowej. Wiemy, jak ważna jest obecność takich osób jak my na owych pokazach. Jednak bez pomocy zewnątrz, czyli Was, ciężko jest nam osiągnąć ten cel!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
WYJAZDY ZA GRANICĘ!

Wyjazd za granicę na gale wrestlingu jest dość kosztowny, co nie jest żadną tajemnicą. Zwłaszcza jeżeli mówimy tutaj o wyjeździe kilku członków redakcji, aby mogli oni stworzyć jak najlepszą relację z gali. W Europie możemy spotkać mnóstwo świetnego wrestlingu, między innymi na galach w Niemczech, czy Wielkiej Brytanii. Osiągnięcie tego celu będzie ciężkie i zdajemy sobie z tego sprawę. Jeżeli jednak wskoczymy na ten pułap pieniężny, będziemy w stanie pozwolić sobie na wyjazdy zagranicę, raz na jakiś czas.
W naszych szeregach mamy osoby, które oglądają mnóstwo wrestlingu od europejskich federacji, co mogłoby się przełożyć na jakość materiałów, które moglibyśmy Wam zaoferować. A przecież wszystkim - Wam i nam - właśnie o to chodzi. To okazja nie tylko dla nas, ale także i dla Was, do zobaczenia wielkich gal takich federacji, jak PROGRESS, RevPro czy WxW z nieco innej perspektywy.

O Autorze

Dlaczego tak właściwie miałbym Wam oddawać pieniądze swoich rodziców?

Odpowiedź jest dość prosta! Od ponad roku robimy prawdopodobnie najlepszy content o świecie profesjonalnego wrestlingu w Polsce. Mówimy oczywiście o kanale w serwisie YouTube, jak i naszej stronie internetowej WhatIsWrestling.pl. Jednak każdy obecny redaktor robi co robi tylko dlatego, że kocha wrestling i chce się tym jak najlepiej dzielić. Chcielibyśmy to zmienić...

Co tam właściwie chcemy zmienić? Chcemy, aby to, co robimy każdego dnia pomijając nasze codzienne obowiązki jako osoby publiczne (szkoła / praca) przynosiło nam też inne korzyści. Nie mówimy tutaj oczywiście o pełnym wymiarze wynagrodzeń. Głównie chodzi o to, aby to co robimy wychodziło nam przynajmniej na zero. I nawet w takim momencie poczujemy, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Jakie obecnie ponosimy koszta? Cały projekt What is Wrestling to tak naprawdę dwa oddzielne twory. Jeden z nich to kanał na YouTube, a drugi to wcześniej wspomniana strona internetowa. Choć działamy pod jedną nazwą i mamy jeden skład redakcyjny, to tworzymy dwa różne rodzaje contentu. A co za tym idzie? Oczywiście koszta. W przypadku strony są to koszta utrzymania domeny i serwerów, co przekłada się na całkiem nieciekawą comiesięczną opłatę. A jeśli chodzi o kanał, to mówimy tutaj głównie o pracy komputera podczas obrabiania, renderowania i uploadowania filmów na YouTube, co wbrew pozorom daje całkiem ciekawe rachunki.

 

Nasze największe dotychczasowe dzieło to ogromny ranking aż 100 osób ze świata profesjonalnego wrestlingu w roku 2017. Pod uwagę nie brane były tylko dwie największe federacje (WWE i NJPW), ale także wiele mniejszych, które głównie błyszczą na terytorium United Kingdom. Tak więc przedstawiamy Wam "TOP 100 WRESTLERÓW 2017 ROKU"!


Nasze najbardziej popularne filmy na YouTube!Obecny skład redakcji!


 • Mikita "Seth Donner" Varanovich - założyciel i główny prowadzący całego projektu What is Wrestling. Lektor i edytor filmów na YouTube. Newsman i felietonista na stronie internetowej!
 • Piotr "ShowOff" Małecki - prawa ręka Setha Donnera. Nadzorca strony internetowej, lektor i edytor filmów na YouTube. Współtwórca "Top100 najlepszych wrestlerów 2017 roku".
 • Krzysztof "Chris Mist" Rojkiewicz - główny grafik projektu What is Wrestling. Nadzorca wewnętrznej strony naszego portalu internetowego.
 • Marcel "Falcao" Rutkowski - główny newsman strony internetowej. Twórca "plusy i minusy" z niebieskiej tygodniówki SmackDown Live.
 • Szymon Mrozik - felietonista i twórca "plusy i minusy" z czerwonej tygodniówki Monday Night Raw.
 • Piotr Przybylik - felietonista i newsman na stronie internetowej. Współtwórca "Top100 najlepszych wrestlerów 2017 roku".
 • Damian Puto - Felietonista i newsman na stronie internetowej. Współtwórca "Top100 najlepszych wrestlerów 2017 roku".
 • Karol Konopka - newsman na stronie internetowej. 
 • Sandra "Tarja" Teodorczyk - główny zarządca wszystkich Social Media What is Wrestling.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK