Fundacja Więcej niż Sztuka!

W Patronite od 20.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Minimalne obroty

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

To takie absolutne minimum, aby fundacja mogła przetrwać, działać na minimalnych chociaż obrotach, planować i liczyć na lepsza przyszłość. Żadna z osób działających w tej chwili na rzecz fundacji nie pobiera wynagrodzenia. Musimy jednak, jak każda firma i organizacja, ponosić koszty wynajmu lokalu, telefonu, obsługi finansowo - księgowej, domeny, rachunku bankowego i hostingu.

Wiatr w żagle

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Łapiemy wiatr w żagle i możemy myśleć o organizacji pierwszej edycji konkursu E=moc2je! Na razie w skromnym i ograniczonym zakresie, ale mamy już pewność, że się uda! Pozyskane środki przeznaczymy na nagrody dla laureatów, reklamę konkursu, wynajem sali i organizację gali finałowej oraz na wynagrodzenia dla zatrudnionych osób obsługujących konkurs.

Nabieramy rozmachu

30 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

30 000 zł

brakuje

Możemy odetchnąć i nabrać rozmachu. Dzięki takim środkom jesteśmy w stanie zatrudnić na stałe osoby, które będą pracować nad prowadzeniem bieżącym spraw fundacji oraz organizacją i przeprowadzeniem konkursu E=moc2je! W ten sposób będziemy mogli dotrzeć do znacznie większej liczby dzieci i młodzieży. Możemy też uatrakcyjnić galę finałową oraz zwiększyć pulę nagród. Korzystając z takich środków mamy możliwość sfinansowania kosztów zakupu materiałów i narzędzi niezbędnych do wykonania prac konkursowych (np.: płótna, farby, glina rzeźbiarska) dla wybranych uczestników konkursu wymagających takiej pomocy (np.: dzieci z domów dziecka). Pozostałe środki przeznaczymy na stypendia dla osób wybitnie uzdolnionych, przyznawane poza konkursem przez Radę Fundacji i realizację dodatkowych projektów.
Zostań Patronem