Fundacja Więcej niż Sztuka!

W Patronite od 20.08.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Minimalne obroty

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

To takie absolutne minimum, aby fundacja mogła przetrwać, działać na minimalnych chociaż obrotach, planować i liczyć na lepsza przyszłość. Żadna z osób działających w tej chwili na rzecz fundacji nie pobiera wynagrodzenia. Musimy jednak, jak każda firma i organizacja, ponosić koszty wynajmu lokalu, telefonu, obsługi finansowo - księgowej, domeny, rachunku bankowego i hostingu.

Wiatr w żagle

12 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

12 000 zł

brakuje

Łapiemy wiatr w żagle i możemy myśleć o organizacji pierwszej edycji programu stypendialnego dla początkujących artystów! Na razie w skromnym i ograniczonym zakresie, ale mamy już pewność, że jesteśmy w stanie wesprzeć kilkunastu wybranych twórców. Pozyskane środki przeznaczymy na miesięczne wsparcie finansowe dla nich, obsługę ich stron internetowych oraz działania promocyjne.

Nabieramy rozmachu

24 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

24 000 zł

brakuje

Możemy odetchnąć i nabrać rozmachu. Dzięki takim środkom jesteśmy w stanie zatrudnić na stałe osoby, które będą pracować nad prowadzeniem bieżącym spraw fundacji oraz realizacją projektów! W ten sposób będziemy mogli dotrzeć do znacznie większej liczby osób, w tym dzieci i młodzieży z domów dziecka oraz wesprzeć znacznie więcej początkujących artystów.
Zostań Patronem